Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • varázsgömb

    aktív tag

    válasz Beni2360 #8812 üzenetére

    Ma beugrottam a "szakszervízbe" az X10-el, a totel.hu-hoz. Röviden: Be ne tegyétek oda a lábatokat!!! :(
    Nem olvastam el előtte róluk a véleményeket, hogy ne előítélettel menjek oda. Utólag azt mondom, hogy az egy csillagos véleményeket nézzétek meg, nekem is az a tapasztalatom róluk. Kiemelném Rácz János véleményét, szinte szó szerint én is ezt tapasztaltam.
    Egy arrogáns, lekezelő fiatal pasival beszéltem, aki mint kiderült, a szervízvezető volt. :Y
    Nekem is 16 e. +áfa javítást hajtogatott, anélkül, hogy a dobozból kivettem volna az X10-et. Semmi 4 ezer +áfa bevizsgálás. Közben meg azt mondta, hogy nem valószínű, hogy meg tudná csinálni, mert nincs hozzá sem rajz, sem alkatrész, semmi. Akkor hogy akarná megcsinálni? :F
    Azután meg azt mondta, hogy az Oppo meg a Dune lejátszókat csinál csak, mert az alatta lévőkkel nem érdemes 2-3 órát elpazarolni a kivizsgálással, meg hogy Zidoo-t még nem is látott. Nem is értem, hogy az Octogon Audio hogy jelölheti meg Zidoo szakszervíznek?

    Az biztos, hogy még egy Sokol rádiót se bíznék rájuk... :N

    Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

Új hozzászólás Aktív témák