Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz #95092224 #10828 üzenetére

    Kösz, de egyik bevételi forrásom a webfejlsztés és design. Pontosan tudom, hogy mennyi munkát igényelne egy metro-s lap, mint grafikai, mint kód szinten. A CMS-ek arra jók, hogy gyorsan összedobj blog-ot, forumot stb, egyedi igények esetén viszont használhatatlanok...
    (Megnézném melyik CMS-el forgatnál be 3D egy oldalt, vagy annak bármely részét...) ;]

    Természetesen tudom miről beszélsz, de Én nem vagyok az 1 kaptafára készülő oldalak híve, még akkor sem, ha lényegesen kevesebb meló van velük. Akik megkeresnek különböző igényekkel, azok pont azért teszik, mert tudják, hogy nem gyártok tucattermékeket, ha kell, igen morbid/elvont megjelenést is megoldok és igazából megengedhetem magamnak, hogy egy megrendelésre azt mondjam, hogy köszönöm de nem vállalom...

    A PS (és maga az Adobe web csomagja) természetesen nem olcsó, de ha jó vagy abban amit csinálsz, akár 1 melóval is visszajöhet az ára, szóval ebből a szempontból mindegy mennyibe kerül... PS-t meg nem kötelező használni, pláne olyan dolgokhoz, amut paint-el is megoldható... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák