Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz fsb1000 #27584 üzenetére

    Miért lennék elszállva magamtól? Megkérdezheted a többieket, akikkel játszok, hogy mennyire vagyok az. Itt nem elszállásról van szó, hanem arról, hogy páran itt rinyáltok folyamatosan, hogy az orosz tankok mennyire erősek és ez mennyire nem jó. Tudod egy valamit nem értek, ha megnézem azoknak az eredményeit, akikkel együtt játszok néha napján, akkor azt veszem észre, hogy igaz nekik csak TigerII van még a garázsban, de azzal is több az átlag sebzésük, mint neked az E-75el, viszont az ágyú sokkal gyengébb:
    Zsolti KT: 1833 / 120 csata
    Vitya KT: 1620 / 200 csata
    Neked E-75: 1479 / 594 csata
    Neked KT: 1000 / 618 csata
    + ráadásként a fostalicska papírtank
    Stieger T34: 2058 / 514 csata

    Én nem magamat istenítem itt, hanem leírtam a tényeket, ülhetsz bármilyen tankban, ha nem tudod használni. Nem szidni kell a fejlesztőket, hogy úúú nem lehet átlőni ezt meg azt, hanem megtanulni, hogy hol kell őket lőni, ami kb 20 percet vesz el az életedből, ha nem tudod hol kell őket lőni, akkor minden ágyú lepattan, még a BL-10 is. Igen tudom megint én vagyok a rossz, mert csak, de érdekes módon egyszer sem hallottam tőletek, hogy na kipróbáltuk gyakorlóban hol kell lőni a tankokat, pedig utána nem lenne ilyen sírás, hogy jajj mindig lepattan ez meg az. Szóval érted végre? Itt nem az én statomról van szó, hanem arról, hogy nem teszel meg semmit azért, hogy megtanuld használni a tankod, csak mész vele aztán lesz ami lesz, így nem is fogsz átlőni egy rakás tankot.

Aktív témák