Hirdetés

2014. október 25., szombat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2014-05-01 10:00:00

Mobilarena

Összefoglaló kinyitása ▼

(#28101) Kicker válasza dvdbackuper (#28100) üzenetére

Kicker
(őstag)

semmi rosszra nem buzdítottam senkit... érdeklődtem... :U

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#28102) helixP válasza Kicker (#28101) üzenetére

helixP
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Szabályellenes szóba hozni a függetlenítést. Érdeklődi is szabályellenes.

Dr. Zoidberg:Two meals in one week? What's this a feast?

(#28103) Fakirr1 válasza helixP (#28102) üzenetére

Fakirr1
(őstag)
LOGOUT blog

Jelenleg engem függetlenítenek. Az ára : ügyvéd 150 +tárgyalásonként 10 ; netto fizum fele(90 átlagban) ; albérleti díj 30. Kéred még a függetlenítést? Én nem kértem,de kapom. Sztem NE érdekeljen fórumon ilyen. Azért vannak a hivatalos helyek....

Bocsi Helix,nem Neked akart válasz lenni.. ;)

[ Szerkesztve ]

Ha valaki keres, itt http://hu3.forgeofempires.com/game/index?login=1&ref= elér..

(#28104) petya220 válasza Fakirr1 (#28103) üzenetére

petya220
(újonc)

Mit tettél? D:

[ Szerkesztve ]

(#28105) aytukabozs válasza petya220 (#28104) üzenetére

aytukabozs
(senior tag)
LOGOUT blog

Családot alapított, de aztán;
A mór megttette, a mór elmehet. (Gondolom)

Anyám hányan vagyunk így? :/

Professzionális kibic ### ZTE V5 2/8 ### Hua Y300 /haszn./ eladó http://goo.gl/5uWNRC ### HOZZÁSZÓLÁS TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#28106) Milestone2 válasza aytukabozs (#28105) üzenetére

Milestone2
(PH! addikt)
LOGOUT blog

+1
:O
Igaz nem 50%, csak 22% (mondjuk az nálam 75), igaz az új házasságban is van két kölyök, ilyenkor nem itélhetnek 50%-ot...
Szóval szenvedünk eleget...és elegen...

------------------------------ XIAOMI REDMI NOTE Enhanched W1 ------------------------------- ----(Rooted) Samsung GT 10.1 phone-tablet & (Unlocked & Rooted) LG P760----

(#28107) ViktorHUN79

ViktorHUN79
(kvázi-tag)

[OFF [link]]

(#28108) nagyfejü

nagyfejü
(senior tag)

Hali!

Az uj Bagyusz féle rom van fenn. Ha összekötöm a telót HDMI n keresztül a tv vel akkor miért ugrál a kép? A rom támogatja? Ha nem akkor melyik lenne a tuti?

üdv

(#28109) petya220 válasza nagyfejü (#28108) üzenetére

petya220
(újonc)

Tudomásom szerint az ICS H1N15.8
De nem úgy volt h cm11-ben működik?

(#28110) Zaja2

Zaja2
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Szevasztok!

Az OT-995-ben meghalt az akku-m. Ez abban nyilvánul meg,hogy nem vette fel a töltést.

Gondoltam,hogy addig nem veszek új akkut-ameddig meg nem bizonyosodom róla,hogy valóban azzal van-e a gond. Megbizonyosodtam,hogy az a ludas.
De!
Kitaláltam egy maszek megoldást,amivel használható lehet a telefon új akku nélkül is.
Fogtam egy régi 80 eres pc-s szalagkábelt,és levágtam belőle 4 szálat. A 4 szálat összeforrasztottam a telefon akkusarújaival és az akku 4 pólusával. Egyébként egy 1000mAh-s Alcatel OT-720 akku-t raktam bele a gyári 1500mAh-s akku helyett,amivel működik ugyan,de ha kihúzom a töltőt,akkor is töltést ír,és hiába töltöm fél napig,akkor is megáll xx %-on.(változó,van hogy 1% töltöttséggel 1 órát youtubeozok rajta,de van hogy 47%-al bírja 2 percig)
A kérdésem az lenne,hogy lehet hogy a szoftvert kellene kicserélnem? Elég furán működik a szoft.
Kamera nem jó,meg ilyen apróságok. Lehet gyári rommal,és midnen patent állapotban akár 1 napig bírná így,ezzel az 1000-es akkkuval? Nem vagyok nagy zsidó,hogy ezen spóroljak,de viszont így is megfelelne nekem.

Köszönöm!

Kép a "maszekról":
http://prohardver.hu/dl/upc/2014-10/284688_img0191a.jpg

Megbízhatóságom: 12 piros,0 fekete / http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2

(#28111) ORCA58 válasza nagyfejü (#28108) üzenetére

ORCA58
(senior tag)

Néha szétesik, néha nem, ez ilyen. Csak a gyári GB vagy ICS esetén volt tökéletes.
Ezt úgy szoktam áthidalni, hogy elindítom a videót, és utána dugom be a HDMI kábelt. így eddig mindig tökéletesen ment.

[ Szerkesztve ]

(#28112) nagyfejü válasza ORCA58 (#28111) üzenetére

nagyfejü
(senior tag)

ICS_H1N1v5.6a_GE Most ez van fenn és ezzel ugy néz ki hogy jó! Köszi a tanácsot.

(#28113) Fakirr1

Fakirr1
(őstag)
LOGOUT blog

Nosztalgiázni fogok. Vettem egy 995-öt a lányomnak..
Nem szabadultok meg könnyen tőlem :D. :R

[ Szerkesztve ]

Ha valaki keres, itt http://hu3.forgeofempires.com/game/index?login=1&ref= elér..

(#28114) helixP válasza Fakirr1 (#28113) üzenetére

helixP
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ó... csak ezt ne... Még egy ember, akinek az elejétől el kell magyarázni mindent... :U

:))

Lehet, hogy majd megkeresnélek üzleti ajánlattal ;)

[ Szerkesztve ]

Dr. Zoidberg:Two meals in one week? What's this a feast?

(#28115) Fakirr1 válasza helixP (#28114) üzenetére

Fakirr1
(őstag)
LOGOUT blog

Ok.Akkor nem is kérdezek semmit :P :D ;)

Majd olvasok inkább.. :)

(#28116) Pityu62 válasza Fakirr1 (#28115) üzenetére

Pityu62
(kvázi-tag)

Jó a humorotok:)Csak így tovább:) :C

(#28117) Pityu62

Pityu62
(kvázi-tag)

De úgy látszik én is felzárkózóm hozzátok:)
Megint vissza került hozzám a vejem kamerahibás telefonja....a kis ügyes szerzett egy kijelzőtöröttet és szétkapta kicserélte a kijelzőjét meg a kamerát,,,,,én meg rátoltam már vagy 10 szoftvert mire a miuival és a better cam -al végre lett kamera de nem fotóz,,sőt a bacogatom még le is fagy és utána kiírja hogy nincs cam!
Majd kikapcsolva hagyom egy éjt reggel megint van:) Jó játék hülye gyereknek:)

(#28118) Fakirr1 válasza Pityu62 (#28117) üzenetére

Fakirr1
(őstag)
LOGOUT blog

Elsőnek a csatlakozást nézd meg a szallagkábellel,utána meg a full gyári rom mehet fel. A kamera modult is megnézhetnéd,hogy az aljzatban van-e?

Vupsz..nekem read módban kéne lennem.. bocsi! :)

(#28119) juhasz1109

juhasz1109
(újonc)

Sziasztok!

Eltörött az ot995-ösöm kijelzője, rendeltem egy üveget hozzá az ebayen, tegnap meg is jött, beszereltem a telóba, de nem mőködnek a gyorsgombok rajta (home,vissza,stb...). Szétszedtem újra, visszaraktam a régi töröttet, és az tökéletesesen működik.Selejtet vettem volna? Esetleg valamilyen szoftverfrissítéssel orvosolható a probléma? A romot újraraktam, az nem segített rajta.

Az élet egy szar játék, csak kurva jó a grafikája.

(#28120) Deimosz

Deimosz
(újonc)

Üdv!

Azt akarom kérdezni hogy nekem nem frissíti az időt a telefonom. Már újra lett telepítve de még mindig ez a probléma. És kicsit zavaró hogy pár nap alatt késik az óra pár percet. És csak akkor ellenőrzi és állítja be a pontost időt ha újraindítom vagy bekapcsolom a repülőgép üzemmód és ki akkor lefrissíti. Valaki tud erre valami megoldást ? A telefonon be van állítva hogy frissítse az időt meg ilyenek.

(#28121) SüdiLaller válasza juhasz1109 (#28119) üzenetére

SüdiLaller
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Én is szoktam ebayről kínai vackokat rendelni, de azok működnek, nyilván tudod, hogy ha nincs 10.000 felett a felhasználó értékelése, és 99.9% pozitív, akkor felejtsd el a vele való üzletelést. Ha így jártál, csinálj videót a cuccról, és reklamáld meg neki az ebay-en keresztül (a pénzt én se sz@rom, de 2 rongy miatt nem kezdeném ezt el, inkább gyorsban rendelném a 300 Ft-tal drágábbat :D )

ⓁⒶⒿⓄⓈ ☎℡→ Ⓞ⑥③Ⓞ⑨⑦Ⓞ⑦⑤①④ A Hardveraprón továbbra is INGYENES a privátra válaszolni.

(#28122) Milestone2

Milestone2
(PH! addikt)
LOGOUT blog

XDA, új kisérlet, Liquid Smooth

------------------------------ XIAOMI REDMI NOTE Enhanched W1 ------------------------------- ----(Rooted) Samsung GT 10.1 phone-tablet & (Unlocked & Rooted) LG P760----

(#28123) petya220 válasza Milestone2 (#28122) üzenetére

petya220
(újonc)

Én meg próbálok (de nem sikerült.. :DDD ) magamnak slimkat-t főzni erre meg kapok egy fél slim-et D: Na megy is fel a készülékre :D

(#28124) DigiG válasza juhasz1109 (#28119) üzenetére

DigiG
(lelkes újonc)

Tuti h ugyan olyan sorszámút vettél?
Mert volt már ilyen problémám nekem is zte blade nél h nem volt azonos a tipus szám és nem tudta lekezelni a kernel!

(#28125) aytukabozs válasza DigiG (#28124) üzenetére

aytukabozs
(senior tag)
LOGOUT blog

ez annál is inkább esélyes mert ugyanezt a vasat az anyacég tcl a998 néven is futtatja, aztán ki tudja szoftveresen milyen különbségek vannak, a kiskínai meg ha nem tud épp pontosan a rendelt árúval szolgálni, töksimán feladja azt amiről hihető hogy az...

(#28119) juhasz1109

Esetleg áthidaló megoldásként megtrükközheted hogy a képernyőn legyenek a hiányzó gombok, valami ilyesmivel.

[ Szerkesztve ]

Professzionális kibic ### ZTE V5 2/8 ### Hua Y300 /haszn./ eladó http://goo.gl/5uWNRC ### HOZZÁSZÓLÁS TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#28126) petya220 válasza petya220 (#28123) üzenetére

petya220
(újonc)

Tényleg smooth, de nekem nem bejövős :/ Marad a cm11 :D

(#28127) juhasz1109 válasza DigiG (#28124) üzenetére

juhasz1109
(újonc)

Lehet hogy tényleg a sorozatszám lesz a probléma, mert a régin ez van: MT-D-13MT-D13
Az újon pedig: MT-D-11MT-D11

Az élet egy szar játék, csak kurva jó a grafikája.

(#28128) Milestone2 válasza petya220 (#28126) üzenetére

Milestone2
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Hamar letesztelted :P
Nekem most nincs időm rá.

(#28129) petya220 válasza Milestone2 (#28128) üzenetére

petya220
(újonc)

van valami jó is a betegségben :DD
Nem tetszik benne hogy túl bonyolult (?) teljesen más mint a cm vagy a pa, nem a megszokott, de azt meg kell hagyni hogy nagyon gyors. Egyet nem teszteltem le... A játékokat mennyire bírja :D Na majd arra is sor kerül :D

Android L port jöhetne még :D

[ Szerkesztve ]

(#28130) petya220

petya220
(újonc)

Üdv
Megpróbáltam portolni az AndroiL-t, de valami problémája van ._. http://data.hu/get/8154481/AndroidLportLog.txt ebből valaki megtudja mondani ,hogy miaz? :D Tudom.. leírja a "fatal" résznél de nem tudok rájönni, hogy mi a hiba.

(#28131) Fakirr1 válasza petya220 (#28130) üzenetére

Fakirr1
(őstag)
LOGOUT blog

Framework error,mint a cm7 próbáimnál.. Bagyusz vagy Loosht illetve Keeperv tudna segíteni szvsz..

(#28132) nagyfejü válasza petya220 (#28126) üzenetére

nagyfejü
(senior tag)

Hali!

Hogy raktad fel??
üdv

(#28133) Milestone2 válasza nagyfejü (#28132) üzenetére

Milestone2
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Mit a Smooth-ot?
Le van irva a linken.
Recovery csak BOOTOLVA.

(#28134) nagyfejü válasza Milestone2 (#28133) üzenetére

nagyfejü
(senior tag)

köszi.

(#28135) Milestone2 válasza nagyfejü (#28134) üzenetére

Milestone2
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Mingyá felrekom én is, legalább kiderül mit szól az Alca a Windows10-hez és mit szól a W10 az Alcatelhez... ;]

(#28136) petya220 válasza Milestone2 (#28135) üzenetére

petya220
(újonc)

Szeretik egymást. :)

(#28137) petya220 válasza Fakirr1 (#28131) üzenetére

petya220
(újonc)

Hmm.. Meg lesz az esti program :)

(#28138) Milestone2 válasza petya220 (#28137) üzenetére

Milestone2
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Tényleg szeretik egymást...
Minden másodpercek alatt megvolt.
Simán felment.
Féltem tőle, mert a 8 meg a 8.1 köhögött...
Belakás, tesztelés.

(#28139) nagyfejü válasza Milestone2 (#28138) üzenetére

nagyfejü
(senior tag)

Kérünk véleményezést!

(#28140) petya220 válasza Milestone2 (#28138) üzenetére

petya220
(újonc)

Én mondtam :3
Nem olyan rossz ez a win10. Nekem nagyon tetszik, de még sok a bug :/
Még a playstation 2-s webkamomat is felismerte amit eddig csak a linux :D

A smooth-ban density (remélem jól írom) váltáskor nem kap bootlop-ot, mint a régi XenonHD?

(#28141) DonMarco válasza Milestone2 (#28138) üzenetére

DonMarco
(tag)

Üdv ! Ez az új rom tud magyarúl is ? (Bocs ha láma a kérdés) :)

(#28142) nagyfejü válasza DonMarco (#28141) üzenetére

nagyfejü
(senior tag)

igen! Tud.

(#28143) DonMarco válasza nagyfejü (#28142) üzenetére

DonMarco
(tag)

Érdemes feltenni ? Mennyivel jobb a 4.4.4-nél ? Tapasztalatok ?

(#28144) nagyfejü válasza DonMarco (#28143) üzenetére

nagyfejü
(senior tag)

Nem rossz ,csak nem ment a hdmi ezért lekerült.

(#28145) Milestone2 válasza DonMarco (#28143) üzenetére

Milestone2
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ez egy portolt ROM.
Sosem lesz olyan, mint Bagyusz vagy Namerke munkái!
Kisérletnek nem rossz.
:C

(#28146) ViktorHUN79 válasza DonMarco (#28143) üzenetére

ViktorHUN79
(kvázi-tag)

Nem érdemes,nemjobb mint a cm 11 egy két alap progim se indult rajta!

(#28147) DonMarco válasza ViktorHUN79 (#28146) üzenetére

DonMarco
(tag)

Üdv ! Értem,köszi az infót. Akkor várjuk az android "L"-t (ha lesz erre a készülékre) :)

(#28148) petya220 válasza DonMarco (#28147) üzenetére

petya220
(újonc)

Ha egyszer sikerül megoldani azt h bebootoljon az L akkor lesz. :DD

(#28149) pucz

pucz
(senior tag)
LOGOUT blog

Üdv!

Szakit kerestetik!
Belső tárhely csatolási probléma, vagy legalább is szerintem. Nem nyüstölöm már az Alcatelt, de családban maradt. Gondoltam nem gond, ha kérek egy kis segítséget! :DDD Többit privátban, az OFF, és lecseszések elkerülése végett!

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ ѕ ιιι GT-I9305 | Na húzzál vissza az endorra büdös vuki!

(#28150) atyca

atyca
(lelkes újonc)

Sziasztok!
Nekem a KIS visít erre:Alcatel_Motorola_ADB_DeviceManager_2.4.3.exe
Reklámproginak látja...

(#28151) Tomcsi1987

Tomcsi1987
(újonc)

Sziasztok
felraktam a pa_cocktail-444-20141002: romot
elsőnek az volt a problémám usb mass storageként nem bírtam használni a telefont de azt sikerült megoldani.
su
setprop persist.sys.usb.config mass_storage el

Viszont sehogy nemtudom recovery módban indítani a telefont power gomb restart és recoverynél felkiáltójelt kapok boot után...
su
dd if=/sdcard/recovery.img of=/dev/block/mmcblk0p18
reboot recovery

így szintén bootig jutok...
Gép ADBN keresztül meg:
c:\rom\a> adb devices List
List of devices attached

Semmit nem lát:(((((((
Ötletetek van?
Esetleg más is használja a paranoidot és találkozott ilyennel?

(#28152) Milestone2 válasza atyca (#28150) üzenetére

Milestone2
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Mint egy csomó más telefonhoz szükséges cuccot is...

(#28153) Tomcsi1987

Tomcsi1987
(újonc)

Na most bejött a cwm.
De Gyári GB mentést hiába restoreolom, bootloopot kapok:(((((((
Kitkat után vissza se fogom tudni rakni gbt?:( :W

(#28154) bmate7 válasza Tomcsi1987 (#28153) üzenetére

bmate7
(lelkes újonc)

Ha nem frissitettel hivatalosan ICS re akkor vissza tudod rakni a GB mentest, csak azt a CWM et kell hasznalni amivel keszült a mentes (matchfix recovery), ha így se sikerul elobb tegyel fel egy ICS utana a backupot

[ Szerkesztve ]

De vagyunk-e azok, amik lehetnénk?

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.