Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    *****ba már ezzel a ****** matchmaking-el! :W

    Reggel még jól ment, aztán elkezdett totálisan komplett idióták közé dobálni és sorra szedtük be a 15>2-3 arányú vereségeket. Abbahagytam, hogy kicsit pihentessem, erre a most lejátszott 10 körből csak egyetlen egyet nyertünk, a többi mind ilyen 15>2 körüli veszteség volt.

    Miért van, hogy én ki tudok lőni minden csatában 2-3 de legalább egy ellenséges tankot, de a csapattársak barmok ehhez? Értem én, hogy casual játékos vagyok és nincs hiperjó statom, de azért szeretek taktikázva és ésszel játszani.

    Mi a f****ért kell állandóan a retardáltak közé raknia a játéknak? Így meg nem tudok javítani a statomon.

    Most meg mérgemben eladtam a T20-at amin már 100%-os legénység volt és a második skill fejlődött. Befejeztem az USA med ágat... egy rakás szar az M4 után. Olyan lövegeket kapnak ami csak hátvakarásra jó, de átütni semmit nem tudnak. Egy Loltraktor is csak nevetve pattinja le azt amit a T20 kilő (bocs... kiejt) a 90mm-es csövén... De gyanítom, hogy még egy papírlap is megfogná.

    És akkor az MM beteszi csupa IS-8 meg Tiger II közé ezt a rakás szar tankot. A rájuk száradt sár levakarására jó a T20, másra nem.

    Na ezt már kellett... Inkább ide írtam le, mint a fő topikba.

  • Stauffenberg

    nagyúr

    Oké. Tehát a játék azzal köszöni meg, hogy vettem prémiumot, hogy direkt szopat.

    Gondoltam ha a többi harcnem nem működik akkor megyek artyval. Kitáraztam a rohadék Grillét, azaz mind a 18 lövést elhasználtam. Bevitt találatok száma: 1. Egy... EGY BA*****MEG!

    Direkt nagyon higgadtan megvártam míg TELJESEN rászűkül a célkör az ellenséges tankra, de CSAK A CÉLKÖR LEGSZÉLÉRE hajlandó menni az összes nyomorult lövés.

    -----

    Én meg ezzel hálálom meg a Wargamingnek, hogy 2 napja sikerült megvennem az első prémiumot 1,5 év játék után. Soha többé nem veszek.

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Flatron710 #387 üzenetére

    Ahogy nézem az elmúlt 2-3 nap a legtöbb topiklakónál katasztrofálisan sok vesztes kört hozott. Én tegnap mérgemben már nyomtam egy Uninstallt a játéknak, hogy ne tudjak visszamenni aznap játszani (ha megjött volna a kedvem a "már csak azért is szétlövök 15 barmot" stílushoz akkor győz a lustaság és nem rakom vissza).

    Én azt szűrtem le, hogy sokaknál tankhoz volt köthető a szopóág. Nálam is. KV-3-on kívül semmivel sem hagyott a játék érvényesülni. Ja és itt is többen jelezték, hogy a KV-1S-el fantasztikus köröket lehet menni... nekem sajnos olyanom nincs, de sokszor 4-5 darab KV-1S-t rakott be ellenfélnek és brutálisan szétcsaptak mindenkit.

    Megjegyzés: Nyáriszünet van, ne játssz napközben! Én ezt megfogadtam párszor és mindig megszívom ha mégis nap közben jelentkezek be a játlba és felidegesítenek az óvodások. Késő este kell játszani felnőtt emberekkel.

    [ Szerkesztve ]

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz #21346560 #393 üzenetére

    Az a durva, hogy én fele annyi csatát sem játszottam, mint ő, de MINDENBEN két-háromszor jobb az arányom nála.

    Ez tényleg egy hülye.

    Amúgy nem csak ők finanszírozzák a játékot, hanem én is. Én azért vettem prémiumot, mert csak annyi időm van a játékra amit munka után lejátszok (kb egy órányi játék esténként). Prémium nélkül már a Tier 7-es szinten túljutni is lehetetlen ha csak ilyen kevés ideje van az embernek.

    De én legalább használom az agyam játék közben.

  • Stauffenberg

    nagyúr

    Győzelem!
    Csata: Himmelsdorf 2012. augusztus 22. 20:08:51
    Jármű: StuG III
    Szerzett tapasztalat: 2 742 (Büntetés a saját csapattársad sebzéséért: 8; 2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
    Szerzett kredit: 37 932 (Büntetés a saját csapattársad sebzéséért: 1 410; kárpótlás a csapattárs által okozott sebzésért: 170)
    Csatában elért Achievement: Kiváló Lövész, Elit lövész, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

    Mér csak egy kill kellett volna a hathoz... Azért így sem volt rossz kör. Teljesen körbevettek minket, már 4-5 killel elhúzott az ellenség amikor elkezdtem aprítani. Ja meg egy csapattársam belém száguldott A20-al... lezúzta a lánctalpam a francba, erre kapok 170 kredit kárpótlást, míg én vétlenként fizessek 1410 kredit büntit? Hát elmennek a picsába... Nem mintha megkottyanna, csak utálom, hogy a játék nem tesz különbséget a hülye meg a hülyeség elszenvedője között...

  • Stauffenberg

    nagyúr

    Miért? Miért? MIÉÉÉÉÉRT?

    Miért fogok ki tizenhét egymást követő körben is csupa üresfejű, béna, pancser, idióta, értelmi fogyatékos, hülye, gyökér, barom, értetlen, öngyilkos faszkalapokat?

    Nem értem ezt a kicseszett buzeráns játékot. Komolyan nem értem. Olyan nem létezik, hogy ez nem szándékos.

    Hogy létezhet, hogy ugyan ennyi kört letolok úgy, hogy szinte mindent megnyerünk 15>0-ra, aztán jön ugyan annyi kör vereség 0<15-re... HOGYAN LÉTEZHET EZ?

    Ha bekerülsz a szopóágba akkor nincs megszakítva egy-egy nyertes körrel, hogy ne érezd magad úgy, hogy szándékosan vagy szopatva. Nem... kicsit sincs titkolva, hogy direkt vagy besorsolva totális idióták közé.

    Elegem van. 4 óra múlva lejár a prémiumom, de nagyon gondolkozom egy végleges uninstallon. Nem azért fizetem a köcsög fejlesztők kenyerét, hogy aztán amikor van egy hétvégi délutánom szabadon egy kis kikapcsolódásra akkor kapjak a számba egy nagy........

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Gaz 78 #520 üzenetére

    Múltkor lettem felvilágosítva, hogy a WoT minden reggel leáll egy rövid időre karbantartás miatt. Eddig sosem próbáltam ilyen korán belépni, csak most futottam bele először.

Új hozzászólás Aktív témák