Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabónagymer

    aktív tag

    Sziasztok!

    Nem rég lettem tagja ennek a felhasználói körnek. Eelég ambivalens érzésekkel küszdök azóta is! :F Egy biztos, amióta meg van ez a készülék, szinte minden szabadidőmben a kezemben volt, és tapiztam mint egy jó nőt. :P
    Ez jelenthet jót is, rosszat is. És mint írtam jelent is. A topik mivoltja miatt nagyon nem részletezem érzéseimet, talán majd az általános topikban. De jelentősen leköt!
    Eléggé a téma elején járok, tehát fogalmam sincs, van-e már ehhez a masinához főzött rom?! "Némi" elégedetlenség azért övezi számomra is ezt a készüléket, tehát elkezdtem buherálni. Ennek a vége 3811 pontos bechmark helyezés lett. Ez lehetne sokkal jobb, de rosszabb is. Mezőnyében átlagos... Az egymagos hasonló kategóriában...
    Végül is sikerűlt elég szépen kiherélni a sallangoktól. Sikerűlt az újraindítást is megoldani a recovery futtatásával, a topick elején írtak alapján, az elixir2-vel. Brilliáns az ötlet, nem kell folyton a terminál emulátorba irkálni...
    Az elixírrel létrehoztam egy night módot is. Mit az hogy erős fényben nehezen látható a kijelző, probléma lehet az is, hogy este mikor már minden sötét, és csak a tv világít, a legkissebb fényerő is zavaró lehet. Ezt a kis funkciót is be lehet rakni az állapotsávba az újraindítás mellé. Egyébként ilyen képernyő szűrő alkalmazás volt ericcsonos gingerbreadokban. Szerettem pont ezért. Már csak egy kis fényerő tuning kellene még, mert napfényben nem az igazi még....
    Ami a procit illeti, az 1,4MHz szerintem bőven több mint elég egy ilyen zsebszámítógépnek! Én nem filmezek rajta, játékokból is igen szoftosokat futtatok. A keménybb dolgokra van egy 2x1,2-es 10" tab... Azonban a proci minimum kell hogy kb. 400 körül legyen, mert egyébként még a launcher is alig áll fel készenlétből. Én GO launchert használok. Sajnos a csapni való memóriakezelést így lehet kompenzálni ezen a gyái rom ROM-on... :DDD

    Az a gondom most, hogy vannak nem publikus jellegű dolgok a telómon, és ezért nem közlöm a mentést egyenlőre. Meg csiszolgatok még rajta. De majd kiszedem a nem odaillő dolgokat, és feltöltöm.

Új hozzászólás Aktív témák