Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    Mindenkinek köszönöm a többi MTK-szűz nevében is! Ezekkel az infókkal már sokkal előrébb jutottam. Magával a típussal kapcsolatos nehézségekkel nagyjából képben vagyok, mert végigolvastam a CWM -es topikot az XDA -n. Őket is szivatja a kütyü rendesen. Küldözgetik egymásnak a verziókat, mert nincs mindenkinek kézben telója. Sokáig az okozott zsákutcát, hogy akik próbálgatták a recovery -ket, azoknak M romjuk volt, ami, mint utóbb kiderült, csúful bekavart a fejlesztésbe. A forráskód lenne a tuti, de az nincs. Aztán nemrég vki talált egy infót egy másik 6595 -ös telóhoz, ami lendületet adott a dolgoknak.

    De térjünk vissza a flash -hez! A Read Back -hez kéne a scatter? Most a 2014.11.15 -ös rom van a telómon. Ha letöltök egy ilyen, gyári romot, abban nincs benne a jelenlegi állapotnak megfelelő scatter? Mi van, ha azt tallózom be a FlashTool -ba a Read Back -hez?

    De ehhez (is) életre kéne kelteni a FlashTool -t. Nagynéném gépével próbálom, mert ez tűnt a legtisztábbnak. Ezen egy egy utolsó utáni (már csak szervizeknek kiadott), jogtiszta, buhera nélküli, x86 XP van.Ha rádugom a telót akku nélkül, akkor rendszeresen bimmbammol, mert le/fel csatlakoztat. Szóval, a driver pakkban ott a csomó mappa, meg fájl. Kiválasztom az illesztő manuálus betallózását. De melyiket kéne betallóznom?

Új hozzászólás Aktív témák