Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz Farkassacred #125174 üzenetére

    Ez nem elnéző hozzáállás, egyszerű igénytelenség, személy szerint kb 2000 óta van gépem és végig követtem az ipar hatalmas fejlődését, mostanra ott tart, hogy inkább hanyatlik és visszafejlődik, csak a milking megy.
    Nem baj, majd mikor minden második játék egy The Day Before szinten fog megjelenni akkor talán végre elkezdenek látni is az emberek. Bár kinézem, hogy még akkor is ugriburgi tapsitapsi menne, hogy hű de jó játék ez és csak azért ment csődbe a stúdió 1nap alatt, mert az emberek túl negatívak és csak fikázni tudnak :C
    Kritika = fika. Micsoda egyetemi vita ez már :U

    [ Szerkesztve ]

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • DaVE-1

    aktív tag

    válasz Farkassacred #125174 üzenetére

    Az ízlés nem hozzáállás kérdése. Olyan játék nem lesz soha amit mindenki szeret és olyan sem amit mindenki utál.
    Az hogy sokan szarnak tartják egy dolog, de valakit leszólni meg lenézni sőt gyalázni (mert ugye ilyen is van) azért mert ő élvezi és játszik vele ráadásul 100+ órákat az a nevetségesség és a szánalom határa alatt van jócskán.
    Jó példa az erre az Alan Wake 2. Jó ok rétegjáték,de az mire ment a sok 10/10-es a világmindenség legjobbja titulussal? Semmire mert a game kb bukás. Már most nem beszél róla a kutya sem. Starfiledről meg még évekig fosz hallani hiába a sok lehúzás.
    Nem utolsó sorban most volt hír hogy a starfield a game pass ellenére is a top 11. volt eladás tekintetében 2023-ban a maga 4 hónapjával.
    Mindenki el tudja dönteni saját maga milyen egy adott game. Az biztos hogy nekem nem egy review site pontja meg az internet népe fogja megmondani hogy játsszam-e vagy sem.Ha így lenne rengeteg számomra jó játékról rég lemaradtam volna.

Új hozzászólás Aktív témák