Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz martin66 #13134 üzenetére

    Az otthoni nyomtatók RGB fogadásra lettek felkészítve, a színhelyessége, a színtér lefedése is más, mint a nyomdagépnek... de a semminél több. Esetleg más nyomdában próba, de mindenkinek a saját gépeihez kalibrált rendszere van, szal. nem biztos az sem, de már jobb eredmény lehet.

    Továbbra is: Én azt mondom, nyomtass egy piros kört. Te kinyomtatod és én is, de nem egyforma. Viszont ha azt mondom, nyomtass egy piros kört, ami a túrórudi 'acskón van, akkor lemész a teszkóba, és addíg állítgatod, amíg olyasmi nem lesz. Tehát ha nekem pl. Pantone 185C, akkor előveszed a kis skáládat, és addíg variálsz, amíg ugyan olyan nem lesz, mint nálam. Erre van. Ez a szín egy német nyomdában is az, de Ugandában is. Megkeresed a barnádat, megadod a nyomdának, h ilyen legyen kb. -mivel digiten lesz nyomva így nem 100% ua., de a semminél sokkal _SOKKAL_ több.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák