Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PThun

    újonc

    Sziasztok!

    A sok rossz vélemény ellenére én vettem egy ilyen órát, 3 napja van a kezemen. Minden be van rajta kapcsolva, eddig még nem kellett töltenem, 82%-on került fel a kezemre. Xiaomi pay annyira jó mint a telefonos nfc, néha duplán kell húzni.
    Kinézetben és minőségben nagyon jónak tűnik, leszámítva a gyári bőrszíjat aminek szerintem bőrhatása sem nagyon van, de legalább rugalmas ami miatt kényelmesebb.
    A legújabb verzióval a pulzusmérés nekem tökéletes bár én szeretem szorosan hordani az órát. 0-át sosem mért automata módban sem.
    Ahogy elnéztem fórumokon meg youtube-n, az árához képest egész jó, bár sok a hiányosság. Pl. telepíthető alkalmazás nincs rá.
    Amire én vettem: aktivitásmérés, kártyás fizetés (csak k&h), zafír üveg és aod(always on display) és persze a vezeték nélküli töltési lehetőség, arra teljesen jó szerintem. Ebben az árban ha egy óra kicsit jobb valamiben akkor egy másik dolog kárára megy.
    Amit észrevettem hogy a pontos lépésméréses huaweimhez képest jóval kevesebbet mér az óra, úgy hogy az óra mindig a kezemen van a telefon meg néha az asztalon marad. Bár ezt mondták is hogy pontatlan.
    Az SPO az ujjas tesztnél 99% míg az órán 97%. A pulzust még nem csekkoltam, de gyanítom abban is van egy kis pontatlanság.

Új hozzászólás Aktív témák