Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SárkánySzív

    aktív tag

    válasz helixP #1584 üzenetére

    Más ébresztő alkalmazással még nem néztem, de egye fene este lekorlátozom repülő módba; de azért idegesít a dolog.
    Azért is idegesít, mert egy darabig jól ment minden. Tegnap előtt este azért is raktam fel a legújabb romot, hogy hátha... de nem.
    A GPS kapcsán...
    Azt a teszt progit használtam amit eddig is mindig, meg lehet hogy a Rom felrakása utáni első pozicionálás miatt nem ment.
    Felraktam egy másik teszt programot, és egy idő múlva egyből 16 műholdat látott, és az IGO is azonnal pozicionált.
    Megjegyzem, hogy az eddig mindig használt teszt program most sem lát egy darabot sem.
    Gondolom a másik teszt programmal való tökölése is az első pozicionálás miatt volt a friss Rom miatt.
    Azóta akárhányszor bekapcsolom a GPS -t azonnal mennek a csúszkák.
    Nem sok híja hogy szívbajt nem kaptam. Már felraktam a régi Romot a belső SD -re, hogy visszarakom azt amivel kaptam az 5.6.8 verziót; viszont a másik teszt programmal jó lett a GPS.

    Adamo_sx

    Szerintem igen... de ha pontosabban leírnád esetleg hogy hol is van ez... :R

    Bocsidee

    MiBand...? Mi az? Esetleg részleteznéd... :R

    [ Szerkesztve ]

    Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

Új hozzászólás Aktív témák