Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Saccco

    nagyúr

    válasz dragon1993 #20006 üzenetére

    Beállítások -> mobil hálozatok -> legfelső pipa ki és nem fogy a pénz. Amúgymeg1hsz.

    philoxenia:
    Miért kellett kivenni a hajhászást? :U ;] költői...

    [ Szerkesztve ]

    █ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

  • sonique

    őstag

    válasz dragon1993 #20006 üzenetére

    sztem valami atcsusszant még a repülö mod elött :) az a 4 ft nagyon kicsi :D vagy valamilyen progi szinkronizalt amit nem lattal

  • vlaci88

    csendes tag

    válasz dragon1993 #20006 üzenetére

    Ha 0.facebook.com-ot akarsz használni, akkor előszöris vedd fel a címet könyvjelzőnek, azért célszerű, mert ha nem használsz alapvetően 3g-t a trémobilnál, tehát nincs rá előfizetésed, akkor NETSTART-ot számláz a szolgáltató (ez a legdrágább az adatforgalom szempontjából, 10 kbyte-onként x ft, de nincs havidíja, így a legtöbben ezt használják 0.facebook.com-hoz) ez mindenkinek alapban be van kapcsolva, ha előtte nem fizetett elő másik netes szolgáltatásra (de amúgy a 1430-ra elküldott +NETSTART aktiválja). A lényeg, hogy ha a kezdőlapod megnyílik a böngészőben, már vonja is a pénzed, ezért kell a könyvjelző (ezt bekapcsolt wifi mellet is mentheted, h tuti ne vonja a pénzed a szolgáltató, wifivel ugyan nem jön be a honlap, de enélkül is felveheted könyvjelzőnek)! Tehát böngészőbe belépsz, könyvjelzők és hozzáadás, beírod a könyvj. nevét és a címet, mented! Ezután tedd ki az asztalra, és így nem kell használat esetén a böngészőt megnyitni, ami a kezdőlap betöltésével vonja a pénzed! Az adatforgalom letiltásához én quick settings-et használok, a marketen fent van. Mindenképp hasznos progi, sok mindent lehet vele állítani, hangtól, fényerőig...stb, illetve legalul a mobildata lehetőség a 3g és egyéb mobilnetesdolgok be és kikapcsolása a kisgombbal jobb oldalt (ha magára a sávra, a mobildatára böksz, a beállítások jönnek be). Én ezt mindig kikapcsolva tartom, ha facebookozni akarok, csak akkor kapcsolom vissza (mivel vannak alkalmazások, amelyek autómatikusan frissítenek, netet hazsnálnak és vonják a pénzed ezáltal). Ezen kívül menj a beállítások/Accounts&sync (fiókok és szinkronizálás) és kapcsold ki az auto-sync-et (autómatikus szinkronizációt), ez nekem, amint bekapcsoltam a mobildata-t, hogy facebookozzak magátol szinkronizálta a gmailem, ami szintén adatforgalmat generált! Tehát kb ennyi a teendő, quicksettings (vagy akár apn droid) letöltése a marketről--->Beállítsok/fiókok és szink/auto-sync kikapcs--->0.face könyvjelzőnek-->asztalra kiteszed (hosszú tapi az asztalra shortcuts/bookmarks)---> quicksettings v apn droid 3g (mobiledata) be és facebookozhatsz, egyéb esetben kapcs ki!!!

Aktív témák