Hirdetés

2014. október 23., csütörtök

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2014-05-01 10:00:00

Mobilarena

Összefoglaló kinyitása ▼

(#28101) Kicker válasza dvdbackuper (#28100) üzenetére

Kicker
(őstag)

semmi rosszra nem buzdítottam senkit... érdeklődtem... :U

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#28102) helixP válasza Kicker (#28101) üzenetére

helixP
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Szabályellenes szóba hozni a függetlenítést. Érdeklődi is szabályellenes.

Dr. Zoidberg:Two meals in one week? What's this a feast?

(#28103) Fakirr1 válasza helixP (#28102) üzenetére

Fakirr1
(őstag)
LOGOUT blog

Jelenleg engem függetlenítenek. Az ára : ügyvéd 150 +tárgyalásonként 10 ; netto fizum fele(90 átlagban) ; albérleti díj 30. Kéred még a függetlenítést? Én nem kértem,de kapom. Sztem NE érdekeljen fórumon ilyen. Azért vannak a hivatalos helyek....

Bocsi Helix,nem Neked akart válasz lenni.. ;)

[ Szerkesztve ]

Ha valaki keres, itt http://hu3.forgeofempires.com/game/index?login=1&ref= elér..

(#28104) petya220 válasza Fakirr1 (#28103) üzenetére

petya220
(újonc)

Mit tettél? D:

[ Szerkesztve ]

(#28105) aytukabozs válasza petya220 (#28104) üzenetére

aytukabozs
(senior tag)
LOGOUT blog

Családot alapított, de aztán;
A mór megttette, a mór elmehet. (Gondolom)

Anyám hányan vagyunk így? :/

Professzionális kibic ### ZTE V5 2/8 ### Hua Y300 /haszn./ eladó http://goo.gl/5uWNRC ### HOZZÁSZÓLÁS TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#28106) Milestone2 válasza aytukabozs (#28105) üzenetére

Milestone2
(PH! addikt)
LOGOUT blog

+1
:O
Igaz nem 50%, csak 22% (mondjuk az nálam 75), igaz az új házasságban is van két kölyök, ilyenkor nem itélhetnek 50%-ot...
Szóval szenvedünk eleget...és elegen...

------------------------------ XIAOMI REDMI NOTE Enhanched W1 ------------------------------- ----(Rooted) Samsung GT 10.1 phone-tablet & (Unlocked & Rooted) LG P760----

(#28107) ViktorHUN79

ViktorHUN79
(kvázi-tag)

[OFF [link]]

(#28108) nagyfejü

nagyfejü
(senior tag)

Hali!

Az uj Bagyusz féle rom van fenn. Ha összekötöm a telót HDMI n keresztül a tv vel akkor miért ugrál a kép? A rom támogatja? Ha nem akkor melyik lenne a tuti?

üdv

(#28109) petya220 válasza nagyfejü (#28108) üzenetére

petya220
(újonc)

Tudomásom szerint az ICS H1N15.8
De nem úgy volt h cm11-ben működik?

(#28110) Zaja2

Zaja2
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Szevasztok!

Az OT-995-ben meghalt az akku-m. Ez abban nyilvánul meg,hogy nem vette fel a töltést.

Gondoltam,hogy addig nem veszek új akkut-ameddig meg nem bizonyosodom róla,hogy valóban azzal van-e a gond. Megbizonyosodtam,hogy az a ludas.
De!
Kitaláltam egy maszek megoldást,amivel használható lehet a telefon új akku nélkül is.
Fogtam egy régi 80 eres pc-s szalagkábelt,és levágtam belőle 4 szálat. A 4 szálat összeforrasztottam a telefon akkusarújaival és az akku 4 pólusával. Egyébként egy 1000mAh-s Alcatel OT-720 akku-t raktam bele a gyári 1500mAh-s akku helyett,amivel működik ugyan,de ha kihúzom a töltőt,akkor is töltést ír,és hiába töltöm fél napig,akkor is megáll xx %-on.(változó,van hogy 1% töltöttséggel 1 órát youtubeozok rajta,de van hogy 47%-al bírja 2 percig)
A kérdésem az lenne,hogy lehet hogy a szoftvert kellene kicserélnem? Elég furán működik a szoft.
Kamera nem jó,meg ilyen apróságok. Lehet gyári rommal,és midnen patent állapotban akár 1 napig bírná így,ezzel az 1000-es akkkuval? Nem vagyok nagy zsidó,hogy ezen spóroljak,de viszont így is megfelelne nekem.

Köszönöm!

Kép a "maszekról":
http://prohardver.hu/dl/upc/2014-10/284688_img0191a.jpg

Megbízhatóságom: 12 piros,0 fekete / http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2

(#28111) ORCA58 válasza nagyfejü (#28108) üzenetére

ORCA58
(senior tag)

Néha szétesik, néha nem, ez ilyen. Csak a gyári GB vagy ICS esetén volt tökéletes.
Ezt úgy szoktam áthidalni, hogy elindítom a videót, és utána dugom be a HDMI kábelt. így eddig mindig tökéletesen ment.

[ Szerkesztve ]

(#28112) nagyfejü válasza ORCA58 (#28111) üzenetére

nagyfejü
(senior tag)

ICS_H1N1v5.6a_GE Most ez van fenn és ezzel ugy néz ki hogy jó! Köszi a tanácsot.

(#28113) Fakirr1

Fakirr1
(őstag)
LOGOUT blog

Nosztalgiázni fogok. Vettem egy 995-öt a lányomnak..
Nem szabadultok meg könnyen tőlem :D. :R

[ Szerkesztve ]

Ha valaki keres, itt http://hu3.forgeofempires.com/game/index?login=1&ref= elér..

(#28114) helixP válasza Fakirr1 (#28113) üzenetére

helixP
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ó... csak ezt ne... Még egy ember, akinek az elejétől el kell magyarázni mindent... :U

:))

Lehet, hogy majd megkeresnélek üzleti ajánlattal ;)

[ Szerkesztve ]

Dr. Zoidberg:Two meals in one week? What's this a feast?

(#28115) Fakirr1 válasza helixP (#28114) üzenetére

Fakirr1
(őstag)
LOGOUT blog

Ok.Akkor nem is kérdezek semmit :P :D ;)

Majd olvasok inkább.. :)

(#28116) Pityu62 válasza Fakirr1 (#28115) üzenetére

Pityu62
(kvázi-tag)

Jó a humorotok:)Csak így tovább:) :C

(#28117) Pityu62

Pityu62
(kvázi-tag)

De úgy látszik én is felzárkózóm hozzátok:)
Megint vissza került hozzám a vejem kamerahibás telefonja....a kis ügyes szerzett egy kijelzőtöröttet és szétkapta kicserélte a kijelzőjét meg a kamerát,,,,,én meg rátoltam már vagy 10 szoftvert mire a miuival és a better cam -al végre lett kamera de nem fotóz,,sőt a bacogatom még le is fagy és utána kiírja hogy nincs cam!
Majd kikapcsolva hagyom egy éjt reggel megint van:) Jó játék hülye gyereknek:)

(#28118) Fakirr1 válasza Pityu62 (#28117) üzenetére

Fakirr1
(őstag)
LOGOUT blog

Elsőnek a csatlakozást nézd meg a szallagkábellel,utána meg a full gyári rom mehet fel. A kamera modult is megnézhetnéd,hogy az aljzatban van-e?

Vupsz..nekem read módban kéne lennem.. bocsi! :)

(#28119) juhasz1109

juhasz1109
(újonc)

Sziasztok!

Eltörött az ot995-ösöm kijelzője, rendeltem egy üveget hozzá az ebayen, tegnap meg is jött, beszereltem a telóba, de nem mőködnek a gyorsgombok rajta (home,vissza,stb...). Szétszedtem újra, visszaraktam a régi töröttet, és az tökéletesesen működik.Selejtet vettem volna? Esetleg valamilyen szoftverfrissítéssel orvosolható a probléma? A romot újraraktam, az nem segített rajta.

Az élet egy szar játék, csak kurva jó a grafikája.

(#28120) Deimosz

Deimosz
(újonc)

Üdv!

Azt akarom kérdezni hogy nekem nem frissíti az időt a telefonom. Már újra lett telepítve de még mindig ez a probléma. És kicsit zavaró hogy pár nap alatt késik az óra pár percet. És csak akkor ellenőrzi és állítja be a pontost időt ha újraindítom vagy bekapcsolom a repülőgép üzemmód és ki akkor lefrissíti. Valaki tud erre valami megoldást ? A telefonon be van állítva hogy frissítse az időt meg ilyenek.

(#28121) SüdiLaller válasza juhasz1109 (#28119) üzenetére

SüdiLaller
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Én is szoktam ebayről kínai vackokat rendelni, de azok működnek, nyilván tudod, hogy ha nincs 10.000 felett a felhasználó értékelése, és 99.9% pozitív, akkor felejtsd el a vele való üzletelést. Ha így jártál, csinálj videót a cuccról, és reklamáld meg neki az ebay-en keresztül (a pénzt én se sz@rom, de 2 rongy miatt nem kezdeném ezt el, inkább gyorsban rendelném a 300 Ft-tal drágábbat :D )

ⓁⒶⒿⓄⓈ ☎℡→ Ⓞ⑥③Ⓞ⑨⑦Ⓞ⑦⑤①④ A Hardveraprón továbbra is INGYENES a privátra válaszolni.

(#28122) Milestone2

Milestone2
(PH! addikt)
LOGOUT blog

XDA, új kisérlet, Liquid Smooth

------------------------------ XIAOMI REDMI NOTE Enhanched W1 ------------------------------- ----(Rooted) Samsung GT 10.1 phone-tablet & (Unlocked & Rooted) LG P760----

(#28123) petya220 válasza Milestone2 (#28122) üzenetére

petya220
(újonc)

Én meg próbálok (de nem sikerült.. :DDD ) magamnak slimkat-t főzni erre meg kapok egy fél slim-et D: Na megy is fel a készülékre :D

(#28124) DigiG válasza juhasz1109 (#28119) üzenetére

DigiG
(lelkes újonc)

Tuti h ugyan olyan sorszámút vettél?
Mert volt már ilyen problémám nekem is zte blade nél h nem volt azonos a tipus szám és nem tudta lekezelni a kernel!

(#28125) aytukabozs válasza DigiG (#28124) üzenetére

aytukabozs
(senior tag)
LOGOUT blog

ez annál is inkább esélyes mert ugyanezt a vasat az anyacég tcl a998 néven is futtatja, aztán ki tudja szoftveresen milyen különbségek vannak, a kiskínai meg ha nem tud épp pontosan a rendelt árúval szolgálni, töksimán feladja azt amiről hihető hogy az...

(#28119) juhasz1109

Esetleg áthidaló megoldásként megtrükközheted hogy a képernyőn legyenek a hiányzó gombok, valami ilyesmivel.

[ Szerkesztve ]

Professzionális kibic ### ZTE V5 2/8 ### Hua Y300 /haszn./ eladó http://goo.gl/5uWNRC ### HOZZÁSZÓLÁS TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#28126) petya220 válasza petya220 (#28123) üzenetére

petya220
(újonc)

Tényleg smooth, de nekem nem bejövős :/ Marad a cm11 :D

(#28127) juhasz1109 válasza DigiG (#28124) üzenetére

juhasz1109
(újonc)

Lehet hogy tényleg a sorozatszám lesz a probléma, mert a régin ez van: MT-D-13MT-D13
Az újon pedig: MT-D-11MT-D11

Az élet egy szar játék, csak kurva jó a grafikája.

(#28128) Milestone2 válasza petya220 (#28126) üzenetére

Milestone2
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Hamar letesztelted :P
Nekem most nincs időm rá.

(#28129) petya220 válasza Milestone2 (#28128) üzenetére

petya220
(újonc)

van valami jó is a betegségben :DD
Nem tetszik benne hogy túl bonyolult (?) teljesen más mint a cm vagy a pa, nem a megszokott, de azt meg kell hagyni hogy nagyon gyors. Egyet nem teszteltem le... A játékokat mennyire bírja :D Na majd arra is sor kerül :D

Android L port jöhetne még :D

[ Szerkesztve ]

(#28130) petya220

petya220
(újonc)

Üdv
Megpróbáltam portolni az AndroiL-t, de valami problémája van ._. http://data.hu/get/8154481/AndroidLportLog.txt ebből valaki megtudja mondani ,hogy miaz? :D Tudom.. leírja a "fatal" résznél de nem tudok rájönni, hogy mi a hiba.

(#28131) Fakirr1 válasza petya220 (#28130) üzenetére

Fakirr1
(őstag)
LOGOUT blog

Framework error,mint a cm7 próbáimnál.. Bagyusz vagy Loosht illetve Keeperv tudna segíteni szvsz..

(#28132) nagyfejü válasza petya220 (#28126) üzenetére

nagyfejü
(senior tag)

Hali!

Hogy raktad fel??
üdv

(#28133) Milestone2 válasza nagyfejü (#28132) üzenetére

Milestone2
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Mit a Smooth-ot?
Le van irva a linken.
Recovery csak BOOTOLVA.

(#28134) nagyfejü válasza Milestone2 (#28133) üzenetére

nagyfejü
(senior tag)

köszi.

(#28135) Milestone2 válasza nagyfejü (#28134) üzenetére

Milestone2
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Mingyá felrekom én is, legalább kiderül mit szól az Alca a Windows10-hez és mit szól a W10 az Alcatelhez... ;]

(#28136) petya220 válasza Milestone2 (#28135) üzenetére

petya220
(újonc)

Szeretik egymást. :)

(#28137) petya220 válasza Fakirr1 (#28131) üzenetére

petya220
(újonc)

Hmm.. Meg lesz az esti program :)

(#28138) Milestone2 válasza petya220 (#28137) üzenetére

Milestone2
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Tényleg szeretik egymást...
Minden másodpercek alatt megvolt.
Simán felment.
Féltem tőle, mert a 8 meg a 8.1 köhögött...
Belakás, tesztelés.

(#28139) nagyfejü válasza Milestone2 (#28138) üzenetére

nagyfejü
(senior tag)

Kérünk véleményezést!

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.