Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #07331584

    törölt tag

    válasz pzstm #74647 üzenetére

    de te MS bérenc vagy, te külön prémium minőséget kapsz ;]

    Viccet félre téve én sem panaszkodhatok. Mindkettő kontrollerem makulátlanul tökéletes állapotban van. Mindkettőben közel 800 órányi játékidő van elég széles skálán mozgó játékokkal.
    Nem recsegnek, nem húznak félre, nincs semmi bajuk. Olyanok (kis takarítás után), mintha most vettem volna ki a dobozból őket.
    Ugyanez igaz az x360 kontrolleremre is, az is tökéletesen működik a mai napig.

    Nem ejtettem le őket még, nem vágtam földhöz/bármihez, nem fejtettem ki rá fölösleges erőt, stb.
    Persze biztos van aki ugyanígy használja és kevésbé szerencsés, csak gondoltam leírom én is, hogy nem csak 'szar' kontrollereket adnak ki a boxhoz. Egy fehér Sunsetes és egy sima alap régi fekete joyom van.

    (#74643) szana
    A limbo egy remek játék, megérdemelte a szerepeltetést. Próbáld ki és megérted te is.
    A Minecraftnak pedig 100 milliós tábora van. A világ egyik legnépszerűbb játéka a történelemben. Szerinted le kellene szarnia az MS-nek? Elég jó dolgokat jelentettek be vele kapcsolatban. Értem, hogy téged nem érdekel, de ne takard el a szemedet. 100 millió játékos, az száz millió.

    Nekem amúgy egyáltalán nem vonzó a PS felhozatala. Uncharted - Last of Us - God of War. Ezt a triót sajnálom egyedül (bár nem, mert mindhárommal játszottam). Az összes többi játékuk meh kategória nálam. Ezek után mi marad a sonynál, amiért örülnöm kellene ha náluk csöveznék? Semmi.
    Az MS tökös volt és bejelentette az új konzolt. Tök jó fícsöröket hoznak Livera és VÉGRE lehet csapatni PC játékosokkal. Nem is tudom mióta vártam erre. Az pedig, hogy megveszem boxra és kapok 1 példányt pc-re is k* jó. Főleg az előbb említett közös játék miatt is.
    Van egy home partnered boxon, van egy haverod PC-n és 60 eu-ból három ember kapja meg a játékot, amivel remélhetőleg minél többször közösen is tudnak majd játszani. Azért 20 eu / day1 AAA címek egyáltalán nem rosszak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák