Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunt3r22

    őstag

    válasz HunChris #115 üzenetére

    Mostmár igen, írtam is, hogy az új posztba így fogalmaztak. De mindegy, lépjünk rajta túl. :U

    Xr

  • l.skywalker

    Topikgazda

    válasz HunChris #115 üzenetére

    Meg amúgy is. A PS4 szerintem legkülönlegesebb tulajdonsága és a legjobban irigyelt is részemről, hogy a saját exkluzív tartalmaikat pofátlanul jó minőségben fejlesztették rá direkt a PS ökoszisztémára. Akárhány ottani játékot láttam, ellenben sok fanyalgóval én mindig azt éreztem, hogy ha ez multiplatform cím lenne, akkor nem lenne ez az érzés, nem lenne ekkora wow. A Gears5-el meg előtte a Forza-val valami hasonlót sikerült elérnie az MS-nek is, de tény, hogy ott mindig ott van az az apróság, hogy azok PC-re is jönnek. Picit mindig érezni, hogy nem volt meg az az egyfókuszú fejlesztés, mint a PS játékoknál - még ha azok egy idő után kijöttek is PC-re. És innentől kezdve nem az erő számít, hanem az, hogy melyik fejlesztő mennyire használja ki direkt annak a dedikált konzolnak az erőforrásait. És a multiplatform címek itt véreznek el leginkább, hogy kiadják őket 3 vagy 4 platformra fejlesztve, de arra kell figyelniük, hogy mindegyiken megfelelően működjenek. Nem kifogástalanul, hanem megfelelően. Én csak azt várom el, hogy az új generáció bármelyik tagjára fejlesztett játékok esetében a fejlesztők szánják rá inkább az időt. Nem érdekel ha ez 7 év, legyen 7 éve de az legyen olyan a végén, amitől egyszerre beszarunk és a többi testi elváltozás, ami az elégedettséget is jelezheti...

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák