Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    Topikgazda

    válasz mike1334 #124016 üzenetére

    Ez kicsit összetettebb játék. Kétféle játékmód van benne, az egyikben csak a karaktereddel mászkálsz, küldetéseket veszel fel, vásárolsz, stb. a parton.
    A másikban a hajódat irányítod, ekkor van harc és a hajóval lehet különböző dolgokat gyűjteni stb.

    Van egy fő sztori, ami 1-2 óra alatt végigvezet a tudnivalókon, utána pedig több térképre osztva van open world see, ami nehézség szerint fel van osztva kisebb területekre.

    Lesznek benne teljesen egyéni és csapatban (flottában) is végezhető event-ek.

    Nekem van benne már pártíz órám bizonyos okokból, de annyira nem éreztem hűhának és mindig rájövök, hogy nekem a kikötői rész miatt nem tetszik, ahol ez a karibi kalózkörnyezet van, nem pedig a klasszikus falábú, félszemű. A környezet kidolgozást, a grafikát és úgy általában az eye-candy részt nem tudom, mert én még alpha és előtti buildeket használtam.

    [ Szerkesztve ]

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák