Hirdetés

Aktív témák

  • Peterson_

    addikt

    Lehet, hogy teljesen felesleges a hozzászólásom, de felvetődött bennem egy kérdés.
    Volt pár szabad unalmas percem, így gondoltam alaposan átrágom magam a fekete listán.
    Tehát A-tól Z-ig végigolvastam az összes történetet, hogy emberek hogyan vezetnek félre jóhiszemű, korrekt üzletkötőket.
    Ledöbbentem.
    De nem csak a mikénten, hanem azon is, hogy "hírhedt kollégák" közül jó páran ma is aktív felhasználói az oldalnak.
    Tehát:

    Hozzászólnak, véleményeznek, bratyiznak, kereskednek
    Nem vagyok, az elesettek bősz megsegítője, de ahogy elnéztem, hogy van akinek aktív hirdetése van és mondjuk 2-3 napja belépett utoljára, szívesen írtam volna, hogy csaló, csak mondjuk üzletrontásként a topikjába.
    Persze az üzletrontás nem túl etikus dolog, de lássuk be, a megbízhatósági listát nem feltétlenül keresi elő mindenki.

    Nem lehet valahogy jelölni, hogy legalább egy fekete pont, vagy valami hasonló jelzés, ami közvetlenül figyelmeztetné a topik közelébe tévedőket?
    Mert ennyiből bárki ígérhet/árulhat bármit.
    Mert például én is azt gondoltam, hogy aki régi regisztrációval rendelkezik, és rangja is van, az talán megbízható.
    De ezek után inkább csak a rossz szájíz marad. :(

    Végiggondolva a dolgot, a saját üzletüket rontották el, meg persze másét is, nem beszélve az oldal hiteléről, vagy az azt használók bizalmáról.
    Egy jelöléssel megnézném hogy boldogulnak.
    Bizonyos oldalakon működik hasonló módszer...(na meg az IP alapján történő tiltás)
    Aki meg így is üzletelne velük, csak magára vethetne, ha kára lenne belőle.

    [ Szerkesztve ]

    Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

Aktív témák