Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • smilecat

    aktív tag

    Végre finisbe ért a Fastcardteches rendelésem, átvettem a csomagot.

    Eredetileg ez lett rendelve:[link] HDC I9300 Galaxy S3 Plus MTK6577 Dual Core 1,2 GHz, de mivel rengeteget szarakodtak vele és mellébeszéltek váltottam egy ilyenre: [link] BLUEBO 9300 Smart Phone Android 4.0 MTK6577 3G GPS 4,7 hüvelyk 8,0 MP-es kamera-White+ bluetooth headset, képernyővédő fólia, bőr tok, 8gb tfcard, autós töltő. Mindezt azért, hogy az eredeti, első megrendelésem árában legyen.

    Jelentem megjött hiánytalanul, de...
    Eredetileg csak fehérben lehetett rendelni, ezért ők úgy gondolták jó lesz nekem a KÉK színű változat. Mit mondjak először nem örültem, mert a lányomnak lesz és kijelentette neki csak fehérben jó... nabazz... szóval KÉK, de nagyon szép, igazi csajos... ahogy meglátta már nem is érdekelte, hogy nem fehér. (ezt a balhét megúsztam itthon)

    A többi megfelel a honlapon írt speckóknak, azaz egy nem igaz, ez már 4.1-es Androiddal jött :D Nem szerepel a leírásban továbbá a magyar nyelv és mikor rákérdeztem azt mondták nincs. DE VAN! alapból rajta van. Sőt a telefon rootolt, már ezzel sem kell szórakozni.(ott figyel a recovery boot a menüben)
    Nincsenek fölös kínai appok telepítve, csak a legfontosabb vagy legalapabb kis programok.
    A google play telepítve, teljesen jól működik - kipróbáltuk.
    A hozzá adott füles elég hangos viszont dobozhangú.
    Kipróbáltuk más fülhallgatókkal, azok szépen szóltak, de nem voltak valami hangosak.
    Bőrtok - felejtős, ultragagyi
    Autós töltő - szivargyújtós usb-s átalakító - egész jó
    Antutu: 5629 pont

    rakok fel 1 képet a csomagról, többet nem sikerült mert már el is vették tőlem.
    Ha van kérdés, ne kíméljetek :)

    nagyobb kép

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák