Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #80123904

    törölt tag

    válasz marilllyo #629 üzenetére

    Sokáig játszottam komolyabban pc-n (cod 2, csgo). Hozzászoktam az alacsony dpi + sens + nagy egérpad trióhoz. Erre nem való az xim 4/apex. Viszont simán élvezhető élményt nyújt.

    Nem lehet nagyokat rántani / gyorsan mozgatni az egeret (hiába a legjobb minőségű szenzor), mert maga a controller joy nem mozog olyan gyorsan. A xim pedig azt emulálja mozgatásnál is.

    Tehát magas érzékenységgel kicsit pöcögtetve az egeret teljesen jól lehet vele menni. Egy ügyesebb ember a gyengébbik kezével is körbehugyozza a controllereseket.

    A PC gaminget teljesen elengedtem. A belső nézetes játékokat pedig szeretem, nem csak a lövöldözősöket. A controllertől viszont szó szerint hányingerem lesz 15 perc után ezekben. Egyszerűen nem értem miért. Csak belső nézetes játékokban (Kicseszett minecraftot is megnéztem. TPS nézetben simán tudok vele játszani. Amint átrakom FPS nézetre végem.). Így egy xim4 van itthon. Drága volt, de így nem kell nemet mondanom egy story based játékra sem. Multira ~10 percet használtam. BF1-ben teljesen szűzként az első pályán lőttem valami 35-1 statot és kiléptem. Nevetséges volt.

    Élmény tekintetében a far cry 3/4 nálam még PC-n volt meg. Ott játszottam őket végig. A far cry 5-öt viszont már X-en xim4 mellett. Egyáltalán nem volt semmilyen negatív érzésem közben. Simán hozta az egér bill élvezhetőséget. A repcsis részeknél pl rögtön kézbe kaptam a controllert.

    A titanfall 2 kampány részét végigjátszottam PC-n és X-en is. Ott is teljesen jó volt.

    A GTA V kampány is lement PC-n és X-en is. Mindkét platformon csak a lövöldözős részeknél fogtam meg az egeret. A maradéknál controller. Így volt meg a tökéletes élmény. Semmi különbséget nem éreztem a kettő között. Ugyanolyan jó volt pc-n is így, mint X-en.

    Csak, hogy említsek egy ps4 címet is. A HZD-t is így játszottam végig. Zavart, hogy nem tudtam controllerrel gyorsan odarántva kifejelni az embereket / robotok gyenge pontjait szétlőni. (AC játékokat pl csak controllerrel játszok, mert ott van idő célozgatni - lopakodni.) Simán jó volt.

    Tény, hogy rá kell szánni játékonként 5 percet (nem többet) a beállításokra, de ez nekem megéri.
    A pvp multit elengedtem, de nem is hiányzik. PC-n is csak a baj volt vele (megfelelő csapattársakat találni, összeegyeztetni az időt...stb stb).

Új hozzászólás Aktív témák