Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • G_N

    csendes tag

    válasz tobias40 #431 üzenetére

    Nem nagyon tudom, milyen részletes beállításokat adjak, ha wifin keresztül kapsz csak értesítéseket, akkor szerintem ott inkább valami engedélyeztetési probléma lesz. A Mi home app engedélyeit nézzed meg a telefonodon, hogy használhat e mobilnetet, és hogy futhat e a háttérben, vagy kilövi a mobilod valami energiagazdálkodási okok miatt, vagy kapott e engedélyt értesítések megjelenítésére...Ez készülék függő. Az enyém rendszeresen sipákol, hogy nagy energiafogyasztású app megy a háttérben, és javaslt a kikapcsolása, de letiltottam, hogy önhatalmúlag kilőjjön bármit is. A Mi home -ra is szokott figyelmeztetni néha páldául, de simán skippelem ez a figyelmeztetést.

    Az appon belül pedig, ha ott akadtál el, simán az automatizálás fül alatt kell kiválasztani az eszközt, ( kamera, és a mozgásérzékelő esetén csak a motion detect funkciót engedi), és a then résznél pedig a send notification-t választani. Semmi mást nem kell beállítani szerintem, és azonnal jönnek az értesítések....vagyis nálam így működik...

    "Valószínűleg mindenki életében az a legnehezebb pillanat, amikor meg kell ölniük az egyik szerettüket, mert azt megszállta a sátán..."

Új hozzászólás Aktív témák