Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tütüm

    aktív tag

    válasz cikasz #927 üzenetére

    Nem tudom honnan veszitek ezt hogy kiváló stratéga volt..akkora egetrengető barom lépései voltak hogy csak na főleg az idő haladtával...Nem véletlenül zúgolódtak a valóban kiváló stratégák ellene mint Rommel,Guderian és a többiek..Az első sikerek is inkább a vakmerőségének voltak köszönhetőek. 39-re még nem is volt teljesen felkészülve a hadsereg a háborúra,úgy votl hogy csak 3 évvel később kezdik meg. Jó a sisak,nekem is van egy csak magyar címer van a belsejében belenyomva,még régen military boltban vettem:) Nagyon érdekesek és elgondolkodtatóak a feltételezések és adatok is. Jó lenne ha egyszer kiborulna a bili és kiderülne az igazság,de ez ugye nem valószínű:(
    Hitler szerintem se valószínű hogy bevárta volna a dolgokat...Volt egyik nap vmi műsor hogy hitler bunkerének helyét keresik Berlinben..nem láttátok,azthiszem Discoveryn volt. Namost hüyle vok vagy nemtom,de nem értettem a dolgot mert ott volt velük olyan ember is aki járt a bunkerben,meg futárok is akik szintén megfordultak sűrűn akkoriban ott. Azok meg mérnem tudnák hol a bunker? Szóval nagyon műszenzáció érzete volt a dolognak.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák