Hirdetés

Aktív témák

  • lolller

    tag

    válasz Tothgera30 #12641 üzenetére

    elég szánalmas próbálkozás.Elég sok emberrel üzleteltem már személyesen és előre utalással is.A szánalmas ajánlatod meg egyenes vicc volt!

    varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

  • Benoe77

    őstag

    válasz Benoe77 #12849 üzenetére

    Itt a folytatás:

    "X+15-öt ideadtal volna nekem kezbe?:D na ne nevettess, masreszt nem vagyunk olyan jo haverok hogy igy beszljunk egymassal. Harmadreszt pedig pont nem erdekel hogy mit gondolsz. nekem az szamit hogy azonnal elvigyek es minel tobbet fizessenek.

    Nem alkudozni kell hanem rogoton elvinni.Igy is elegem van a sok toketlen prohardveres kretenbol akik minden bort le akarnak huzni mindenrol. Irj be nekem egy fekete pontot a megbizhatosagi listara es nyald ki a seggem."

    Ehhez csak annyit, hogy az X összeget, amiben megállapodtunk ő írta, abból nem is alkudtam, és ő hirdette elsősorban beszámítással a notit.

    A többi no comment, szerintem ha már ennyire kéri, meg lehetne adni neki a fekete pontot.

  • blackvinyl

    tag

    Sziasztok!

    Hirdetek egy notit itt a phn, mailben megkeresett egy csajszi Kanadából.

    Hello seller,

    My name is Mrs kate Vernon from Alberta in Canada I was very impressed with the item you posted, I would like to know if the item is still available for sale, I'm really interested in buying the item for my son schooling Abroad as a Birthday Present and i will also like to know how many of these item you have in hand for sale. So kindly get back to me soon with the present condition of the item and the cost of the item.You can reach me at(kate_vernon@live.co.uk.) if you are interested in selling your item to me.

    I await to hear from you soon.

    Thanks

    Vélemény? Szerintem becsapós a dolog.

    Köszi :R

    Olvasd el (végig) mielőtt privátot írnál. Köszi! http://bit.ly/1e0TBbE

  • batmab

    senior tag

    válasz blackvinyl #12853 üzenetére

    szvsz nigériai csalásszagu...ne dölj be.. :R

    2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

  • Puma K

    veterán

    Hali!

    Azt kérdezném, hogy hogy van egy SajtosKuszob nevű fórum társunk akinek ha a nevére rákeresek a PH megbízhatóságnál akkor SajtosKüszöb nevű emberkét dobja ki. Azt kérdezném, hogy hogy is lehet ez?

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

  • Typhoon47

    őstag

    DarkRage fekete pont, a tőle vásárolt fülesem rossz működési állapotban került hozzám (halk volt nagyon, az újhoz képest) majd rá 2 héttel tönkrement (elszállt a bal oldal, szervízeltettem, azóta jól működik).

    "Education is important but big biceps are importanter"

  • Dr. Romano

    veterán

    válasz Puma K #12855 üzenetére

    Nekem mind a két névre 4 pozitívot mutat.

    Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

  • LGA 911

    tag

    Sziasztok!

    Egy fekete pontot adok 5@$-nek, (vagy nak) ezért.

    Nem voltam biztos benne, hogy a kártyája belefér a házamba, mert fórumokon azt olvastam, hogy nem fér bele. Felhívtam és elmondtam neki, ő azt mondta, hogy vigyem el, próbáljam ki, mert szerinte belefér, de ha nem megy bele, akkor szó nélkül visszaveszi.
    Ennek tudatában nyugodtan megvettem a kártyát. Nem fért bele.
    Másnap hívtam, elmondtam, hogy nem fér bele, megbeszéltük a visszavétel időpontját.

    A találkozón nem jelent meg, a telefont nem vette fel.
    Utólag láttam, hogy találkozó előtt 20 perccel küldött egy sms-t.
    A találkahely tőlem egy órányira volt, tehát már bőven úton voltam akkor, 30 perccet fagyoskodtam, majd hazamentem. Szűk 3 órát kidobtam az ablakon.
    Másnap felvette, nem voltam bunkó, bár az előző napi teljesítménye legalizálta volna, akkor már hezitálást éreztem a hangjában, de meghirdette újra a kártyát, bár érdekes címmel tette ezt.

    Úgy tettem, mint ha minden rendben lenne, de a következő hívás alkalmával már azt mondta, hogy nem hiszi el, előbb megbizonyosodik róla.

    Belinkeltem egy fórumot, ahol feketén-fehéren le van írva, hogy a kártya nem fér bele, nem hitte el, azt mondta, hogy van lakatos haverja majd ő megoldja...

    Nekem ez a verzió nem tetszett és már láttam, hogy az egészből nem lesz semmi.

    Meghirdettem a kártyát, másnap eladtam, ugyan annyiért, mint vettem.
    Nem származott belőle anyagi károm.

    Ő azt írta, hogy majd linkel képeket 4 db kártyáról egy ugyan ilyen házban.

    "a topikot nem zárom, képeket majd linkelek"

    Ez nem történt meg. A topik zárva.

    Én úgy gondolom, hogy, ha megígérte, akkor kötelessége betartani, ha pedig meggondolta magát, akkor nem félrebeszélnie kellett volna, hanem egyenesen megmondani, hogy nem veszi vissza.
    Erre a színjátékra semmi szükség nem volt.

    Az pedig, ahogy a telefonon beszélt velem az a prohardveren túlmutató probléma...

    Nincs bennem sértettség, privát üzenetben jeleztem neki, hogy fekete pontot fogok adni.

  • Sanyi2007

    aktív tag

    válasz LGA 911 #12858 üzenetére

    Sajnos, vannak ilyenek, akik 2e ft-ért is segget csinálnak a szájukból, és +B -ák az anyjukat...
    Akinek nem inge, nem veszi magára, de bizonyos embereknek az a fogalom hogy becsület, ismeretlen.

  • Oczu

    senior tag

    válasz blackvinyl #12853 üzenetére

    detto ezt a szöveget kaptam, elküldeni TILOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    [ Szerkesztve ]

  • Vigyázzatok Norbi89-el ! DE azért még nem fekete pont !
    Én többet nem boltolok vele az biztos.

    Egy nokia e61i telefont vettem tőle, ami szerinte jó állapotban volt,
    amikor megjött akkor én alapos szemrevételezés után úgy döntöttem hogy ez
    egyáltalán nincs jó állapotban:
    -látszott többször leejtették, úgy hogy még az akku is kicsit nyomódott
    -hiányzott az infra takarólemeze
    -a csavarok kerekre voltak kopva, ami azt mutatta hogy jópárszor szét volt szedve
    és az alján az adatsínnél nem is volt jól összeillesztve a teló.
    -a kellékek ( töltő, adatkábel, füles ) három másik telóból lett összeválogatva hozzá.

    Vissza akartam boltolni, kifizettem volna minden költségét, ( banki visszautalás költsége,
    csomagolás, postára menés költsége, akármi ) biztosítékot adtam volna
    hogy nem tettem semmi kárt benne, és egy új karcot se tettem rá, de egyáltalán
    nem hajlott semmilyen számomra elfogdható megoldásra, ezért nem volt korrekt.

    Ezért én biztos hogy többet nem boltolok vele, és egy - óvatosan vele-
    címkét kérnék Norbi89-re.

    m.

  • knapci

    tag

    ga_-bor-nak javasolnék egy fekete pontot!Egy laptopot akartam megvenni tőle ma,személyesen mentem érte Újszászról-Szegedre"320km oda-vissza"előtte megegyeztünk az árban és hogy 2Gb rammal és 250Gb vinyóval adja és hibátlan a gép!!!Mert ő programozó!!!
    Legalább 5X megkérdeztem,biztos hogy hibátlan a gép?Azt mondta igen!1Gb ram volt benne és egy 27%-os 97 bad sector-os 120Gb hdd!!!Azért a kettő nem ugyanaz szerintem!!!Pláne árban nem!Ő állította a saját igazát mert számára ez idézem-egy tétel nem stimmel,ez a gyári vinyója-úgyhogy ne háborogjak!!!Hát gondolhatjátok hogy szétb.....tt az ideg!!

    SENKINEK NEM AJÁNLOM A VELE VALÓ ÜZLETELÉST!
    Tudom nem sokat érek el mert törli magát és csinál egy új nick-et!!De hátha más nem ugrik bele a csalóba!Ezzel nincs elintézve a dolog aki ismer vagy volt szerencséje az tudja már! :C :C :C

    Unatkozók kíméljenek!

  • blackvinyl

    tag

    válasz Oczu #12860 üzenetére

    Nem válaszoltam rá, dehogy küldöm Kanadába muhaha :C :C :C

    Olvasd el (végig) mielőtt privátot írnál. Köszi! http://bit.ly/1e0TBbE

  • Benoe77

    őstag

    Lenovo notebookot vásárlók vigyázzanak:

    Hétvégén elhoztam egy "érintetlen" Lenovo X200 notebookot Gabesz01 fórumozótól, egy korábbi hirdetéséről lecsúsztam, privátban keresett meg, hogy van még egy. A helyszínen kipróbáltam, fel volt telepítve rá a Vista, minden működött rajta, ellenőriztük a garanciát, stb.
    Hazaérve szerettem volna módosítani a boot sorrendet, hogy cd-ről BIOS-t frissítsek rajta, ám csodálkozva vettem észre, hogy ezt nem tudom megtenni. Induláskor az F1 lenyomására jelszót kér, viszont egy Enter-rel tovább enged. Ám bizonyos beállításokat nem tudok módosítani. Kiderült, hogy Supervisor Passworddel van védve a gépnek ezen része.

    Jeleztem ezt a problémámat Gabesz01-nek, hogy küldje el a jelszót, természetesen fogalma sem volt miről beszélek. Mondtam, hogy akkor visszaviszem a notit, mert így nekem nem kell, erre ő azt felelte, hogy a noti új volt, miért lenne benne password. A telefonban azt mondta, hogy biztos én állítottam be, és felejtettem el a passwordot, vissza ne vigyem a gépet, nem hajlandó visszavenni.

    Szerintem ez a hozzáállás megérdemel egy hatalmas fekete pontot, még ha nem is tudott a jelszó védelemről.
    Viszont arról sejtésem sincs, hogy valaki miért állíthatott be ilyen jelszót, ráadásul egy szemre is vadi újnak kinéző gépen...

    Szóval aki Lenovo notit vesz, még az eladóval mutattassa meg, hogy bekapcsolás után az F1-et lenyomva kér-e jelszót. Ha kér, akkor már régen rossz...

  • schneitomi

    csendes tag

    bitboy srác valószínű kamuberci, vettem volna egy alaplapot tőle soproni barátom közreműködésével. Én pesti, ő sopronit mondott. Adott is egy nevet, telót, címet, de mint kiderül az nem is ő, azóta nem is válaszol semmire...
    Kár nem ért (szerencsére!), csak a hozzáállás gázos, vagy lehet inkább átutalós lehúzásra játszik a kicsike?

    [ Szerkesztve ]

  • Oczu

    senior tag

    válasz blackvinyl #12863 üzenetére

    Én válaszoltam, elküldtem a büdös Fr@nciba :), nehogy már hülyének nézzen ....:-)

  • shteer

    titán

    úgy látom I. Szilveszter (redzsike, hajk10) jelenleg az expresszen szedi áldozatait
    [link]
    [link]
    [link]

    komolyan nem értem, hogyan csinálhatja ez még mindig...

    [ Módosította: #65675776 ]

    ..szerintem jónak tűnik

  • Zozzant

    addikt

    válasz shteer #12867 üzenetére

    Ja, majdnem belefutottam, még jó hogy itt is rákerestem.

    https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

  • tgyurcy

    csendes tag

    bumbi63

    Egy régi P3 notebookból bontott működő DVD olvasót hirdettem itt 1000 jó magyar forintért. Az illetővel úgy egyeztünk meg, hogy elküldöm az árut, kipróbálja és majd fizet. Hiba volt! Először anyagi okokra hivatkozva halogatta a fizetést. Előfordul az ilyen, hagytam neki időt. Majd közel egy hónap múlva rákérdeztem, hogy ugyan mikor küldi az 1500Ft-ot (ugyanis postai díjjal ennyibe kerül neki). Privátban nem válaszolt. Fekete pont. Ámen

    [ Szerkesztve ]

  • blackvinyl

    tag

    válasz Oczu #12866 üzenetére

    Jól tetted :R Gugli kiadta, hogy valami sztár szinésznőről van szó :C :C

    Olvasd el (végig) mielőtt privátot írnál. Köszi! http://bit.ly/1e0TBbE

  • attila206

    tag

    feszter123: Nekem már egy hete nem küldi a pénzem (egy 7600gs-t "vett" meg tőlem postán), mindenki ennek tudatában üzleteljen az illetővel. Adtam neki még egy hetet, meglátjuk.

  • oza

    csendes tag

    válasz shteer #12867 üzenetére

    a

    [ Szerkesztve ]

    Rohadt részegek! Állandóan szétdobáljak az üres üvegeket, én meg hazafele szanaszét vagdosom a tenyeremet...

  • Flashcash

    Közösségépítő

    válasz Benoe77 #12864 üzenetére

    F12 a bootsorrend, talán ha befrissíted a biost akkor eltűnik a jelszó is.

  • waithEard

    őstag

    Fekete pontban kell részesítenem moki10
    nevű valamit, aki egy lebeszélt üzletre nem dugta oda a képét, és érdekes módon elérhetetlenné vált. Sem telefonon, sem itt a PH-n. Nekem ez a kis "vicc" 1200 Ft-omba, 3 órába, és egy csomó kellemetlenségbe került, mert nagyon kellett volna a cucc.
    Ezután lejárttá tette a hirdetését, majd sanadreasnéven újra meghirdette, és megpróbált csőbe húzni. Tehát , tekintve, hogy ugyanaz az "ember", neki is egy feketét kérek. Ezenfelül kérném a tisztelt
    szerkesztőket, hogy járjanak utána a fickónak, mert lehet, hogy van több accountja is, amivel másokat csap be. Szerintem egy becsületes PH-s nak elég egy név, amire vigyázni kell.
    E-mail címei, iwiw regje, neve, címe,telefonszáma megvan.

    [ Szerkesztve ]

    "The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

  • themebuilder

    senior tag

    Seshrak Fekete Pont

    Érdeklődött egy fülhallgató után után. Leírtam minden információt korrektül.
    Ezt írta: "Akkor szeretnék rendelni egyet, előre utalná a pénzt"
    Megadta a nevét, címét Beholxxx Kft D. István
    Én meg elküldtem neki az utalási adatokat.
    Ő megadta a telefonszámát, és mondta hétfő reggel utal és tisztáztuk még egyszer pontosan mennyit is kell.
    Még ki se fizette, de már kérte, hogy hogy magyarázzam el, hogy kell bejáratni, amire én időt nem kímélve válaszoltam is és összeszedtem neki, hogy érdemes és készségesen válaszoltam a kérdéseire.
    Hétfő, kedd és semmi, nem érkezett meg a pénz. Írtam neki, hogy mi a helyzet amire nem válaszolt.
    Ma szerda gondoltam felhívom. Kiderült már máshol nézegeti a fülhallgatókat, erről nem értesített és ha értesített volna akkor is bunkóság lenne, mert félreraktam neki a terméket és komolynak vettem a vásárlási szándékát.
    (valami vitathatatlan eset lehetne csak a magyarázat erre)
    A telefonba nem tudott semmiféle értelmes magyarázatot adni, ez is nekem került pénzbe, az elvesztegetett idő és az idegesség megfizethetetlen és az is, hogy komoly vásárlóktól esek el az ilyen emberek miatt.

    Ki volt írva: Komolytalanok Kíméljenek! és mégis belefutottam
    Nem szeretem ha szórakoznak velem.
    Ne üzleteljetek vele, megbízhatatlan, szava-hihetetlen, nem ajánlom senkinek, kerüljétek!

    ♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

  • themebuilder

    senior tag

    Seshrak Fekete Pont

    Érdeklődött egy fülhallgató után. Leírtam minden információt korrektül.
    Ezt írta: "Akkor szeretnék rendelni egyet, előre utalná a pénzt"
    Megadta a nevét, címét Beholxxx Kft D. István
    Én meg elküldtem neki az utalási adatokat.
    Ő megadta a telefonszámát, és mondta hétfő reggel utal és tisztáztuk még egyszer pontosan mennyit is kell.
    Még ki se fizette, de már kérte, hogy hogy magyarázzam el, hogy kell bejáratni, amire én időt nem kímélve válaszoltam is és összeszedtem neki, hogy érdemes és készségesen válaszoltam a kérdéseire.
    Hétfő, kedd és semmi, nem érkezett meg a pénz. Írtam neki, hogy mi a helyzet amire nem válaszolt.
    Ma szerda gondoltam felhívom. Kiderült már máshol nézegeti a fülhallgatókat, erről nem értesített és ha értesített volna akkor is bunkóság lenne, mert félreraktam neki a terméket és komolynak vettem a vásárlási szándékát.
    (valami vitathatatlan eset lehetne csak a magyarázat erre)
    A telefonba nem tudott semmiféle értelmes magyarázatot adni, a telefon is nekem került pénzbe, az elvesztegetett idő és az idegesség megfizethetetlen és az is, hogy komoly vásárlóktól esek el az ilyen emberek miatt.

    Ki volt írva: Komolytalanok Kíméljenek! és mégis belefutottam
    Nem szeretem ha szórakoznak velem.
    Ne üzleteljetek vele, megbízhatatlan, szava-hihetetlen, nem ajánlom senkinek, kerüljétek!

    [ Szerkesztve ]

    ♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

  • themebuilder

    senior tag

    tvelvet Fekete Pont

    Ő is érdeklődött egy 1db fehér fülhallgató után. Neki is leírtam minden információt pontosan és készségesen válaszoltam az esetlegesen felmerülő kérdéseire. Leírtam pontosan mennyibe fog kerülni. Ez volt 16-án
    Ezt írta: "ha semmi problémája nem lesz a terméknek, akkor benne vagyok, jövőhetén lebonyolítanánk az üzletet, ha neked jó"
    Mondom részemről rendben és félre is raktam a terméket neki (az utolsó volt).
    18-án megadta a nevét, címét, telefonszámát: B. Tamás, Érd, 20/938-05xx
    Kérte, hogy adjam meg a számlaszámot, mert szeretne utalni 21:27-kor. 22:23-kor megadtam neki minden fontos adatot ehhez és tájékoztattam mindenről. Ezután jött a hideg zuhany 22:29-kor: "sorry :/, megkeresett egy srác (éjjel 6 perc alatt), és úgy tűnik hogy helyben át tudnám venni az ugyanezt fülest, szal úgy tűnik tárgytalan a dolog, mert így nem kell postát kifizetnie"
    Mondtam neki: ez így nem korrekt, nem is tisztességes (aki biztosra mondja a vásárlást, az miért keresgél máshol, és miért kéri az adataimat feleslegesen, miért idegesít fel?)
    Két biztos vevőm volt, akik elálltak a vásárlástól
    Leírtam, hogy én maximálisan komolyan álltam hozzá és ki is van írva, hogy komolytalanok kíméljenek. Minek szórakozott akkor?
    Megmutattam neki, hogy "Akikkel jó vigyázni üzletelés során!" topic is létezik.
    A válasza: "nem értem miért kell itt hepajt csinálni..."
    Utoljára próbáltam megoldást találni és írtam neki, hogy legyen csak 200Ft a posta a többit (75%-át) én állom.
    Ezt válaszolta: "Hihetetlen vagy nem hihetetlen, találtam egy jobb ajánlatot."
    Itt már tudtam, hogy biztosan hazugság van a dologban. Éjjel 6 perc alatt van ki az aki egész véletlenül őt pont akkor megkeresi és jobb ajánlatot tud adni és még bízni is lehet benne látatlanul és még a termék is ugyanaz. Ilyen nem létezik a mesében sincs, lottó 5-öse előbb lesz az embernek,
    Írtam neki bizonyítsa be másnap a vásárlást egy valós képpel, ezt nem tette meg. A végén megjelölt egy helyet, de ott nemhogy olcsóbb, hanem még 600Ft-al még drágább is ugyanaz a termék. - vajon ez lehetett a jobb ajánlat?
    Hiába volt kiírva, hogy: "Komolytalanok Kíméljenek!"

    Tehát kiderült, hogy valójában nem is akart vásárolni, csak szórakozásból írt, szánalmas válaszaiban halandzsázott. Feleslegesen indokolatlanul okozott feszültséget és idegeskedést.
    Komoly vásárlóktól estem el miatta. Nem szép dolog ilyet játszani. Hazug, inkorrekt, megbízhatatlan, szava-hihetetlen, nem becsületes ember. Nem ajánlom senkinek se, hogy üzleteljen vele, kerüljétek!

    [ Szerkesztve ]

    ♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

  • Zozzant

    addikt

    FEKETE PONT, nyerte: peet137

    Privátban beszéltünk egy AGP 2600XT kártyájáról, hírdette, az árban is nagyjából megegyeztünk, mondta hogy kiveszi leporolja, ellenőrzi. Aztán vártam, hogy jelezze, közölte, hogy nincs hozzá tápkábel ennyi a hiány. Vártam hogy jelez. Nem írt, le se tojt, majd aztán közli -a hírdetésébe beírásom után-, hogy ja bocsi másnak eladta. Nem ajánlom!

    https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

  • tvelvet

    csendes tag

    válasz themebuilder #12879 üzenetére

    Nekem jobb ajánlat, neked nem.

    Az áruházban is meggondolhatom magam, még a pénztárban. Szerintem baromira felesleges hercehurca egy 6000 ftos fülhallgató miatt. Aki meg nem bírja feldolgozni, hogy nem tőle veszem meg, mert nekem ez jobb ajánlat. Ő se küldte el a fülest, én se küldtem el a pénzt. Eladja másnak. Pont.

  • Ghost79

    tag

    [link]Silverlightx nem kapta meg a feketét amit kértem neki már kétszer vagy valaki ennyire védi?Lenyúlt 2500 ft-al és nem küldött semmit érte.Írni hiába írok neki nem válaszol a hirdetést meg törölte régen,ahogy látom másnak is van ilyen gondja az úriemberrel szóval érdemes vigyázni vele mert úgy fest hogy egy piti 20 ezer alatti csaló.Nálam két és fél ezret ért a becsülete.

  • .:Vision:.

    tag

    Senki ne üzleteljen ezzel a sráccal: [link]

    "mackopajtas"

    Lefoglalt egy 210.000 Ft os gépet majd a vásrlás előtt valami hülye dumával elállt az üzlettől.

    Tel:70/2579992 - 19 éve a Hardveraprón - 100% pozitív értékelés -

  • themebuilder

    senior tag

    válasz tvelvet #12881 üzenetére

    Kellemetlenséget okoztál és kínos helyzetbe hoztál, ha esetleg nem lenne világos.

    "Ő se küldte el a fülest, én se küldtem el a pénzt. Eladja másnak. Pont."
    Ez nem így működik, én nem egy webshop vagyok, hanem magán személy, engem az ilyen érzékenyen érint. Ezt nem vetted figyelmembe - bunkóság fogalmát kimeríti

    600Ft-al drágább fülhallgató amitől jobb ajánlat áruld már el, ugyan már.
    Nem kell válaszolnod rá, mert bebizonyítottad, hogy hazudozó vagy.
    Semmi értelme utólag ajánlatokat googlezni nekem, nem ez ami enyhíti a felháborodásom, sőt ezzel még jobban tovább rontod a rólad kialakult képet (ami amúgy sem túl rózsás).

    A vásárlás előtt kellett volna eldöntened, hogy hol akarsz vásárolni. Már ha igaz lenne, hogy valóban vásárolni akartál.

    Azt se ajánlottad fel, hogy kompenzálod valahogy az általad okozott kellemetlenségeket. Ezzel végleg leírtad magad itt.

    Többet kár írnod ide, már bebizonyítottad, hogy milyen ember vagy valójában.

    Remélem más okosabb lesz nálam és nem jár így, mint én. Ezért is írtam le a történteket.

    Ígérgető, hazudozó, nem tisztességes.

    tvelvet -nek Fekete Pont

    [ Szerkesztve ]

    ♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

  • tvelvet

    csendes tag

    válasz themebuilder #12884 üzenetére

    Ahogy érzed.
    Kár hogy bárki, bárkinek osztogathat pontokat...

    Anyagi kár nem ért. Kellemetlenség meg naponta ér mindenkit. Szerintem eléggé túlmisztifikálod ezt a dolgot. Én csak védem az önbecsülésem, amit egy olyan ember ront, akit nem ért fizikai kár, semmilyen módon.

    ( Ma épp egy procit adtam el, úgy hogy elvittem a vevőhöz kocsival, még reggel, így vagyok én tisztességtelen, hazudozó ígérgető)

    További jó pocskondiázást neked.

  • themebuilder

    senior tag

    válasz tvelvet #12885 üzenetére

    Kár: te nem vetted meg és miattad más se tudta (bevételkiesés),
    idegeskedés és ami vele jár, elpocsékolt idő, hazudozás, magyarázkodás - Ezek azok amik senkinek sem hiányoznak

    Az a baj veled, hogy téged nem érdekelnek mások, semmibe veszed őket és az érzésüket.
    Kiváncsi lennék, ha veled történne ilyen, te hogy viselnéd. Biztosan neked sem esne jól.

    Én tisztességes voltam veled szemben és maximálisan korrekt is.
    Próbáltalak jobb belátásra bírni, de mind hiába. Még a lehető legkevesebbet se tetted meg.

    Nem kötelező vásárolnod, nem kötelező magyarázkodnod sem.

    tvelvet-nak Fekete Pont

    [ Szerkesztve ]

    ♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

  • #16155904

    törölt tag

    válasz waithEard #12876 üzenetére

    Csatlakozom! Szintén egy megbeszélt (hely, időpont lefixszálva) üzlet hiúsult meg tegnap délután, mert a "kedves" eladó, moki10 távol maradt. Priviben abban is megegyeztünk, hogy szól, ha valami közbe jönne.. A telefonját nem vette fel, privátra azóta se válaszol. Az anyagi kár minimális, (bár az elvesztegetett idő is pénz) viszont mivel ezek szerint rendszeresen, mással is eljátssza ezt, feketét érdemel.

    [ Szerkesztve ]

  • fluorka

    csendes tag

    Hello mindenki.
    Kicsit unatkozom a mai napom után és gondoltam írok egy kis értékelést.
    knorbert1992 kolléga Június 19.én pórul járt egy videókártyával.
    Egy ASUS HD4830-at cserélt egy DÖGLÖTT (amiről persze nem tudta hogy döglött) Gainward 8800GTX-re (jómagam is ott voltam a cserénél).
    Szimpatikus fiatalembernek tűnt az illető(zumi00). A csere is jól lezajlott még el is nevetgéltünk, azomban amikor mentünk haza megnézni hogy jó e akkor néztük hogy csíkoz a képernyő és 1-2 más tünetet is produkált.
    Ketten szoktunk járni személyes találkozókra mivel elég jó ismerősöm.
    Nem rég nézegettük Norbi barátommal az apróhírdetéseket és mit ad Isten... rátaláltunk egy ASUS 4830ra. Az volt a fúrcsa hogy amikor már priviben beszélgetett Norbi kollégával akkor mondta hogy a ventin nincs rajta az ASUS matrica (ez nekem gyanús volt mert én fosztottam meg tőle:) )
    Ezen kivűl 1-2 apróbb jel is furcsa volt, ugyan úgy Keleti pu. találkozó, óra alatt mint az első alkalommal. Csak a mostani felhasználó neve ultraboy volt. Aki mellesleg lánynak adta ki magát privát üzeneteink során.
    Mai napon elmentünk a találkozóra, visszakértük az uriembertől a videókártyát aki egy kis noszogatás utána vissza is adta.
    Szóval ezúton szeretnék kérni egy nagyon nagy fekete pontot zumi00 és ultraboy kollégának.

    [ Szerkesztve ]

  • Seshrak

    csendes tag

    válasz themebuilder #12878 üzenetére

    Ha már itt dobálózol a fekete pontokkal, akkor talán én is elmondanám az én verziómat.
    Igen, leleveleztünk egy fülest. Megadtam MINDEN adatomat, telefonszámomat, hogy lássa, nem vagyok komolytalan érdeklődő. Mivel hétvégen történt az üzenetváltás, gondoltam hétfőn reggel utalom a pénzt. De mivel hétvége volt, azért még szétnéztem a neten, hogy megbizonyosodjam arról, tényleg ez a legjobb ajánlat-e a számomra. De mivel találtam jobb ajánlatot, ahol SZÁMLÁT és 1 ÉVES GARANCIÁT is adtak a termékhez, igy elálltam ettől az üzlettől.

    A hibák amiket elkövettem, és ezért kb. 10x kértem elnézést és bocsánatot telefonon:
    - Előbb kellett volna szétnéznem a piacon, és csak utána lefoglalni a megfelelő terméket.
    - Illett volna értesitenem az eladót, miután kiderült számomra, hogy más termékét választottam, és elálltam ettől az üzlettől.

    Az eladót semmilyen kár nem érte, a terméket nem postázta el amit én mondjuk nem vettem át, nem beszéltünk meg találkozót amire én nem mentem el stb. Napi rendszerességgel veszik tőle ezt a terméket, szóval az sem indok, hogy most kinek adja el, esetleg rárohad és anyagi kár érte volna.

    Akkor meg nem értem mi a probléma, és miért kell felfujni egy ilyen dolgot, mert meghiusult az üzlet. Hidd el barátom, meg 1000 hasonló fog érni az életben.

    Elálltam az üzlettől, mert jobbat találtam. Többek között az is meghátrálásra kényszeritett:
    - előre kell utalni a pénzt, nincs utánvétel (rizikós)
    - ha meg is kapom, mi van ha hamis utánzat a cucc? Persze bizonygatva van hogy nem az, de ha mégis akkor rohanhatok a pénzem után?
    - Számlát felejtsem el. Miért is? Gondolom erősen kétes eredetü a cucc.
    - Nincs garancia. Próbagarancia ja, az van. Sokra megyek vele.

    De mindezen negativumok és kockázatos dolgok sem tátoritottak volna el a vételtől, ha nem találok számomra megfelelőbbet. Ennyi.

    Szóval szerintem kicsit vegyél vissza a nagy arcból és a fekete pontok szórásából. Én helyedben örülnék annak is, hogy ebben a nehéz és válságos időben, ahol százezrek vesztik el a munkahelyüket és kerülnek az utcára, neked egy jól profitáló maszek üzleted van.

    Fogadj el tőlem egy jótanácsot a végére (minden rossz szándék nélkül):
    Azon elgondolkoztál már - bár tőlem távol áll - hogy mi van akkor ha egy nap, valaki rossz néven veszi ezt az infantilis fekete pontozgatást, és bejelentést tesz az adóhatóságnál? Érdemes ezen is eltöprengeni.

    Őszinte szivvel minden jót kivánok neked a további üzleteléshez. Sok sikert.

  • themebuilder

    senior tag

    válasz Seshrak #12889 üzenetére

    Nem értem, hogy miért álltál neki máshol keresni, mikor világosan azt írtad, hogy: "szeretnék rendelni egy fekete fülest, előre utalnám a pénzt" - ezt viccnek szántad?
    Mivel utólag kiderült, hogy csak ígérgetés volt, így nem vagy komoly érdeklődő.

    Igen a telefonon már nem győztél elnézést kérni, nekem kellett felhívnom téged a saját költségemre ezért is. 2 napig nem válaszoltál a a privát üzeneteimre, ha nem hívlak fel azt se tudom, hogy kalap-kabát.

    Igen illett volna előbb gondolkoznod, akkor megkímélhettük volna egymást ettől.

    "Az eladót semmilyen kár nem érte" - ez nem igaz
    A telefon nem ingyen van nekem. Az idegesség és az ellopott/elvesztegetett idő megfizethetetlen.

    Utánvétel pedig van. Pont te írod, hogy eladtam párat és vissza is jeleztek, így kizárt, hogy hamisat kapjál az utánvétel felesleges. Úgyhogy nem értem a bizalmatlanságot. Akkor miért nem egyből ott vetted meg ahol számlát is adnak.
    Hamis terméket árulni a hardverapro-n szigorúan tilos, az ilyen hirdetéseket törlik.

    A hardverapro nem egy Bolt ez mindenki tudja, itt magánszemélyek árulhatnak ingyenesen.
    A fizet annak kiemelt bazárja van.

    A garancia kiterjeszthető felárért, de látszik, még a hirdetést se olvastad el végig.
    A termékek természetesen nem kétes eredetűek.

    Pont az ilyen megbízhatatlan emberek, tesznek tönkre mindent.
    Honnan tudod, hogy profitálhat, szerinted olyan jól megy mikor ennyi negatív ember van?

    Én jóhiszemű vagyok, megbecsülöm a vevőimet. Akik komolyan álltak hozzá, azok kedves megbízható embert ismertek meg bennem.

    Igyekszem az olyan embereket kiszűrni akik nem potenciális vásárlók.
    Nem viccből osztogatom a fekete pontot, annak adok akinek jogosan jár.
    Rugalmas vagyok és segítőkész amennyire lehet. Engem a jó szándék vezérel.
    Felháborító és teljesen lelomboz, amikor ilyen eset történik velem.

    Olyan kicsi a haszon az egészen, hogy nem engedhetek meg ilyeneket magamnak.
    A válság is negatívan hat az egész gazdaságra, így nagyon nehéz bármit is eladni. Remélem ezt te is meg tudod érteni.

    Hidd el mikor egy nap két ilyen eset is ér akkor elgondolkozol, hogy mit csináltál rosszul.

    Aki tudja, hogy tudnám kiszűrni a komolytalanokat, hogy ne kelljen fekete pontot adni, az kérem írjon privát üzenetet és adjon tanácsot. Köszönöm

    [ Szerkesztve ]

    ♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

  • sasa311

    veterán

    válasz themebuilder #12890 üzenetére

    Már nem azért, de nem kicsit túlpörögsz ezen...

    Örülj neki, hogy mostanság, mikor annyi csaló - lehúzós - tolvaj mászkál akkor neked "csak" annyi gondod van, hogy néha-napján egy-egy ember visszamondja az üzletet akkor, mikor gyk. még meg sem köttetett.

    Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

  • beltram

    tag

    válasz themebuilder #12890 üzenetére

    Nagyon egyszerű kiszűrni a "komolytalanokat". Akkor vegyél egy üzletet komolynak/megköttetettnek, ha a számládon van a pénz és ha a vevő is megkapta a terméket.
    Ettől függetlenül megértelek, persze szar érzés, ha az ember számít valamire és nem úgy alakul, de az ilyen esetekre nem lehetsz ráhatással, így az az egy lehetőséged marad, hogy senkinek a szavát se vegyed készpénznek. Nem tudom mióta üzletelsz akár itt, akár máshol, de ezt sajnos előbb-utóbb be kell látnia az embernek és ez nem bizalmatlanság, hanem a realitás.

    [ Szerkesztve ]

    pace be with you

  • Benoe77

    őstag

    válasz Benoe77 #12864 üzenetére

    Szerencsére mcroberto segítségével sikerült megoldanom a problémát. így már végre egy teljes értékű notebook tulajdonosa vagyok.

    Anyagi kár: 230km útiköltség és a kikódolás díja.

  • Gabesz01

    csendes tag

    válasz Benoe77 #12864 üzenetére

    Benoe77 fórumtárs,már láttam mással is voltak problémái nekem eddigi eladásaim során (VOLT EGY PÁR) MÉG SOHA!!!Elvitt tőlem EGY VADONAT ÚJ ÉRINTETLEN NEM CSAK SZEMRE DE MÉG SZAGRA IS ÚJ!!!X200 Subnotebookot ELADTAM MÁR JÓPÁRAT BELŐLE itt a PH-n minden probléma nélkül!!!A GÉP VADONAT ÚJ VOLT!!!Legalább fél órát tesztelte nézegette már itt a gépet,természetesen minek után VADONAT ÚJ VOLT DE EZT Ő IS MEGERŐSITETTE elvitte a KIEGÉSZÍTŐKKEL EGYÜTT!!!Kérdezem én egy VADONAT ÚJ 3év GARNCIÁLIS gépen minek állítanék én vagy bárki akármilyen kódokat be?De nem nyitok vitát itt ilyen emberekkel!Szomorú hogy becsületesen próbálom csinálni a dolgaimat mindig,AKIK ISMERNEK SOKAN tudják!És akkor jön egy ember elvisz egy VADI ÚJ GÉPET otthon ki tudja mit nyomkod állítgat be rajta és utána én vagyok a rossz!!!!!!!!!Semmi gond ahogy érzitek,viszont ezért a becsületsértésért amivel engem vádol Benoe77 én kérnék neki egy FEKETE PONTOT!!!Köszönöm elnézést a zavarásért!
    Én ezzel befejeztem ezt a témát,nem foglalkozom vele többet!

    Én mindenkinek megadom a kellő tiszteletet,ha te nem ilyen vagy ne is keress!!!

  • peet137

    tag

    válasz Zozzant #12880 üzenetére

    azt hadd döntsem el én, kinek adom el a cuccaimat! ennyi jogom azért még van!
    egyébként mint azt írtam, az új tulaj beüzemelte a cuccot!

  • Gabesz01

    csendes tag

    válasz Benoe77 #12864 üzenetére

    Benoe77 fórumtárs,már láttam mással is voltak problémái nekem eddigi eladásaim során (VOLT EGY PÁR) MÉG SOHA!!!Elvitt tőlem EGY VADONAT ÚJ ÉRINTETLEN NEM CSAK SZEMRE DE MÉG SZAGRA IS ÚJ!!!X200 Subnotebookot ELADTAM MÁR JÓPÁRAT BELŐLE itt a PH-n minden probléma nélkül!!!A GÉP VADONAT ÚJ VOLT!!!Legalább fél órát tesztelte nézegette már itt a gépet,természetesen minek után VADONAT ÚJ VOLT DE EZT Ő IS MEGERŐSITETTE elvitte a KIEGÉSZÍTŐKKEL EGYÜTT!!!Kérdezem én egy VADONAT ÚJ 3év GARNCIÁLIS gépen minek állítanék én vagy bárki akármilyen kódokat be?De nem nyitok vitát itt ilyen emberekkel!Szomorú hogy becsületesen próbálom csinálni a dolgaimat mindig,AKIK ISMERNEK SOKAN tudják!És akkor jön egy ember elvisz egy VADI ÚJ GÉPET otthon ki tudja mit nyomkod állítgat be rajta és utána én vagyok a rossz!!!!!!!!!Semmi gond ahogy érzitek,viszont ezért a becsületsértésért amivel engem vádol Benoe77 én kérnék neki egy FEKETE PONTOT!!!Köszönöm elnézést a zavarásért!
    Én ezzel befejeztem ezt a témát,nem foglalkozom vele többet!
    Akkor ide is beírtam ha ez megnyugtat!!!!!
    EZ MÁR JELENT VALAMIT REMÉLEM!!!!!
    Szia
    És TE KÉRTÉL HOGY SZÓLJAK HA ESETLEG LENNE MÉG X200 ELADÓ!
    Nem magamtól kerestelek meg ezzel!

    Én mindenkinek megadom a kellő tiszteletet,ha te nem ilyen vagy ne is keress!!!

  • Benoe77

    őstag

    válasz Gabesz01 #12896 üzenetére

    "És TE KÉRTÉL HOGY SZÓLJAK HA ESETLEG LENNE MÉG X200 ELADÓ!"

    Ez így van, ezt elismerem. A célom a notebookvásárlás volt, nem mások cseszegetése, pláne nem, hogy bárkit is megkárosítsak.

    Csak amikor egy ilyen jelszó be van állítva, akkor megijed az ember, hogy vajon miért...
    De még ezt sem én vetettem fel, mások írták, hogy miért lehet ilyen jelszó beállítva egyáltalán.

    És semmi mást nem állítottam rólad, csak azt, hogy amikor jeleztem a problémát, elutasító voltál, nem is akartál vele foglalkozni, le akartál rázni. Hogy számodra csak addig vevő a vevő, amíg ki nem fizette az árut, utána már le van szarva.

    Ha foglalkoztál volna érdemben a dologgal, meg tudtuk volna magán úton beszélni a dolgot, nem írtam volna ide semmit, és mindenki nyugodt lenne.

    Nem mondtam, hogy csaló lennél, azt sem, hogy lopott az árú, azt sem, hogy nem új. Egyetlen egy kifogásom van: a hozzáállásod.

  • Sakraf

    csendes tag

    válasz schneitomi #12865 üzenetére

    Bitboy engem lehúzott!!!!!!!!!!!!!!!!!! (2000 ft) Vigyázzatok vele

    Ezzel:

    http://hardverapro.hu/apro/asus_p4c800_elado_2/hsz_1-50.html

    És most is hirdet:

    http://hardverapro.hu/apro/ecs_k7s5a_amd_alaplap_elado/friss.html#msg3

    [ Szerkesztve ]

  • Gabesz01

    csendes tag

    válasz Benoe77 #12897 üzenetére

    Na akkor most ÉS TÉNYLEG UTOLJÁRA!!!
    Te nem segítséget kértél és megoldást,HANEM KIJELENTETTED SMS-ben ITT VAN A TELEFONOMBAN hogy visszaviszed a gépet!Amibe nem énáltalam került jelszó!
    SMS-után felhívtalak tehát FELHÍVTALAK!!!telefonon mire ott sem segítséget kértél hanem kijelentetted hogy visszahozod a gépet!!!
    Komolyan VÁDASKODSZ itt mindenki láttára,és olyan embereket próbálsz lejáratni akikről fogalmad sincs!
    Ha gondolod nagyon szívesen FELHÍVLAK MOST és beszéljük meg a dolgot!
    Mielőtt kiforgatnád ismételten a szavaimat NEM AZÉRT HÍVNÁLAK FEL MERT neked lenne igazad,HANEM AZÉRT MERT SZERETEM A TISZTA DOLGOKAT és nem szeretek senkivel haragba lenni!!!
    HÍVHATLAK????????

    Én mindenkinek megadom a kellő tiszteletet,ha te nem ilyen vagy ne is keress!!!

  • Gabesz01

    csendes tag

    válasz Gabesz01 #12899 üzenetére

    Hogy számodra csak addig vevő a vevő, amíg ki nem fizette az árut, utána már le van szarva.
    EZT ÉN ÍGY KIJELENTETTEM NEKED??????????????
    Kizárt dolog!!!!!!!
    De a többiek tudják ezt nem kell bizonygatnom!
    Ha azt mondod igen ezt mondtam AKKOR SAJNOS HAZUDSZ!!!

    Én mindenkinek megadom a kellő tiszteletet,ha te nem ilyen vagy ne is keress!!!

Aktív témák