Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cidalain

    veterán

    válasz csurgoi #70540 üzenetére

    még egyszer, és utoljára:
    -ez a topic nem a kínai és magyarországon kapható áruk árképzésének kitárgyalására
    -ez a topic nem a kínai és a magyar kereskedők összehasonlítására
    -ez a topic nem csurgoi vásárlási szokásainak ismertetésére
    -ez a topic nem a külföldről való vásárlás előnyeinek és hátrányainak kitárgyalására
    -ez a topic nem a garanciális ügyintézések megbeszélésére
    van fenntartva

    és tök jó lenne ha nem mondanál általános tapasztalatot itt a szakblogban azután, hogy nyáron vettél egy db kínai tabot. azóta láthatóan a kínai tabok szakértőjévé (úgy mindegyikévé, nemcsak a teclast x16) váltál, ami becsülendő teljesítmény. ezzel egyidejűleg, valószínűleg az összes magyarországon is kapható tabot is kipróbálhattad, hogy élből "leszarozod, és kurvadrágázod" ezeket (a te szóhasználatodat idéztem).
    eközben láthatóan széleskörű tapasztalatot szereztél a kínai, és magyarországi beszerzésű tablet garanciális ügyintézésében is, erről több mondatos beszámolót is képes vagy tartani.

    írásaid azt sejtetik hogy hogy szakértő vagy, holott maximum összehasonlítottál pár neten található specifikációleírást, ezzel megtéveszted azokat akik itt segítséget, tanácsot kérnek.

    ez utóbbi, ami igazán nagyon zavar.

    (#70541) csurgoi:
    szimpla hazugság, hogy itthon csak tavalyi modelleket kapni
    szimplán nem érdekel honnét veszi a kereskedő (akár a magyar, akár a gearbest, akár az ebay-es eladó)
    érdekel hogy hogyan intézi a garanciát, ha én mint vevő kártalanítva vagyok
    pont ez az, ami nem a tablet topic témája.

    [ Szerkesztve ]

    >> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Új hozzászólás Aktív témák