Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • afonyabacsi

    csendes újonc

    válasz curmpli #8164 üzenetére

    Üdv, köszi, átolvastam, kicsit okosabb lettem, de a megoldáshoz nem jutottam közelebb... :( Az tök jó, hogy mindenki azt mondogatja, hogy használjak HDMI-t, mert az optikai kábelezés már elavult, de akkor kérdem én miért szerel ilyet a készülékbe a Zidoo, ha nem működik rendesen? Ha nincs optikai kimenete, akkor nem veszem meg és kész, ennyi. Ehelyett most van 60 pénzért egy olyan lejátszóm, ami bizonyos filmeknél 20 perc alatt 10-15 hangkimaradást produkál... És azt sem lehet mondani, hogy az optikai hangtechnika már halott lenne, a PC-m és a PS4-em is azzal van rákötve az erősítőre, gond nélkül működik mindkettő, valamint ugyanezzel a kábellel a blu-ray játszóm is ugyanazzal a külső merevlemezzel, amivel a Zidoo a gondokat produkálja. Ha valakiben felmerülne, hogy egy blu-ray játszó mellé miért vettem még egy médialejátszót is, ennek az az oka, hogy általában feliratosan nézek filmeket, a csodálatos hiperszuper 2019-es Pana lejátszó meg az esetek felében nem képes helyesen megjeleníteni az ékezetes karaktereket... Szóval most ott tartunk, hogy már 3 készülékre dughatom a merevlemezt: egy Samu tévére, ami nem hajlandó DTS hangot visszaadni, egy Pana lejátszóra, ami krikszkrakszos betűket produkál, vagy egy Zidoo lejátszóra, ami pár percenként megpihen 1-2 másodpercre hangreprodukcióban... Mindez 2020-ban, úgy, hogy a három készülék együtt bőven többe került félmilliónál. :) De az a legjobb, hogy már meg sem lepődök. :)

Új hozzászólás Aktív témák