Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fege87

    csendes tag

    válasz BitRider #63936 üzenetére

    Most október közepe óta először egy Edifier BT1010 -el próbálkoztam, tv-n se volt rossz, sőt, jobban tetszett mint az 1280RD hangvilága, előbbit 19000-ért vettem emagon, utóbbit 32000 ért bestbytenál. Aztán szembejött velem egy Edifier R2000DB emagon 60000-ért és azóta is nagyon elégedett vagyok vele, leszámítva hogy a basszust majdnem minimumra kellett tekerni. (plusz a telefonon az android fejlesztői beállításaiban ügyeskedni kellett, hogy a bluetooth hangerőt szabályozni lehessen) Ezen kívül még az Edifier R1380DB lett berendelve, de lehet inkább visszamondom. Volt szerencsém egy S350DB-hez is (80000 emag), de gyakorlatilag ki se bontottam, miután a 20 kilós csomagban megláttam a mélynyomó méretét. (ilyen szempontból a leírások nem túl szerencsések, pl. a R2000DB szélessége a leírás szerint 7,5inch amit akárhogy számolok ~19cm, ehhez képest én akárhogy teszem a mérőszalagot, nem jön ki 17,5cm-nél több. Mindenesetre amiket berendeltem, azokat olyan állapotban is adtam vissza, ahogy kibontottam, illetve csak a szükséges kiegészítőket bontottam ki, amit csak tudtam behelyettesítettem a sajátommal. Egyik helyen se találtak kifogást az elállásnál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák