Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • jahrn

    senior tag

    válasz vhw #15031 üzenetére

    Igen, inkabb az igert premium TD-ket (nagyon kivancsi vagyok az E-10re) tettek volna be Type-59 helyett.
    Amugy meg azt sem ertem miert kellett a franciakat elobb behozni mint a briteket (illetve ertem en h anyagi okai vannak). Teny h a Renault FT-17 tekintheto az elso klasszikus tanknak, de megiscsak a britek kezdtek el a harckocsikat bevetni eloszor mindemelle a hideghaboru talan legjobb tankjait is ok epitettek.

    [ Szerkesztve ]

  • diegho

    nagyúr

    válasz vhw #15031 üzenetére

    Ez oké, hogy persze nagy előny kredit szinten, de pl nekem semmi gondom nincs kredit ügyileg. 8m van most is és mikor elérem a 9-et mindig veszek valami tankot, amire pakolok mindent, hogy lemenjek 5m alá. Az a baj, hogy most már szinte mindent megvettem a pénz meg dől. Amúgy a type és társai azoknak jók, akik nem játszanak sokat, nem akarnak prémiumra pénzt adni, megveszi 7500goldért a type.ot és megy vele 2 órát hetente, ezzel fedezi az összes tankja költségét arra a hétre. Én is gondolkoztam rajta, de nekem nem éri meg, inkább T-44el szórakozok, amit nagyon imádok.

    A bankszámla hízáshoz pedig csak annyit, hogy nagyon helyes, hogy hízik a bankszámlájuk, ha nem hízna, nem lenne pénz fejlesztésre, nem jöhetnének új tankok, új engine, nekem semmi bajom nincs velük. Én toltam ez előtt másik mmo játékokat is és annak ellenére, hogy ez még 1.0 sincs, töredéke bugot tartalmaz, mint a többi ingyenes, sokkal kevesebb pénzt emészt fel és nem kell hónapokon át napi 8 órában játszanod, hogy valamit elérj. A 2. vh pedig nem érdekel, nem zavar, ha egy tank később készült el, vagy el sem készült, legyen balance, minden tank kilőhető legyen, ez a lényeg számomra.

Aktív témák