Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz GuruZone #26 üzenetére

    Köszi a megerősítést :R , fastboot-os xiaomi.eu ROM-ot sikerült találnom hozzá (xiaomi.eu_multi_XM12X_V13.0.5.0.SLDCNXM_v13-12-fastboot gondolom ez MIUI v13 és Android 12-t takar, stabil részről)

    Nincs még meg a telefon és első körben a hívásrögzítés miatt a ROM cserét lépném meg, így nem igazán veszne oda semmi a telóról.
    A P30-am még kiválóan működik (de csak elmúlt már 3 éves és előbb utóbb cserélni kell majd) szóval kapkodnom nem kell majd, így a bootloader nyitás idejét kényelmesen meg tudom várni, nem okoz gondot.

    Tegnap egy Telekomos üzletben picit "megfogdostam" a sima 12-t. Eléggé kézreálló volt, bár méretügyileg nagyon hasonló a P30-hoz, így ezen nem is csodálkozom :B Nincs szükségem extra teljesítményre (P30 is kielégítő számomra) akkuidő fontosabb tényező számomra összességében, így a sima 12 vs. 12X "csatát" nálam a 12X nyerte :)

    Sosem volt még Xiaomi telefonom, de ismerősi körből Note 9 Pro és 10T Pro 5G volt kezeim között. Alap gyári EU ROM-mal és sajnos mindkettőnél előfordult aprócska probléma (előbbinél face-nél nem volt sötét mód, kényszerített sötét módnál pedig a fekete napfényes helyen inkább szürke, mint fekete -> gondolom au IPS kijelző okozza; utóbbinál pedig Huawei Watch GT órámat ajándékoztam barátomnak, de inkább vissza adta, mert kvára nem lehetett megoldani, hogy tétlenség esetén ne kapcsolja szakítsa meg az órával a kapcsolatot, pedig minden ajánlott beállítást megtettünk a telefonon :F ) szóval picit tartok a MIUI üzemelésétől :B

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák