Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pistakiss

    őstag

    válasz mutyi #8770 üzenetére

    Háát!
    Szinte mindenben egyet értek az általad leírtakkal. Csak annyit írnék le mégegyszer, hogy amiket kiegészítőkkel pótolni lehet, az nem hiány, hanem direkt a felhasználóra bizzák, hogy akarja-e használni azt a módot, vagy nem.
    A tablet létjogosúltsága lassan már elfogadottá válik, hisz azok, akiknek még nem volt alkalmuk használni, kipróbálni, azok nehezen tudnak, józan, véleményt alkotni róla, akik meg már kipróbálták, vagy használják, azok 90%-a már nem mondana le róla, mint én sem. Ebben a legjobb példa a lányom, aki látta az én tabletemet és igen jónak is tartotta, de mikor említettem neki, hogy lehet veszek neki is egyiet, nagyon hadakozott ellene, hogy minek, ott a netbookja. Most megkapta karácsonyra és le sem tette, mióta átvette, mindenhova cipeli magával. Úgy érzem jól kitalálták, mert talán a legszemélyesebb készüléknek sikeredett, a telefon egy kicsit kicsi, filmet nézni rajta kínszevedés, még levelezni is, a netbook-laptop túl nagy és elég sok a kötöttség velük, míg egy tablet már az emberhez tud nőni, mindenben pont optimális, elég üzemidőt biztosít egy munkába, vagy haza útra, kellően nagy a kijelző, minden letöltődik rá, ami a személyhez kötődik és nem foglal nagy helyet

    [ Szerkesztve ]

    "Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

Új hozzászólás Aktív témák