Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • llaszlo

    veterán

    válasz Chiller #1133 üzenetére

    Érdekes a Pulsenak is 262k-s a kijelzője és mégis minden szín szépen megjelenik a képeken. Nincsenek benne csúnya kék meg egyéb csíkok.

  • syl5

    őstag

    válasz Chiller #1133 üzenetére

    Valóban?
    Akkor azt mivel magyaráznád, hogy a Pulse 65k színnel nem csinálta ezt??
    És nem arról van szó, hogy most Úr Isten az egyik szürke widget-et rosszul jeleníti meg a szürke egyes árnyalatait, hanem arról, hogy bárhol rosszul jeleníti meg szürke egyes árnyalatait! Kezdj el böngészni vele és meglátod milyen! Nézd meg pl. a PH fórum oldalát a Blade-en! Na az nem egészen barna, hanem ilyen zöldes! Főleg scroll-ozásnál látszik, mert ilyenkor egy alsó sávban valósabb színek vannak! És ugyanez látszik a Gallery-ben is, meg akkor is, ha kiteszel egy valamire való háttérképet! Angry Birds-be is látni...
    Meg alapból ilyen kissé zöldes az egész kijelző..ez mondjuk lehet hogy sajátosság(és ezt meg lehet ugyan szokni), de ilyet, ilyet, és ilyet azért nagyon nem!!!
    Ez nagyon durva..könyörgöm ez eléggé olyan, mint egy 256 db színt megjelenítő kijelző, nem mint ami 256 ezret!
    És nem azzal van a baj, hogy a színátmenet nem folyamatos, mert az normális dolog, hogy azon a kijelzőn, ami kevesebb színárnyalatot tud megjeleníteni, mint pl egy PC monitor a fekete egyes árnyalatai között nagyobb ugrások vannak, tehát nem folyik össze teljes mértékben a fehértől feketéig tartó átmenet, mint egy PC-s monitoron; hanem az nagyon nagy baj, hogy a szürke egyes árnyalatait kékként jeleníti meg!
    További probléma, amiből is egyértelműen következik, hogy ez hibajelenség, hogy nem mindenkinél ugyanolyan mértékben jelentkezik!
    De mind1 ti tudjátok, nem nekem fog kevesebbet érni a Blade-em e miatt majd amikor el akarom adni a jövőben, mert én biztos hogy utána fogok járni ennek a dolognak.

    cellpeti
    Gradiens hiba jelentkezik?
    Ha nem, akkor hol vetted?

    És a további hitetlenkedőknek:
    Megnéztem egy Samsung s5230-on is a gradiens tesztet, és baromira nem olyan, mint az enyémen. Egyszerűen az elmélet jelentkezik. Kevesebb színt tud, így nem olyan folyamatos az átmenet, de nincsenek benne kék csíkok!

    [ Szerkesztve ]

    Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

Aktív témák