Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aXXon

    senior tag

    válasz DJ. Ru$y #11274 üzenetére

    Mi vidék vagyunk, erősen. Egyébiránt MOST még lehet, hogy nem konkurencia, de elég nagy sansza van rá, erre próbáltam utalni.

    A blokkos dolgot meg ne vedd magadra, nem úgy értettem, hanem úgy, hogy a pénztáros nyilván nem szándékosan vert át és hát sajnos, ha nem nézted meg, akkor mindketten hibásak vagytok... Egyébként, bár gondolom nem vigasztal, tuti, hogy engem is akkor húznak le a tescoban, amikor a rohanás, vagy akármi miatt (mondjuk adott esetben akár én is a kórházba rohanok) nem tudom, csak otthon megnézni.... Ez ilyen Murphy törvény :DDD Béke van, abszolút nem macerálni akartalak. :R

    Hogy ON is legyek, járt ma nálunk a bombás képviselő arc, rendes volt, mert amikor megemlítettem neki, hogy olvastam ITT, hogy van meggyes Bomba, akkor gyorsan hozott is be kóstolót :DD Bevágtam a céges hűtőbe, majd frankón betesztelem holnap reggel. Egyébként van velünk szemben egy italnagyker (mi is nagyker vagyunk, ezért nálunk is van pár energy drink, de nem ez a főprofil), de még nem kapható náluk sem sajnos.

    "Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

Új hozzászólás Aktív témák