Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni2360

    Topikgazda

    válasz Petikusz #3777 üzenetére

    A szint azt tudod állítani mind kér szövegnél csak a beépített srt-nél nincs félkövér, megy keret-árnyék stb állítási lehetőség. Na most van egy olyan fw aminél semmit nem lehet állítani csak a felirat pozicióját. Na azt az fw gyorsan frissíteni kell egy felette lévőre., ha jó emlékszem a 012 vagy a.16 végű.
    Milyen fw van fent?
    Mint írtam ezen kívül van még 3 boxom. 2db S905 és 1 db S912 ezen futnak LE. És egy RPI2+B./LE.
    Zene lejátszás meg: én már próbáltam elég magas bt. flaccal és vitte szó nélkül. De érdemes valamit rátelepíteni egy lejátszót. Azért kíváncsi lennék arra flacra ha lehetséges valahonnan letölteni.
    Én nagyon kevés zenét hallgatok, a fülem végett. :U
    Ui: Egy furcsaság: A napokban állítgattam valamit a Quikban és a nem volt hajlandó a projektorra képet kitenni. Nekem is olyan zöldes villogások volta, na mondom kampec. Aztán másnap átnéztem és vissza állítottam a képkimeneten valamit és máris megkaptam a képet a projektoron. Lehet nálad is valami nincs jól beállítva. :F

    [ Szerkesztve ]

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Új hozzászólás Aktív témák