Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz bba #7008 üzenetére

    Elképzelhető, párom is beszélt erről.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • Frozzy

    őstag

    válasz bba #7008 üzenetére

    na gyerekek le írom az észrevételeimet ezzel a Gradiens hibávalkapcsolatban.. tegnap este volt időm kicsit kint lenni a hidegbe.. (kb 1óra) és mielőtt bejöttem volna ránéztem a telefonra és az "energiaellátás" widgetet ami nálam widgetsoid2.x nem láttam a kis kék csíkot. megnéztem pár képet ahol vibrált a kép meg ahol jelentkezett a gradiens hiba elis tünt nemvolt semmi gond. örültem is neki. bejöttem egy fél óra mulva gondolom felmelegedett a telefon ugyanugy előjött a kis "Gradiens" hiba.. ugyanugy vibrált a "szín" ugyanugy kékeződőtt a fehér és a fekete átmenet :/ NA akkor.. biztos hogy szoftveres ?:O gondolom minden hideg fuvallat állítgatja szoftveresen a telefont.. ez lenne az értelmes válasz igaz?:) szóval én nagyon is kételkedem ebben hogy "szoftveres hiba" lenne és hogy majd a hivatalos FroYo-ban javítják. ez szerintem butasát ;) egyszerüen szarul rakták össze. JA és ettől függetlenül tökéletes a telefon és ez nemis zavar. csak a sok h*lyegyerek aki azt képzeli hogy egy szoftal majd meglesz váltva a világ és majd félgiga ram meg majd superamoledkijelzőt kapunk uttána meg STBSTB.. sirnom kell néha amikor a fórumot olvasom :/ meg a sok OSF linkelés. áááhhh :DD :DD

     iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

Aktív témák