Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoltnyiri

    tag

    Sziasztok!

    Úgytűnik sikerül eladnom a Logitech 5.1-em (aka börgreszett), és aktuális lett a kérdés, hogy akkor most már véglegesen mi is cserélje le. És ezzel el is indítanám a ha nem 120U-t akkor mit vonatot, mert úgy látom sehol sem lelhető már fel (még amazonon se látom)... max 40 körül szeretnék 2.0-át (vagy 2.1-et, amiről lefogtok beszélni - teszem hozzá tudom, hogy jogosan). Játékra, filmre és zenehallgatásra egyaránt használva lenne, és szeretem ha dübörög azért a basszus. Tudom ne arra számítsak, úgy fog brummogni mint a Logi X-540 esetében, ami nyílván pontatlan, rátelepszik a többi hangra és nem is jó, stb stb, csak nem szeretnék egyből átmenni a teljesen flat hangzásvilágra, kell a fokozatosság - mert különben félek nem tetszene (a szokás nagy úr). Zene tekintetében minden evő vagyok. Nagyon szeretem a klasszikus zenét, úgy az agytépő dubstepet is - ez nem könnyíti meg a vásárlást. Nyíilván ennyi pénzért csodára nem számítok, de szeretném ha érszrevehető minőségbeli javulás lenne a logi után, úgy, hogy a rosszhoz szokott fülemnek nincs nagyon erős basszus hiánya.

    Előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák