Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joethefox

    csendes tag

    Helló!

    Kérhetnék a szakiktól tippeket, milyen tabletet ajánlanának nekem? A felhasználási cél képregények, újságok és könyvek olvasása lenne (jpg, pdf) csak és kizárólag, offline módban. A képernyő mérete legalább 9,7" legyen, és inkább 16:9, bár ha az nincs, akkor a 4:3 is megteszi. Amit még szeretnék, hogy az akksija elég nagy teljesítményű legyen, valamint megbízható legyen, ne olyan, amit tömegével hordanak gariztatni az emberek (még ingadozom, hogy új, vagy olcsóbb használt lenne).
    Én az alábbit találtam: WayteQ xTAB-100 QCR. Ezt paramétereiben tökéletesnek találtam (bár ez is 4:3), még használtban is hirdetik kellemes árakon, ellenben amit a felhasználók írtak róla, attól megrémültem. Rengetegen szidják, hogy lefagy, sokszori szervizelés ellenére is (valamint legalább ennyien szidják a wifi-t, de az nem érdekel, mert nem akarok online lenni, csak usb-n rátölteni az olvasnivalót).
    Ja és nem lényeges az Android, csak nem találtam általános topicot. Árban viszont újonnan jó volna 60-70 ezer alatt maradni.
    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák