Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enzahobi

    aktív tag

    Sziasztok! nemrég lettem én is egy Ultra boldog tulajdonosa, és van pár kérdésem. Átolvasgattam az előző oldalakat +a legelső hsz-t,és nehezen, de sikerült rootolnom. A kérdésem az hogy ki lehete kapcsolni valahogy a hangerő visszajelzést? rettentő idegesítő. Anno a blademen volt rálehetőség cm7 rom alatt kikapcsolni (IA2Reborn) erre egy külön opció van az extrabeállításokban. Ugye elvileg a hangfálj bele van építve a romba valahol, lehete azt törölni? -kerestem de nem találtam, bladen sem lehettet külön törölni,mert "nem volt sehol"
    A másik az lenne hogy a sok h1n1 rom közül melyik az ics alapú,(gondolom a v4) illetve a cm10/ PAC romokban megy -e a project butter?
    Amúgy a telóm a boltból már ics-vel jött ki, különbözhet-e ez az 1.hszbeli telenor backuptól?
    Ja és nem tudom titeket zavar-e -engem igen- hogy a fényerőt nem lehet eléggé lecsökkenteni. Ez főleg este rossz,mert a legkisebb szinten is túl fényes. Na most találtam egy ingyenes progit amivel a gyári alá is le lehet szabályozni a fényerősséget (6-os nál lejjebb ne vegyétek) -gondoltam megosztom hát ha érdekel valakit ;)

    [ Szerkesztve ]

    [ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

Új hozzászólás Aktív témák