Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cidalain

    veterán

    válasz csurgoi #69992 üzenetére

    bocs, használsz LG tabot és kínai tabot egyszerre?
    én igen. az állításaimat fenntartom. bővebben is kifejtem, ha gondolod.

    >> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

  • cidalain

    veterán

    válasz csurgoi #69992 üzenetére

    Akkor kezdjuk:
    1. Ne forgasd ki a szavaimat, nem altalanossagban beszeltem, konkretan az LG tabhoz viszonyitottam.

    2. Kinai Osszeszereles. Ami eddig a kezemben volt recsegett, nyekergett. Lenovora is igaz. Oke, normal hasznalattol elteroen kicsit meg lett nyomogatva. A Chuwi tabom lcd panele elott muanyag plexi van, amihez kepest a dunantuli dombsag egy sik terulet. (Az istennek sem talalom, valamelyik chuwi forumban raktak ra tempered glasst, hat kb 30%-a nem erintkezett a felulettel, csak annyira volt "sik".) Chuwi nagyon okos mernokei a tetejere tettek a toltocsatit, ami rohadtul a leghulyebb huzas, mert a toltomadzag altalaban nem a plafonrol log. A gyari billes tokba teve ez bal oldalra esik, a bill csatija meg persze jobb oldalra. Igy toltore dugva mindket oldalon kabel log. Ez igy szar, atgondolatlan, macerasan hasznalhato.
    Sorja tenyleg nincs, de ilyet nem is mondtam. Ez anyagmegmunkalasi problema lenne. Az anyagminoseg nem ezt jelenti, hanem hogy a froccsontott muanyag pontosan milyen fajta. Rideg kemeny, vagy lagyabb, finomabb tapintasu. A chuwi tabom szo szerint 3 napig szelloztetni kellett mikor megjott, mert annyira rohadtbudos muanyagot meg eletemben nem ereztem... A girbegurba plexi elolap az uveg helyett, amit feljebb irtam.

    3. Kijelzo. X98-hoz nem voot szerencsem meg, igy arrol nem nyilatkozom. Szep a chuwi kepe is, de a fasorban nincs az LG kijelzoje mellett. Lehet hogy jo paneleket hasznalnak a kinaiak, de hogy kalibralni, beallitani, (esetleg normalis driverrel meghajtani) nem tudjak ugy mint a profik (pl samu), az rohadtelet. Csak egymas melle kell tenni es latszik.

    4. Akku: nem azt mondtam hogy lezabalja a kinai tablet az akkut, de jellemzoen kevesebb idig birja bekapcsolva, mint az azonos kategoriaju minosegibb termek. Nyilvan mert kisebb teljesitmenyu, kevesbe hatekony akku van bennuk. Az emlitett LG tab amivel konkretan oszevetettem gyakorlatilag az egyik olyan tab az utobbi evekben, ami kiemelkedo uzemidot tud produkalni. A hozzaszolasomban erre iranyult az adott resz.

    5. Nem mondtam hogy nem jo ar-ertek aranyu a kinai tablet. Sot, kifejezetten ajanlott tipusok is vannak. Magam is hasznalok olyat, sot telefonom is kinai marka termeke.
    A tudatos vasarlo, meg g.ci kereskedo dumat hagyjuk nem ide tartozik. A hazai arkepzes sem a topic temaja.

    Szoval megegyszer. Volt valakinek egy rohadt jo tabja, ami egy pici meloval olyanna modosithato, hogy megfeleljen a megvaltozott igenyenek (telepites sd-re).
    Azt mertem mondani hogy ez van olyan jo tab, hogy ingyen modositson rajta, ahelyett, hogy venne 30-ert egy masik tabot, ami bizonyos parametereiben ugyan jobb, masokban meg nem.
    Hat igen, ezert megerdemlem az ekezest. Teljesen jogos. Vegyen mindenki kinait, mert az itthoniak dragabbak, csorokamnak jo lesz, garit leszarjuk. Topicot bezarhatjuk. Ennyi.

    >> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Új hozzászólás Aktív témák