Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #38742016

    törölt tag

    Sziasztok!

    Van egy 2018-as Samsung SM-T590 tabletem, és az lenne a kérdésem, hogyan érdemes tölteni, hogy az akku a lehető legtovább megőrizze a kapacitását? Napi fél - egy óra használattal 10-12 napot simán kibír, addigra merül ~30%-ra.

    Kb 2 hetente szoktam tölteni, de azt olvastam, hogy a Li-ion akkuk nem szeretik, ha le vannak merítve. Jobb lenne hetente feltölteni ~50%-ról? Az akkuvédelmet bekapcsoltam a beállításokban, így a max kapacitás 85%-át használja csak.

    Köszi a segítséget! :R

  • #38742016

    törölt tag

    Sziasztok!

    Van egy 2018-as Tab A gépem, ami mostanában elkezdett furcsán viselkedni.

    Ha meg van nyitva egy oldal, és lezárom a képernyőt, majd pár óra múlva feloldom, egyszerűen újratölti a böngészőt, és a kezdőlap jön be. Teljesen véletlenszerű, van, amikor percek után megtörténik, néha alkalmazásváltáskor is. Direkt egy oldallal, és egy másik appal teszteltem, mert először arra tippeltem, hogy memóriahiány miatt zárja be, de nem hiszem, hogy például egy mobilos nézetű logout.hu és egy AIDA64 elvinne 3GB RAM-ot. Játékokkal is megcsinálja ezt, a Candy Crush nem valami gépigényes, mégis újratölti. Beállításokat végignéztem, egyik sincs berakva az alvó alkalmazásokhoz, szabad RAM 1.2-1.4GB körül van.

    Oreo volt rajta eredetileg, utána frissített Pie-ra, kellett volna gyári visszaállítást csinálnom?

    Még valami, ennek sok köze nincs a másik problémához, de hátha van rá valakinek ötlete. :B

    A kijelző kerete és az üveg között van egy szabad szemmel nem is látható rés minden oldalon, ami pont elég ahhoz, hogy néhány kisebb porszemcse oda beragadjon. Próbáltam törölgetni, 90%-a általában kijön, de a legapróbbak nem, és idővel egyre több lesz. Mivel érdemes próbálkozni?

    Köszi a segítséget! :R

Új hozzászólás Aktív témák