Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jahrn

    senior tag

    válasz sebijani1982 #13050 üzenetére

    Engem nem igazan erdekel ha a hvy-k azt akarjak h spotoljak nekik. Max akkor megyek elore TD-vel spotolni ha alkalmas ra (pl E25) es ugy latom h a helyzet megkivanja, vagy ha a hvy-k nagyon szarul allnak HP ugyileg.

    Ezt a JP 2-t is probalom agresszivan hasznalni, csak hianyzik meg a 12,8cm, szal olyan finoman agresszivan :D

    Mondjuk ezt - hvy-k bujkalnak a TD-k mogott - en is sokszor latom. Olyankor finoman es noiesen megkerem oket h adjak el a tankjaikat es jatsszanak My Little Pony-t. Vagy novesszenek gerincet...

    [ Szerkesztve ]

  • dfsz34

    őstag

    válasz sebijani1982 #13050 üzenetére

    Azért a TD-ket sem kell ám félteni. Állunk lesben a varázserdő déli részén, én KV4-el, de még stock minden rajta, ez később lesz fontos. Berongyol a scoutunk, felvillan 8 ellenség, egyet tudtam lőni és direkt néztem a hosszú töltés alatt, hogy még 2 sebzés volt semmi más, minden pattant vagy mellé. Bemegy egy med, hasonló, csak most én is pattanok a stock ágyúval, mire betölt eltűnt az ellen, lövök egy vakot. Bemegy még egy med, ugyanaz, most találok én. Vesztettünk 3 tankot, az ellenfél meg maximum 2e hp-t, de tankot nem, úgyhogy kezd baj lenni. Végül is nem lenne rossz az arány, de valakinek csinálni kéne valamit. Gyors tank csak TD maradt ott, JP például. Elkezd két TD lökdösni, hogy menjek nekik spotolni, írom nekik, hogy az nem fog működni, mert a második bokorig nem jutok stock cuccokkal, olyan lassú, menjünk együtt. Semmi válasz, csak lökdösnek tovább. Meguntam és elmentem balra a zászló irányába, elkezdődött a fásítás (f..ck) a chatben, meg a noobozás. Egy tiger2 megunta és elindult, de az történt, amit megjósoltam, felvillantot 2 ellenséget és elpusztult kb a második bokornál az össztűzben. Gyors tank kellett volna oda vagy egyszerre menni, de a TD-k nem moccannak.

    A csata másik öröme az volt, amikor a kék is3 legoldnoobozott, amiért aranyat használtam ellene. Nem sokat érdekelt, de írtam neki, hogy ő bl9-el van, aminek az átütése nagyobb, mint az én arany lőszeremnek. Mit vinnyog? Ja tanuljam meg a gyenge pontokat, amiket egyébként ismerek, csak az is3 rángatózott össze-vissza és csak az elejét mutatta, ahol szintén van gyenge pontja, de nagyon pattogós, ha nem találom el pontosan, márpedig rángatózás közben azzal a sz.r stock ágyúval nem sok esélye van. Mindegy is kilőttem a csába, nem sokat érdekel a vinnyogása. Én egyébként fel sem teszem a gold detektort, mert csak még egy idegesség forrás, de gyakorlati hasznát én nem láttam.

Új hozzászólás Aktív témák