Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz Nyúltáp #376 üzenetére

    Hali!

    Korábban irtam, hogy én is egy házat szeretnék modellezni, ám egy - számomra -jelentős problémába ütköztem, rögtön az elején: Nem tudom hogyan helyükre illeszteni a nyilászárókat. :B

    Tehát elkészitem a Door / Window object-eket, de hogyan tovább? Úgy szeretném megoldani, hogy később a ház belesejét is ki lehessen alakitani. A falak milyen módon készüljenek?

    Lehet ajtóval együtt mozgó kilincset alkotni? (Ha jól emlékszem attach-olni nem engedi őket a Max, ha pedig editable poly-vá alakitom az ajtót, nem mozog. Létezik ez a mechanikai kapcsolatok modellezése, esetleg igy meg lehet oldani? :F)

    Amúgy gondoltam egy nagyot, s a házat egy animáció részévé teszem: Jön egy újságkihordó srác, bedobja a házikó kertjébe az olvasnivalót, majd egy jó dagadt fickó kijön érte, s beviszi.
    Később bikiklin jönne a srác, s szépen beleteszi postaládába a paper-t. Jó durva lesz megcsinálni, szerintem a Porsche-m is hamarabb elkészül, mint ez... :D

    Azért a pasas már alakul, ma este lehet, hogy kap egy csontvázat. :D Ezután jön a ház, aztán a ház kéményére egy kis füst, a többi elem megvalósitására meg még rengeteget kell gyúrni, de már látom, melyik tutorial-okat kell átnéznem hozzá. :D

    Végül pedig render, bár ez 512MB memóval érdekes lesz... :D

Új hozzászólás Aktív témák