Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • strogov

    senior tag

    GW4 relatív olcsó lett (70k alatt van), így a karperecek és az okosórák ára összeért. Ráadásul ennyiért (vagy nem sokkal többért) már garmin is van ami jó üzemidő, jó sport funkciók és garmin pay.

    Innentől szerintem kínai "prémium" band-eknek semmi létjogosultsága ezen az árszinten ameddig, vagy az okos funkciókat (WatchOS), vagy a sport funkciókat (Garmin) nem tudja a konkurens szintjén. És 2023-ban már alapnak kellene lennie, hogy fizetni lehet egy ilyen cuccal.

    Szerintem xiaomi-nál rendesen bealudtak. Ezen az árszinten (~80k) pár éve alig volt valami értékelhető. Ezért elég volt bedobni valamit "prémiumnak" nevezett anyagokból ami nem néz ki rosszul. Semmi nem volt ami igazán többet adott volna ennyiért mint a band-ek.
    Ma viszont ezen az árszinten van jópár kiváló ár-érték arányú cucc. A szenzor adatok feldolgozása sokat fejlődött, ás a fizetési rendszerek is elterjedtek. Google Pay 2 éve még csak álom volt egy órán. Csúnyán fogalmazva ha egy óra eltalálta a pulzusom akkor pezsgőt bontottam. Ma egy AW SE(1-2) alvást is egész jól követi. GW-t meg már megszólják, ha HIIT-nél nem pontos.

Új hozzászólás Aktív témák