Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Cole86 #26606 üzenetére

    Én se harcnak szántam, csak tényleg més az álláspontunk. :R

    Az Asusról (#26604) Asbee alapján: "nekem pl Asusom nagyon nagyon halkan csinálta", szóval azért a cement se mindenható. ;)

    Nekem is igen halk gépem van, és régen se volt hangos, de meg tudtam oldani a cicergést a karijaimon, mert vagy a Vsync oldotta meg, vagy ha nem volt olyan sok FPS és kikapcsoltam, akkor csak a menübe cicergett, vagy nagyon rövid ideig, amikor töltött (de akkor kegyetlenül rázendített a kari), ilyesmik, azt meg ki lehetett bírni, hiába volt jól hallható. :)

    Üresjáratban még egyik Ati kártyám se cincogott hallhatóan, úgyhogy ezzel se volt baj, attól én is a falra másztam volna. :)

    Amúgy nem magas hangú, hanem ilyen fura, nem tudom mihez hasonlítani hangja van. :) De határozottan nem magas hang, közepes tartomáyú és váltakozó. Legalábbis a 4890/5850. A 7900-aim nem figyeltem meg még ilyen téren. :B Bár a Powercolor 7950 V2 nálam is elég halk, tuti észrevettem volna, ha tücsköt játszik, de holnap nem ússza meg ő sem a tesztet, kap valami light munkát 500+FPS-el. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák