Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • x360elite

    őstag

    válasz Throme #54807 üzenetére

    Mi csak egymás ellen játszottunk. Nekem az volt a tapasztalat, hogy gép ellen két fokozat létezik, amelyiken mindenképp lehet nyerni akár 10 góllal is és a maradék kettő, amin nincs esélyed, mert nem a gép lesz jobb, hanem a te játékosaid bénulnak le gyors hirtelenben, de olyan szinten, hogy hosszútáv futásban egy tengeri teknős is lehagyná őket, cselezés közben elesnek a saját lábukban, és minden szerelés szabálytalan lesz, ez nálam nem tudás szint emelés, hanem nyílt szopatás :K Ja !!! és nem a csingadzsukk csapatokról beszélek, hanem Barca, Real és társai. Amint legendás szinten nyomtam a gép ellen, Messi hirtelen Kovács Bélává változott és elfelejtett focizni, végül ott untam meg, mikor kikaptam 3:0 arányban egy másfél csillagos csapattól fifa 15-ben úgy, hogy én Barca-val voltam.

    Természetesen a mostani "fifuck" ;] mindegyikében van offline mód, lehet többen gép ellen játszani.

    [ Szerkesztve ]

    Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

Új hozzászólás Aktív témák