Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • japunk

    aktív tag

    Sziasztok!

    Pár hónapja használok egy LG OLED tévéhez egy LG SN5Y soundbart ami az elején marhára bejött az érzékelhető minőségi ugrás miatt a TV hangjához képest, de mostanra egyre jobban kezdek belőle "kiszeretni". Sorozatnézés közben a dialógusok iszonyúan halkak, cserébe minden más olyan hangos hogy leesik a TV a falról :DDD . Szeretnék idővel egy kompakt 2.0, 2.1 hangfalszettre beruházni ahol normálisan értem a dialógusokat is és nem kell folyamatosan a távirányítóért nyúlni a hangerőállítgatás miatt. Tudnátok esetleg adni pár tippet? Elolvastam az összefoglalót de elég nagy a kínálat, segítségre lenne szükségem. Régebben egy Logitech Z625-ös szettet használtam a tévéimhez (megjegyzem, nagyon elégedett voltam vele) de mivel távirányító nem volt hozzá így max úgy tudtam volna állítgatni a hangerejét ha felállok és odamegyek a tévéhez feljebbtekerni. Szóval olyan hangfalakat keresnék amit rá tudok kötni TV-re optikai/HDMI ARC kapcsolaton keresztül, van távirányítója, szépen hallhatóak a dialógusok filmek/sorozatok közben és lehetőleg nincs nagyon nagy kábel plusz helyigényük. Árban olyan max 100e körül lőném be az árat de az sosem baj ha kevesebbért is találok megfelelőet, bömböltetni nem szeretném a szomszédok legnagyobb örömére.

    Köszönöm előre is! :R

    [ Szerkesztve ]

    The owls are not what they seem.

Új hozzászólás Aktív témák