Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheProb

    veterán

    Alfás fb csoportban vicces ez a Dario A. nevű emberke. Úgy cserélgeti a Júlia Q-kat, mint én az alsógatyáim. Kb nincs olyan hét, hogy ne árulná az éppen aktuálisat...

    Más: Voltam múlt héten Pappas-ban, megnézni a Júliát élőben. Eszméletlen szép a gép, nemtom a kiállított Veloce-ban milyen fotelek voltak, de baromi jól tartottak. A bőrözött műszerfal pedig élőben is nyálcsorgatós. Ez az iDrive koppintás vezérlőt mondjuk szokni kéne, mert nem volt egyértelmű, hogy mikor nyomok "enter"-t, mikor visszát, mikor léptetek, stb. A tolótető első ránézésre szerintem kisebbet nyit, mint a Bravo-n.
    Viszont amit leginkább szokni kell, az a csomagtartó. Értem, hogy sedan, de eszméletlen lőrésen lehet csak pakolni. Szerintem ez az egyik a legfájóbb pontja az autónak. Nem értem mért nem tudták 5 ajtósra tervezni, mint pl. az octavia-nál.

    Ettől független, ha elviszik végre a Bravo-t (nem kapkodnak érte sajnos...), akkor nagyon erősen benne van a levegőben, hogy átteszem a valagam egy Julisba.

    [ Szerkesztve ]

    "Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Új hozzászólás Aktív témák