Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Azt hiszem, befejezem a melóba menetel előtti játékot. Ilyenkor annyira ideges és türelmetlen vagyok - mivel kevés időm van hátra -, hogy semmi sem akar sikerülni. :W

    Már ugyan haladtam pár szintet, de most megint elakadtam. Egy folyosón pár penge állja az utamat, amik között elméletileg az ugrás gombbal kell(ene) átmenni. A gond csak az, hogy mivel Gamepad-om nincs, eléggé meg vagyok lőve ezekkel az ugrabugrálós részekkel. Ráadásul egy penge majdnem a fél HP-met leszedi, még ha csak a hajfonatok végét kapja is el, akkor is. Azaz a harmadikon sehogyan sem tudok átjutni. Már próbáltam mindent, dupla ugrást, nekifutásból, mindenhogyan, hiába.

    Ha esetleg valakinek sikerül ezt a részt átvinni, az megoszthatná velem a titkot. Most sajnos már nincs időm foglalkozni vele, de holnap újra megpróbálom.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák