Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • slayer007

    tag

    Sziasztok,

    Szeretnék tabletet vásárolni, azonban ehhez a szegmenshez egész életemben hozzá sem nyúltam eddig.
    Sajnos nagyon nincs időm már játszani számítógépen, így aztán mobilos szarságokkal próbálkozom, de a kicsi kijelző és az apró billentyűzet teljesen kikészít.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.perblue.dragonsoul&hl=en
    Ez a játék lenne jelenleg a cél, meg ilyesmik...
    Ami az elvárás lenne, hogy ezt futtassa, meg hasonló kaliberű játékokat és ne merüljön le 2-3 óra alatt.
    Ne fagyjon le örökké, mint a gyenge droidok általában, mert olyankor szívesen földhöz vágnám őket. (Ezért veszek mindig csúcskategóriás androidot.)
    Na a fekete leves azért, hogy mégiscsak egy buta játék eszköz lévén nem akarok annyit költeni rá, mint egy mobilra.
    Méret: min 8-9"
    Csak új jöhet szóba.
    Itthon vásárolnám.
    Felhasználás célja: játék, böngészés
    Összeg: Ideális lenne 40ezer környékén, de kérlek mondjátok mennyivel drágább, hogy hozza az elvárásokat.
    Egyéb elvárás: Kis aksi kizárva, nem vezetékeset szeretnék.
    Kiegészítő: Amennyiben tudtok, kérlek javasoljatok hozzá USB billentyűzet is valami tokkal. :)

    Köszönöm előre is!

    Im insane, what's your excuse?!

  • slayer007

    tag

    válasz cidalain #71880 üzenetére

    Szia!

    Köszi a kimerítő választ! :)
    Gondoltam, hogy így van, ezért is írtam hozzá, hogy mennyivel drágább az, amit keresek. :)
    A Huawei jó ajánlás, köszönöm, megnézem! Ha 70, akkor 70, hát ez van. :)
    Persze, gondolom, hogy mobil árak körül mozognak, csak ugye reméltem, hogy van kifejezetten... mondhatni játszós tablet, ami minden másban buta. (tényleg kb csak erre lenne használva, se kamera se semmi nem érdekel rajta más. :) )

    Im insane, what's your excuse?!

Új hozzászólás Aktív témák