Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tutis

    őstag

    válasz G_N #389 üzenetére

    Köszöm az ajánlást. A hő és páratartalom mérőt pontosan mire használod? Bekapcsol a fűtés/klíma?
    Mert ezeket tudja egy sima termosztát is, nem?
    Izzókat használsz? Azokat szeretnék még beszerezni, csak nem tudom melyek a jók.
    A terv nekem a következő: minden ablakon nyitásérzékelő. szeretnék egy wifis termosztátot is, hogy a fűtést azzal tudjam irányítani. jelenleg egy sima időzónás programozású van, de mivel teljesen más időpontokban érek haza, így jó lenne ezt távolról irányítani, monitorozni.
    A világító testekben okos izzó cserével szeretném megoldani a hangulatvilágítást..
    Kamera a betörésjelzésre és monitorozásra kellene. mozgásérzékelő egyik szobában szintén emiatt.
    esetleg plusz mozgásérzékelő estére, ha felkelek illemhelyre, kómásan ne kelljen lámpák után nyúlnom, kapcsoljon be esetleg a gateway világítás éjszakai fénynek (ezt nem tudom lehet-e).
    Illetve szeretnék egy amazfit bip órát, amit be szeretnék vonni a rendszerbe, ha házhoz érek, kapcsoljon ki a kamera és az érzékelők. (ez váltaná ki az okos gombot)
    Esetleg kellene egy kinti csengőgomb is, vízálló. Ilyet nem találtam, okos gomb tudom hogy tud csengő funkciót, csak nem tenném ki a kapuba, meg ugye nem vízálló..
    Szerinted az elgondolásaim megvalósíthatóak?

    http://www.youtube.com/tutisgsxr

Új hozzászólás Aktív témák