Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jedis

    senior tag

    válasz Lapajbacsi #106 üzenetére

    Nem tudom TE milyen teszteket néztél, de nekem a Tom'sHardware-s, és a Techspot-os teszteketnél , nem ez jön le. Ha a Fury teljesítményét kellene jellemeznem, akkor azt mondanám HULLÁMZÓ ! Van ahol a sima 980-ast épp hogy megelőzi, és van ahol még a TX-et is lenyomja ! Szerintem az AMD is tudta, hogy csak magával egy új memória technológia bevetésével nem fogja letarolni a piacot. Amit ki lehetett hozni ebből a 30nm közeli csíkszélességből, azt szerintem már kihozták, mind az AMD-nél, mind az NV-nél. Ennek a szegmensnek is nagyon hiányzik már a 16nm körüli csíkszélesség. Ne gondoljátok már azt, hogy majd jövőre a Pascal HBM2-vel jön, és legyalulja a piacot ! :U Az NV-nek 0 ( éles ) tapasztalata van eddig a HBM2-el, az AMD-nek meg addig lesz már nem kicsi a HBM1-el ( X*10000db Fury a Gémereknél ). Amúgy meg jön pár hét múlva a Win10 az új apikkal, úgy hogy a jövőbe nézzünk, ne a múltba . :D

    [ Szerkesztve ]

    Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

Új hozzászólás Aktív témák