Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sokimm

    senior tag

    válasz Heroes fan #18 üzenetére

    Kár. Mert a törésre kapott sebző szám nem logikus, sőt meg merem kockáztatni, hogy bugos...
    Tök random, ha megyek egyenesen, és oldalról súrolnak, levon 1-3 között, de ha egy álló autóba belegurulok oldalról (kereket kapva), vagy motortér felől, akkor meg fél hp-t vesz le csak...
    Ha a kerék el van nyalva (szinte kiesik), nem húz a kocsi oldalra (legalább kanyarodáskor lenne nagyobb az ív).

    Ha megyek egy egyenes szakaszon, a betonfal mellett nem végig szikrázik az oldala, és csak bizonyos erő (falhoz érés) után ragadnék bele (és pördülnék ki), hanem azonnal. A kocsi fenekén lévő védelem kb nem logikus, mert ha az autó tengelyét védené, hogy ne húzza el a hossznyúlványt, akkor mivel az autó az amorticázióra nem "húz" valamelyik irányba, lényegtelen a védelem. (csak a kaszni amortizálódik)
    (kivéve a hátsó motoros autóknál)

    Amúgy meg a flatout2-ben jobban meg volt csinálva, hogy amikor már le volt harcolva a verda, akkor kattogott, alig váltott, húzott oldalra gyorsulásnál, érezted, hogy ramaty. Nem kellett HP csíkot nézned, meg a motortér lángot keresned...

    Amúgy meg, hogy a teljesítmény nem romlik roncsolódásra, az nagyon béna... (akár az ellenfélnek, akár nekem)

    Ez a játék a legszebb autós, a törés látványvilága király, de a fizika alatta egy csiszolatlan gyémánt.
    A gyorsulást se érezni, pedig benzintemető a gázpedálom... A fékezésnek sincs olyan dinamikája, hogy érezzem, mennyire kellene lassulnom. Minden kanyar előtt egy "udvariasságból" (hogy ne csússzak ki a kanyarban) fékezést végzek, de nem tudom, hogy elég lesz-e vagy sem.

    Ami plusz pont, azt szépen megcsinálták, hogy a kanyarba ha adsz gázt (csak akkor) lehet nagy sebességgel kormányozni az autót.
    Ha csak kormánnyal "üresbe" gurulsz, sokkal nagyobb a fordulókör. Ez szép lett!

    Sajnos a hülye lakatok, autó class-oc (az ellenfél USA muscle car-ral jön, arra a versenyre, amire nekem EU-t kér? Mért nem mehetek én is tankkal (USA autó)?), a törés bug-ossága, a gyorsulás érzésének hiánya, és a fékezés "dinamikátlansága) felejthetővé teszi a játékot számomra.

    Mai napig fenn van a gépemen a flatout2, az a játékélmény (városi pályák) sokkal jobb...

    Belelendültem az osztálymicsodába, köszönöm válaszod! :)

Új hozzászólás Aktív témák