Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sagajr78

    tag

    válasz micafighter #390 üzenetére

    Experimental ammo kreálással lehet ugye készíteni Talon (nagyobb kritikus találati esély és nagyobb sebzés ha összejött a crit), Venom (mérgezés), AP (páncél negálás bizonyos mértékig, némi extra crit és crit damage), Dragon (tűz sebzés és meggyújtja a célpontot ami onnantól ég max 5 körig), Tracer Round-ot (könnyebb találat a többieknek azaz aim bónusz), illetve külön még készíthető Bluescreen is (ez úgy tűnik mégis ad hack defense csökkentést, mert a statjaiban benne van).

    Ezek mellett van még a játékban Flechette Round, Stiletto Round, Falcon Round, és egy savas aminek nem jut eszembe a neve (ráadásul ennek statjait nem is találtam meg a többié mellett az ini fájlokban).

    Ezek közül a Flechette és a savas skulót kaptam meg mikor grenade and ammo supply crates-es scan került a stratégiai térképre (7 nap volt felszedni), továbbá 2 bombát (Fire Bomb és Gas Bomb). A másik két lőszer típus nem tudom elérhető így vagy sem.

    A Flechette élő ellenfelek ellen ad páncél átütést és sebzés bónuszt (AP2 és +2 damage).

    A savas lövedék az andromedon savas gömböcét utánozza hatásában (shred armor 2, +2 damage és mellé még az aim csökkentés a célpontnak, de ez csak tipp, a meglőtt ellenfelek a találat után gyalázatosan rosszul lőttek a továbbiakban, ebből gondolom, hogy kihat rájuk ahogy a nagy bomba is kihat az eltalált embereim aim értékére míg meg nem gyógyítom őket).

    A Stiletto round az AP lőszer variánsa, 2-es páncél negálással, fele akkora extra crit eséllyel de nagyobb crit damage módosítóval és pontosabb (aim bónusz).

    A Falcon meg a Talon variációja (pontatlanabb, de egyébként ugyanazt teszi mint a Talon csak még +1/+5 a crit sebzés és crit esély).

    Custom class-ok közül én a "Lucubrations Infantry Class" moddal szemezek. Ez az első átgondolt, nem csak tápra összerakott class. Ugyan gránát többszöröző és a gyógyító skill-eket el tudnám még nála képzelni a két utolsó skill-je helyett, de ez legyen a legnagyobb gondja. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák