Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz sith7 #10254 üzenetére

    Meggondoltam magam. 15 ember volt fent, beerőszakoltak cw-re, ezért még ma kiléptem. :)

    (#10255) bullseye: Az első két mondatoddal egyet értek. Engem az zavar igazán, amikor azt hiszik, hogy felsőbbrendűek a többiekhez képest, meg amikor sírnak az on topic-ban (utóbbiak a germanofilok), hogy hát a német tankok nem ilyenek a valóságban, meg a tiger miért megy M103 ellen. Tény, hogy néha túlzásba esek, Cleverland-ről nem csak a "logo" miatt iratkoztam le. Azért is, mert rengeteg dologban nem értettem vele egyet, és a stílusa sem jött be teljesen, meg így legalább csökken a napi megnézendő youtube videók száma. Gondolkozok rajta, hogy Jingles-t is elfelejtem, mostanában nincsenek valami érdekes videói. Ráadásul azok több 10 percesek, és csak annyiről szólnak, hogy ment egy picivel átlagon felüli kört. Plusz picit túl is értékel néhány tankot, meg ő ugye War Thunder-ezik is. Visszatérve az eredeti témára ettől függetlenül még mindig kell egy E-50M, egy E-75 meg talán egy Leotard 1 is.

    (#10257) Atlantis: Nem értem, mi bajod a kínaiakkal, bár neked elnézzük, mert csak a termékek minőségével van bajod. Tény, hogy sok hulladékot gyártanak, de ettől függetlenül vannak jó cuccaik is, itt a játékban pedig olyan a kínai nemzet, mint egy kiegészítő Szovjet ág.

    (#10262) echterion: Főleg, hogy a nemesek basztak segíteni a csatában. Oké Taragas, befejezzük a nagy magyarkodást. :DDD

    (#10283) scyllarus: Az IS-2 ugyan olyan szar, mint az orosz testvére (legalábbis itt a játékban), viszont T8-9-10-ben mind az orosz, mint a kínai nehéz tankok jók. Ha már megemlítetted: Kedvcsináló a 110-hez.

    (#10292) Stigma.HC: Szép kör! Ezt most vetted?
    - - - - - - - - - - - - - - -
    - Egy értelmesebb Centurion kör, Szecska Mester közreműködésével :)
    - Más: Amúgy nem tervezik nerfelni a Hellcat-et? A páncélján és a forgásán kívül csak előnye van, T5-6-os tankkal 1v1-ben nehéz elverni.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Taragas #10302 üzenetére

    Itt mindenki őrült. :DDD Amúgy én is bírom az orosz heavy ágat IS-3-tól IS-7-ig (plusz KV-4, ST-I, IS-4), de a kis szintűek nekem nem jönnek be.

    A KV-1S egyáltalán nem OP, egy hulladék a lövege. Sőt, szerintem mindenki, aki ezt gondolja, olvassa ez ezt a cikket FTR-ről a valóságban arra is voltak tervek, hogy az összes 122 mm D-25T löveggel rendelkező járműre felkerül az M62-T2 (IS-4 top löveg), szóval ha SerB olyan kedvében lenne, akkor ezt a csövet nyugodtan felrakhatná a játékban ezekre a tankokra is: KV-1S, IS-2, IS-3. ;) És még a BL-9-el is meg szerették volna ezt csinálni az KV-1S, IS-2 esetében. Egyébként meg a mostani cső, ami a KV-1S-en van, történelemhűen a 88mm-es L/71-hez hasonló átütéssel és pontossággal rendelkezik, itt csak azért van így lebutítva, mert túl OP-k lennének T6-7-ben. Szerintem mostani állapotban szépen kifilézhető egy M6-tal vagy egy Churchill VII-tel.
    A Hellcat ellen pedig T6-os med-del nem sok esélyed van.

    (#10312) littlemole: QB-t én is bírom, nála biztos megmarad a feliratkozás. Neki legalább tényleg van érdekes tartalma csinál map bemutatókat (csinált), tank bemutatókat, meg kivágja az ilyen epic pillanatokat. :)

    Ellentétben Jingles csak ilyen jobbféle köröket rak ki, mindenen röhög, kicsit komolytalan. Utóbbi nem is lenne baj, tök jó, ha vidám az ember, de komolyan mi olyan vicces abban, ha kilövik/elhibáz valamit? Manapság már én sem idegeskedek minden rossz körön/hibán, csak akkor, ha már tényleg nagyon sok van belőle.

    Amúgy HaLlak-kal azért vagyunk ilyen jól összeszokva, mert majd' egy éve együtt játszunk WoT-ot, eddig 3 közös klánunk volt. Bár mostanában sajnos nem sok lehetőségem van menni vele, mivel ő 10 után szokott feljönni. Viszont ő is vesz SU-122-44-et, így tök jó lesz, mert a Type mellett ez is közös tank lesz. :) Egyébként nem olyan nehéz összeszokni, Szecskával már az első napon jó köröket mentünk, csak ugye itt annyival nehezebb, hogy írogatni kell.

    (#10315) Taragas: Aha, ennyire rosszak a kínaiak. :U Type T-34, Type 58, T-34-1 mind nagyon jó lesz.

    (#10318) Stigma.HC: Megnézem a visszajátszást, elég bátor voltál, de látom bejött a taktika, szép kör! Amúgy te tervezed megtartani az ST-I-et?
    Én egy ilyet vettem. :)
    - - - - - - - - - - - - - -
    - M4 Sherman 3332 sebzés, több mint a saját hp 7x-ese 1. kép
    - 2. Kép
    Sajnos csak 1396 XP-t kaptam tisztán, mert messziről szedtem szét őket.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Stigma.HC #10330 üzenetére

    Oké. Elárulom, nekem is van egy ilyen a garázsban. :DDD Ott pihen már pár hónapja, mindenképpen vissza kellett venni, olyan jól néz ki, szerintem a játék egyik legszebb tankja. Már csak nagy löveg és legénység kell bele, ha jövőhéten tényleg 2x crew xp lesz, akkor szerintem átképzem a Churchill 3 skilles legénységét és felhúzom 100-asra. Aztán mehetünk két ST-I-el riogatni az ellenséget. :D

    (#10341) scyllarus: Mi a baj vele? Biztos láttad már, én is szidok rengeteg tankot, de meg is szoktam indokolni, hogy miért. :)

    (#10345) Taragas: Keresztülwagen. :C

    (#10350) Stigma.HC: Mellékes. Az sokkal fontosabb kérdés, hogy miért hiányzik a csata elején 1 skúló a Type 59-ed lőszerrekeszéből? ;]
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    - SU-122-44 legelső kör 3200 sebzés
    - SU-122-44 3360 sebzés (végre kaptam medált vereségre!)
    - SU-122-44 3740 sebzés, Top Gun, vereség
    - SU-122-44 3780 sebzés, vereség (szerencsére megint van medál)

    Nagyon tetszik ez a tank, már csak azért is, mert rohadt jól néz ki. Az elején jól is ment vele, aztán jött haverom és rendesen lerontottam a statom. Utána még aznap Szecskával ismét sikerült eszméletlen köröket menni (1825 áltagsebzés 6,58-as átlagtierre, 2,17 avg kill), de a ma sajnos csak egy 2000 sebzés feletti kör jött össze, a többi 1500 alatt volt. :(((
    Érdekes módon az alacsony végsebesség ellenére nem érződik annyira lassúnak, bár ez lehet csak azért van, mert mostanában lassabb med-ekkel mentem (Centurion, M4, VK3002M). Bátran lehet benne használni olajat, eddig még sohasem gyulladt ki, pedig már sérült már meg párszor (de nem számottevően) a motor, egyszer teljesen ki is lőtték. Összességében szerintem nagyon jó vétel volt, főleg ilyen kevés aranyért (plusz jó, hogy volt 9k-m, így konkrétan ingyen volt ;)).
    I ☭ SU-122-44.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz scyllarus #10355 üzenetére

    Én a Churchill I-nél a Churchill III-mas tapasztalataimra hagyatkoztam, szóval a löveg nagyon bejött. A páncél tényleg nem sok a KV-hoz és a T1-hez képest, viszont a BDR-nek még ennél is kevesebb van. A ChVII pedig nagy kedvencem volt, szinte majdnem az összes T6-os (és néhány T7-es is) pattog róla, ha nem tudja, hol kell lőni és/vagy jól be van forgatva. A BP-t viszont én sem szerettem. A lövege nem volt rossz, viszont a páncél azon a szinten már nagyon gyenge és ezt a sebesség sem kompenzálta sajnos.

    (#10374) Stigma.HC: Lehet kínomban még hétvége előtt elkezdek ChIII-mazni, hátha azzal menni fog, de erősen kétlem. Sajnos ha nem megy a játék, akkor nincs olyan tank, amivel élvezem.
    - - - - - - - - -
    Pár napja elkezdtem a Foch-t (120), nem estem hasra tőle. Piszok lomha az AC 48-hoz képest és a páncélját sem érzem, hogy lenne valamennyi. Az emberek vagy gold-ot töltenek, vagy a weakspot-ra céloznak, amit természetesen mindig eltalálnak. Az előtte lévő gép sokkal jobban tetszett, ennek valahogy nincs megállítóereje a kis sebzése miatt ebben a tierben. Meg is értem Diegho-t, hogy átlépte free XP-ból (9 kör után neki is elege lett), kb ő is 2000 körüli átlagsebzést csinált vele. Nem tudom mi lesz velem, ha SU-122-54-ezni kezdek.

    Más: Amúgy durván szar a HEAT lőszer, ezért sem használom T10-ben, csak az AP-t. Múltkor, amikor berángattak CW-re, nem bírtam belőni E5-tel az IS-4 oldalát, pedig csak kb 10-20°-ban volt forgatva. Ez JMR 112-es bemutatójában tökéletesen látszik, ahogy a 250-es átütésű gold lepattam a ~35°-ban beforgatott Pershing oldaláról. :U Kiegészítésként megjegyezném, hogy 8.9-ben a 3x-os caliber overmatch-et is el akarják venni tőle (ergo pl E-100 is pattanhat HEAT-tel egy 70° felett beforgatott Hellcat-ről).

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Enzolord #10377 üzenetére

    Annak a lőszernek más a mechanikája, az HE-ként működik. Amúgy még nem válaszoltál az ON topic-ban, ezért most megragadom a lehetőséget, hogy megint megkérdezzem: Mitől olyan rossz az FV4202? :)

    (#10378) Bingisz: Na a lényeg az, hogy nem sebez. Amúgy 8.9-től viszont tényleg gyakrabban lepattanhat a HEAT lőszer akár a papír páncélú tankokról is, mert ugye 70° felett autobounce, viszont most már nem lesz ott a 3x-os caliber overmatch, hogy ezt cáfolja ha pl IS-4-el meglősz egy Hellcat-et.

    (#10379) kirjak: Én sem tudom, ki mondta ezt a baromságot, mert tényleg buzijó gépezet. Amúgy szép kör, erre mondják azt, hogy russian steel. ;]

    (#10383) Taragas:
    "lesz talán végre egy értelmes tízes német tank"
    Kérlek szépen ez nem normális T10-es tank, ez egy OP fos, amit vagy még 8.9CT2-ben vagy 9.0-ban nerfelni fognak. Amúgy nem értem az E-50M és a Leopard 1 miért nem számít normálisnak.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    - 50 Foch (120) 4730 sebzés
    - 50 Foch (120) 4710 sebzés
    - Churchill III 1789 sebzés

    Most már egy nagyon kicsit is, de kezd menni a Foch. Végre meg is lett a nagy motor, nem sokáig gondolkodtam, hogy beleöljek-e 10k free xp-t. Így már sokkal gyorsabb, bár azért remélem a lánc javít még valamit a mozgékonyságán és a mozgás utáni szórásán. Nem igazán tud érdekelni, hogy mennyi mínuszt hoz, csak legyen végre sebzés.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Enzolord #10391 üzenetére

    Annyira nem lassú, csak a végsebessége kicsi, amúgy jó a fajlagos teljesítménye (ergo jól gyorsul + a hegyen is megbír kapaszkodni). A páncélja sem olyan rossz, bár a tornyát már ~220-as átütéssel be lehet lőni, még így is jobb, mint egy B-C vagy egy Leo. A hull viszont nagyon pattogós, az UFP akár még a 260 körüli átütéssel rendelkező skúlókat is szépen pattintja. Bár a hasa gyengébb, emellett kis célpont is, szóval tök mindegy, úgyis mindenki a tornyát fogja lőni.

    Nekem csak annyi bajom van vele, hogy szegény nagyon ronda a tornya miatt, ettől függetlenül a hull nem néz ki rosszul. Mindenképpen kell az a tank, pont egy olyan sniper retardnak találták ki, mint én. :D Amúgy van egy T-62A-m, mit szólnál, ha cserélnénk? :)

    (#10394) Taragas: A 2. és a 3. állítással egyet értek, ettől függetlenül még mindig van egy kiváló mesterlövész csöve. Tény, hogy kicsit lassú, de ennek a T-62-vel ellentétben legalább van elfogadható páncélja, amit nem lő be szemből minden kis szar 7-es light, sőt, konkrétan csak ~200-210-es átütéssel lehet sebezni az E-50M-et a hasán keresztül (és ez akkor van, ha nincs beforgatva).

    "nem tud lánc alatt tartani egy tankot a lövési sebessége miatt"
    Akkor vegyél T-62-t, máshol úgy is csak hátrányát fogod látni ennek a fícsörnek.

    Amúgy a Leo-val tényleg csak annyi a baj, hogy papír és nagy célpont, ettől függetlenül nem sok rosszat lehet róla mondani. A most következő állítás csak saját vélemény, de ha Leo-val megyek, tökre úgy néz ki, mintha egy Suzuki Swift-et vezetnék. Mindkettő tökre felfújt testtel és keskeny kerekekkel/lánctalpakkal rendelkezik, kicsit hülyén néznek ki.

    (#10395) Bingisz: Igaz, de ez nem fogja érdekelni a WT E-100-at, ha 2 másodpercenként küldi majd rád a 6 db 560-at sebző lövedékét. És az új német TD-k nagy része hiába rendelkezik a tierjéhez viszonyítva OP löveggel, emellett a nagy részük még pontos is. Remélem 3,4 sec-es célzásidőt kapnak.

    (#10398) kirjak: Hát, rondának azért nem nevezném, szerintem a játék egyik legszebb tankja, főleg ilyen nézetből. A torony tény, hogy kicsit csúnya, a hull viszont gyönyörű. Legjobban egy IS-4 toronnyal nézne ki. Sajnos a T10-es teső hull-ja (nem tudom másképp mondani) már nem olyan szép.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Enzolord #10402 üzenetére

    Nem baj, akkor is megkapod. Majd szétszeded alkatrésznek. ;) Utána nekem is a 121 vagy a BatChat lesz a következő T10-es med.

    (#10403) Taragas: Ha az Object 140-et kihúzod, akkor a T-62-t már hagyd a fenébe, jobb az Object. Sokkal gyorsabb (+ 5 km/h), jobb a páncélja, viszont pontatlanabb (0,01 századdal) és lassabban céloz 0,1 másodperccel. Az utolsó kettő adat viszont lényegtelen, szinte alig van különbség azoknál a T-62-höz képest.

    Én szerintem nem veszem meg a T10-est, maradok a 46-os Patton-nél. Nem mondom, hogy olyan rossz lenne az M48, de a kistesó nekem jobban tetszik már csak kinézetre is.

    (#10404) Atlantis: Pedig nagyon jó kis gép a Comet, én holnap biztos visszaveszem a teszten, telepakolom gold cuccokkal, és hadd szóljon. :) T10-es medek kinézete pedig:
    - BatChat: decent, szerintem se nem szép, se nem ronda
    - M48: szvsz ronda (az M46 és M26 viszont nagyon jól néz ki)
    - E-50M: jól néz ki (bár az E-50 kicsit szebb)
    - Leo 1: szintén decent, bár a szép felé hajlik (a PT A a tornya miatt inkább csúnyább)
    - FV4202: a tornya miatt csak decent (a Centurion-ok viszont jól néznek ki)
    - Obj 140: ugyan az a véleményem, mint a Leo-nál
    - T-62A: csak átlagos, mert a tornya tele van lámpázva és máshogy néz ki, mint a T-54-nek; szerintem a T-54 sokkal jobban néz ki, annál meg még jobban a Type 59, ami sokkal inkább hasonlít az IRL T-54-re; T-44 is jó
    - 121: szerintem ez a legszebb T10-es medium, már csak azért is, mert olyan, mint egy megnyújtott Type

    (#10414) Taragas: Grat, meg minden, de mennyi sebzés? :P

    (#10417) Bingisz: GG WP!
    - - - - - - - - - -
    - Churchill.

    Más: Amúgy a PzIV troll ágyúja mióta sebez HE-vel 180-190 körülieket a Chuchill III-on, amikor ráadásul olyan messze van, hogy fel sem spotolódik?

    Hétvégi event. Nem valami nagy szám, bár a múlt heti után nem is várhatunk sokat. Az viszont plusz pont, hogy már ma kirakták!

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    (#10422) echterion, (#10423) [HUN]Dani: Ja, mondjuk a 2x-es legénység xp nekem is tetszik.

    (#10425) Taragas: A T-62-nek ugyan ilyen szar a random faktora, rengeteget lő mellé hiába pontos papíron. Csak az még lassú is mellé, és a teste nem pattint annyit.

    Ez is még neked: Nem tudom válaszolt-e valaki, itt vannak a 8.9-es Lorraine változtatások.

    (#10503) Tomi0703: Ilyet sem láttam még, hogy valaki orosz tankot sajnáljon. :C
    Amúgy így változik meg kinézetre. Még több kép.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Teszt szerver tapasztalatok/vélemény:
    2 tank kivételével nagyjából jól vannak balanszolva az új TD-k. Egyik a Rheinmetall, a másik a WT E-100. Előbbinél nem tartom jónak, hogy nagyjából 8,5 másodpercenként lő 490-eket úgy, hogy piszok gyorsan céloz, egész pontos és körbeforog a tornya, ráaásul 24! fok/mp-el.
    * * * * *
    Nekem mondhatja bárki, hogy milyen papír és nagy az új T10-es, annak akkor is olyan OP lövege van, hogy ez így nincs rendben, szarul van balanszolva. Mivel amúgy is egy WG által kitalált tank (eredetileg a WT-k kis és olcsón előállítható tankok voltak nagy löveggel), én kicsivel több toronypáncélt adnék neki (mondjuk 100-150 mm elől, 30-50 oldalt), viszont a 2 skúló közötti időt növelném 3-4 sec-re, a célzásidőt legalább 2,7-re, a pontosságot pedig csökkenteném 0,34-re vagy rosszabbra. Ez a tank így lenne normálisan kiegyensúlyozva, mert jelenlegi állapotában egyszerre OP és UP, ez nem balansz. Arról ne is beszéljünk, hogy egy T110E5 sebességével mozog, és még úgy is fordul. Ez ilyen állapotban nem kerülhet be a játékba, bár amiket néha berak a WG, ezt is könnyen kinézem belőlük...
    * * * * *
    A T-44-85-öt kicsit gyengének érzem T7-be. Hacsak nem kap T7 only MM-et (márpedig nagy valószínűséggel nem fog), inkább feladom a tervem, hogy orosz med legénységhúzó gépem lesz. Konkrétan semmi előnye nincs a DPM-en kívül, másban mindenben szar. Egy tier-rel lejjebb jobb tank lenne, még ha kicsit le is nerfelnék a ROF-ot.
    * * * * *
    A Chi Nu-Kai nálam esélyes megvételre, nagyon jó kis gép. Olyan régi PzIV sebességű, viszont a lövege bőven elég a T5-T6 tankok szétszedéséhez, és még pontos is. Sajnos kedvező matchmaking-et nem kap, T7-ben már nem nagyon van el. Érdekességképp: T5-ös tank létére már meg tud fordulni helyben!
    * * * * *
    Mivel nem vagyok nagy light tankos, ezért a Type 64-el csak egy kört mentem, de az adatok alapján van olyan jó, mint a többi T6-os light (sőt, még jobb is egy cseppet).
    * * * * *
    Az új pálya nem olyan rossz, el lehet rajta sniperkedni rendesen.
    * * * * *
    Amúgy közel sem olyan a teszt szerver, mint régen volt, mára egy élvezhetetlen hulladékká vált. Az emberek 2/3-a TD-kkel játszik, ráaásául vagy FV215b-vel vagy WT E-100-al. És ez most már sajnos így is lesz, egyre rosszabb a helyzet. Az utolsó normális teszt szerver a 8.3-mas volt, azt még lehetett élvezni. Miért? A kínai tankok senkit sem érdekeltek, mert olyanokmintazoroszok. Az orosz tankok pedig nem németek, ezért szartak bele. Most pedig, hogy egyre több német tankot hoztak be, mert ugye ebből lesz a WG-nek pénze, sajnos ez érdekli az embereket. A kínai TD-k megint senkit sem érdekelnek, pedig jó gépek lennének, ugyan így a francia med és heavy vonal sem. Esti mese vége.
    - - - - - - - - - -
    - Rhm-B WT 4600 dmg
    - Не пробил, avagy hogyan pattints T10-es TD-t az M46 fenekéről ;]
    - ST-I 4800 sebzés
    1 év után (a teszt szervereket nem nézve) ismét elkezdtem játszani az ST-I-el. Akkoriban is szerettem, most meg még jobban, hogy tudom, hogy kell beforgatni. :) A fenti körben 2v1-ben picsáztam el egy VK Aladárt és egy 50 100-at úgy, hogy mindhárman full HP-n voltunk. :))

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz scyllarus #10505 üzenetére

    Igazad van, 8.8-ban mintha tényleg több lett volna a teamkillek száma. Ezt a képet ott lőttem.

    (#10507) Taragas: Annyira nem rossz, most már viselhető, de mivel magas a tank, ezért nem igazán érződik a -8 gun depression. Pont ez volt az M103-nál is, csak ott nem ennyire. Amúgy a mostani IS-3 szerintem is sokkal jobban néz ki, bár az újabbnak szebb színe van cseppet.

    (#10508) Stigma.HC: Nekem egy kicsit tetszik kinézetre, de a T8-10-es francia TD-knél és heavy-knél nem szebb. :) Keddtől végre akciós lesz az 50 100, meg is veszem. Azon kihúzom a SA 47-et és aztán akár hozzá is kezdhetek a Lórihoz. Így lehet kimaradni a "Lóri 90 mm-es csővel" szívásból.

    (#10510) Atlantis: Nagy része nem OP, csak a 8-as és a 10-es lóg ki a sorból. Pl szerintem a Sturer Emil (Pz.Sfl.V) egy tökéletesen balanszolt tank, ennél jobban nem is csinálhatták volna meg. Olyan, mint egy FCM36 Pak 40, csak T7-ben. :) Sőt az előbbi állítás még a Nashorn-ról is elmondható, nem túl jó, de nem is túl rossz.

    (#10511) bullseye: Fehéroroszok, hehe. Amúgy nem gyengebénák a német tankok WoT-ban, csak olyanok, mint a valóságban voltak, vagy még jobbak is. Ezek pl mind fain gépek: PzII, Pz35t, PzIII/IV, Stug III, VK3001D, VK3601H, JagdPanther, Tiger P, VK4502A, Tiger II, E-75, E-50M, Leopard 1.

    "WT attól lehet sikeres, ha a Tigris már ránézéssel megöl mindent a csatatéren"
    Belenyugodhatsz, a WT fejlesztői oroszok. :C Szvsz még mindig jobb a WoT, a WT kicsit olyan, mint egy WoT HUD nélkül, fura fizikával.

    (#10513) Taragas: Ez jó volt. :DDD Ja nem. Mit gondolsz, a többi 1945-ben tervezett gép nem megy 1960-asok ellen?
    - - - - - - - - - - - - - - - -
    - Erre vártunk már mióta (a részletes statisztika modra, ami az XVM5.0.0test5-tel jött vissza újra)
    - Keresd a hibát (nem a $wag garázs a lényeg)

    Más: Most fogom fel mennyire jó gép ez az ST-I. Eddig is annak tartottam, de most már még jobban. Könnyebben elérem vele a 2500 sebzést, mint bármelyik T10-es tankommal.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Enzolord #10519 üzenetére

    Jobban nézd meg azt a SU-t. :)

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Taragas #10522 üzenetére

    Én biztos megtartom randomba, mert az eddigi T8-as tankjaim közül erről tudom a legjobban elmondani, hogy még T10-ben is bőven elvan. Lazán elég a 225 átütés a 10-es gépek nagy részének penetrálásához, a 390-es sebzést pedig nem kell kommentálnom. Századba viszont lehet, hogy rosszabb. Bár tegnap belenéztem a HUNS company stream-be pár perc erejéig, és csak még jobban elment a kedvem a századozástól. Holnap viszont én is megveszem a saját 50 100-amat, hónapok óta vártam erre a tankra is. :))

    (#10534) Plasticbomb: Jaja. Kicseréltem a SU-122-44 lövegének model, primitives és visual formátumú fájljait az Object 704 BL-10-eséire.

    (#10535) Bingisz: Bár nem nekem írtad, azért én is megköszönöm, ez számomra is új dolog. :R

    (#10555) Runo: DAT ASS stat. :DDD
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    - Keresd a magyart (ezt a képet még múltkor csináltam Jingles egyik videójából, csak most jutott eszembe felrakni)
    - Napi WoT-os baromság
    - Amikor te vagy a legjobb játékos a csapatodban, az ellenség pedig tele van kék-lilákkal
    Nem fogjátok elhinni, megnyertünk a kört, én voltam az egyetlen túlélő. A végén 1v1-ben maradtam a full HP-s Object 704 ellen, és mivel szerencsémre sikerült kilőni a vezetőjét, ezért még ezzel a géppel is könnyen leforogtam.
    DE! Amikor mentettem volna el a képet a csata jelentésről, a játék kifagyott. Viszont szerencsére van isten, kikerestem az utoljára meghalt csapattársam nevét az előző képről (aki ergo végignézte a kört), és elkértem tőle a screenshot-ot. Az sem volt akadály, hogy nem ért angolul, hanem csak spanyolul beszél. :D
    - Kép 1
    - Kép 2
    Nagyon jól esett, hogy elküldte e-mailben a képeket.
    Amúgy minden tisztelet az ST-I terverőjének, sajnálatos, hogy egy ilyen fantasztikus gépezet csak papíron létezett. Respect Valentine Asikritovich Ganin!

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Enzolord #10559 üzenetére

    Szép is lenne, ha tényleg az a cső lenne rajta. :) Már annak is örülnék, ha az átütését megkapná.

    (#10594) Taragas: Nézd, számomra is nagyon fontos a tank kinézete (rengeteg tankot véleményeztem már ilyen téren itt a fórumon), de annyira nem, hogy a géptől megváljak. Pl az IS-7 sem a legszebb gép a hátulja miatt, mégis helye van a garázsban. Mondjuk az igaz, hogy azért sem kell az E-100 meg az M48, mert az előttük lévő T9-es tankok sokkal jobban néznek ki hozzájuk képest (bár ez harmadlagos szempont), ezért is ott állok majd meg azokon az ágakon.

    (#10605) Stigma.HC: Grat a 10000. csatához!
    - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    - Napi baromság (ezen sírtam, amikor megláttam :DDD kötelező)
    - Napi keresd a hibát
    FTR:
    "BIA will stop working when one crewmember gets killed"
    Akkor most döntsék már el :U
    "Veider (the head of tank balancing department) actually states that it will be 100 percent necessery to buff WT E-100"
    Ezek normálisak? :Y

    Más: Amúgy jó kis gép ez az 50 100, még így is, hogy nem fullos, bár azért remélem a nagy löveg dob még rajta egy kicsit, mert nem az igazi. Egész jól fordul, olyan Type sebességgel mozog, jó lesz ez.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Enzolord #10607 üzenetére

    Jaja. Ráadásul 45% win rate.

    (#10621) bullseye:
    "Valóban az lett volna a tisztességes eljárás, ha a meccs végéig pattogok rólad sima AP-vel." Ez nagy. :C
    (#10623) bullseye: Kép

    (#10648) AMD Power: Jogos, majdnem mindegyik tankjuk jó a játékban, ami nem TD vagy arty.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    - ST-I 5300 sebzés
    Ebben a körben az az érdekes, hogy hiába volt tele az ellenséges csapat sárga játékosokkal, mégis úgy játszottak, mintha zöldek, vagy kékek lennének. Majdnem szétszedtek a T8-as gépek, pedig csak AP-val lőttek.
    - AMX 50 100 4570 sebzés Még a 45 Dek(c)ás löveggel, azóta már a nagy is megvan. 1313 xp, ha nem lopja be a top gun-t az AC 46 (aki egyébként egész kör alatt ~170-et sebzett), akár talán még tank ász is meglett volna.
    Kicsit még szokatlan a nagy cső a hosszú töltése miatt, de eddig úgy tűnik, hogy több sebzést oszt ki. Érdekes, mióta felraktam, mintha gyorsabb lenne, pedig épp, hogy nehezebb a DCA 45-nél a SA 47.
    - Tegnap én is meglettem 57%-os retard
    - Hétvégi akció egy kicsi hibával
    - Ritka bug: IS-8 kigyullad a T92 splash damage-étől :Y

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz szalai56 #10653 üzenetére

    A JP2 ikonja van kirakva a JP mellé.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz psycroptic #10657 üzenetére

    Grat az ászhoz! Nekem csütörtökön külön lett Radley és 4500 dmg, majd a nagy löveggel hátha könnyebb lesz sebezni. A 232 átütés tényleg elég néha még T10-ben is, nekem asszem csak 3 tár APCR van benne. Amúgy jól megy neked full gold ammo-val és gold fogyócikkekkel. :)

    (#10658) AMD Power: Nekem semelyik angol TD sem kéne. Tény, hogy nagyon jó csöveik vannak (kivétel a T10-es), de baromi lassúak, az utolsó 3-nak semmi camo-ja, ráadásul tele vannak óriási gyenge pontokkal. Talán az AT 2 a legkeményebb a saját szintjén, de annak meg nincs olyan erős lövege.

    (#10666) Tomi0703: Én ma próbáltam a teszten. Tény, hogy fürge, és jó a lövege, de messziről észreveszik, papír, kicsi a vízszintes lövegkitérítése és lefelé a függöleges is. Viszont olyat tud, amit semelyik tank (még arty sem) a játékban. :D

    (#10670) Stigma.HC: A legjobb az egészben az, hogy ő is prémium tankkal van, ráadásul pont, hogy ő lőtt gold ammo-val. ;]
    - - - - - - - - - - - - - - - - -
    - Esti mese 1.
    - Esti mese 2.

    Más: Aki játszott a 0.8.9.2-es teszt szerverrel, az tudott festést pakolni bármelyik tankjára? Nekem nem sikerült, a kis "minta négyzetek" helyén semmi sincs.

    Runo, Taragas: Hehe, én ma nem is játszottam egy percet se normál szerveren, mert a teszten baxtam el az időm és amikor a normálra tértem volna át, sikeresen elrontottam egy HD textúra pakkal, ezért teljesen újra kellett rakni. :C Mondjuk a teszt szerveren is szinte csak veszíteni lehetett. :((( Inkább megyek GTA:EFLC-zek egyet és meghajtom a K.I.T.T. skin-es Ruiner-t.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Enzolord #10704 üzenetére

    Jó a fenét, egy hulladék. :O Aha, csak találj vele. Várd meg amíg becéloz 3,4 sec alatt vert stab nélkül!, aztán ha közelről lősz, akkor mindenki téged lő, mert papír vagy, távolról pedig imádkozhatsz, hogy egyáltalán a tankot, nemhogy a gyenge pontot. Ha rétegelt páncélt találsz el, akkor nem sebzel nagyot.
    Én leginkább Type-ra raknám azt a skin-t, engem a Type mindig is K.I.T.T.-re emlékeztetett. :) De már ez is nagy dolog, hogy a GTA IV-hez van, remélem az 5-öshöz is megcsinálják majd, ha kijön PC-re.

    (#10729) Tomi0703: Csak az 50k dmg-ig? Nálam már az is nagy szó ha azt megcsinálom, max hétvégén van rá idő. Mert körönként megvan 2000 sebzés általában, csak annyi kört nem megyek.
    - - - - - - - - - - - - - -
    - "IS-7 ROF won’t be buffed to historical values (6-8 RPM), the reason for this are the statistics (balance), branch logic and economy" Ja hogy ez ilyet is tudna? :F
    - AMX 50 100 4963 sebzés, vereség
    - ST-I 5216 sebzés
    - AMX 50 100 4714 sebzés
    Ma szerencsére sikerült eredményes napot zárni (65% wr, 2600 avg sebzés, 2.3 átlag kill). Az 50 100 érezhetően jobb, mióta felkerült rá a nagy lánctalp és a venti, gyorsabban céloz és mintha pontosabb is lenne.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Tomi0703 #10755 üzenetére

    Nekem nem nagyon tűnt fel.

    (#10757) Runo: 29%-nál a helyedben én már elővettem volna a PzII-t, vagy szétvertem volna valamit. :DDD Megnyugtatlak, nemigen szoktam 45% alá kerülni. Már nem azért, hogy dicsekedjek, hanem csak hogy nem verek szét semmit. :B
    - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Ha jól rémlik én ma 60% körül végeztem, de egyáltalán nem érződött, valszeg azért, mert a győzelmeket is a semmiből hoztuk/hozták vissza. A nap mélypontja az volt, hogy a 46%-os Object 268 még az ST-I tornya alá is belőtt, ráadásul úgy, hogy ~300 méterre volt. Szerencsére a végére sikerült összehozni 4200 sebzést.

    Azt még megjegyzem, hogy mióta van ott a tank motorja? :U

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz #21346560 #10765 üzenetére

    Mondjuk nekem sem ront sokat a 17k csata alatt felépített 57%-os win rate-emen, egyszerűen csak zavar, hogy nincs meg a sikerélmény. (egy rosszabb nap után jól esik, ha tudsz menni pár értelmesebb kört) :)

    (#10766) [HUN]Dani: 2 kérdés:
    - Mi lett a JPz E-100-addal?
    - Nem céloz egy kicsit lassan a Tiger vertstab és/vagy EGLD nélkül? :F
    Amúgy szép kör, grat!

    (#10767) Bingisz: Na hát mindenre gondoltam evvel a pályával kapcsolatban, de arra pont nem, hogy egyesek nem mernek lemenni a vízbe. :D Igen, ezért kell mindig gyakorlóban körbefutni az új pályákat, de ennél mondjuk amúgy is látszik, hogy nem fullad meg a legénység.

    (#10777) Tomi0703: Szerintem a T32-vel könnyebb játszani, de kell bele kb 10 db gold ammo. Az IS-8 is jó kis gép, de annál nincs meg annyira az, hogy akármennyire is veszítetek és retardált a csapat, akkor is mindig összehozol vele egy normális sebzést (pont ilyen pl az ST-I, a lenti vereség tökéletes példa erre). Amúgy emlékszem, annak idején én is mondtam, hogy miért ilyen kevés XP ez a T32? Lazán kifarmoltam volna rá még a 150k xp-t is.
    - - - - - - - - - - - - - - - -
    - Ilyenkor mit kap az XVM? Hozzá sem nyúltam a res_mods mappához, erre egyik csatáról másikra eltűnik az óra és a sebzésmérő a csatából. Szerencsére megoldotta, hogy újra beraktam a fájlokat, és egy kis idő után az én account-omban már a statokat is mutatta.
    - ST-I 4763 sebzés vereség
    - ST-I 5023 sebzés (győzelem)
    - ST-I 3925 + 2397 sebzés döntetlen a kedvenc pályámon (semmi szarkazmus)

    Komolyan, ez a tank annyira jó, hogy hiába van már meg a garázsban, akkor is azt mondom, hogy ez kell nekem! :C

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz [HUN]Dani #10779 üzenetére

    Na az a 3100-as átlag egész jó. Grat hozzá és az 55-ös win rate-hez is!

    (#10789) Enzolord: Mindkettő megvan a garázsban, az ST-I-et utólag vettem vissza. Mivel nem láttam a filmet, ezért fogalmam sincs, mit szeretnél ezzel mondani. :)

    (#10800) belaazallat: Ez többünknél is így van (még szakasztársak is mondták), szóval valószínűleg valamilyen szerverhiba lehet. Sajnos nem tudunk ellene mit tenni, csak várunk, amíg az XVM fejlesztői kijavíták.
    - - - - - - - - - - - - -
    - ST-I 4523+4215 sebzés
    - Értelmetlen kör, de mivel a platoon sok killt szerzett, ezért csak kirakom
    - Kösz a mai szakaszt, Bingisz! :)
    - TS fail, keresd a hibát (nincs beleavatkozásom, a véletlen műve az egész)
    - Dél körül volt egy fél órám, gondoltam megyek pár kört teszten a Leo-val
    Amúgy az előző képen lévő legördülő sávot sokkal okosabban is meg lehetett volna oldani, én a WG helyében különválasztanám a random csaták statisztikájától a CW-két és a TC-két is.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz [HUN]Dani #10820 üzenetére

    Sajnos nem mindig, ma például alig bírtam vele jó kört menni a sok gyors győzelem miatt (tiszta szánalom, 30 körnek a 86%-a nyert). Meg amúgy durva miket csináltak ma a géppel. Szecskáét a tornyán keresztül gyújtották ki (amikor nem is nagyon szokott égni), az enyém tornyának pedig azt a részét lőtte be az 50 120 AP-val, ahol a 225 mm-es frontpáncél ~50°-ban van bedöntve.

    És akkor még annyian szidják az 50 120-at. Egy másik körben úgy lopta a sebzést, hogy csak néztem a kis 50 100-ammal.

    (#10821) Rambovits: Nem én írtam át, nem is lakom közel Oroszországhoz, fogalmam sincs miért így írja ki. Basszus hányan megkérdezték már, hogy tényleg onnan játszok-e. :DDD
    - - - - - - - - - - - - -
    - Azt hiszem a T28 Proto nevet tévesztett
    - T-62A értelmesebb kör
    - Az E-75-ünk tapasztalt kitartó játékos
    - AMX 50 100 4700 sebzés (ász persze sehol)
    - Mostanában a verseny miatt elszaporodtak az arty-k (ráadásul egyre gyakrabban lőnek rám)
    - Miért jó neki, hogy ezzel a játékkal játszik? Csak megjegyzem: Ha nem foglalnak be 2 másik barommal (persze hiába kértem őket egyik csapattársammal), még lazán lehetett volna sebeznem vagy 1200-at, 2 db 9-es tankjuk még élt.
    - WoT Halloween

    Más: Ebben a videóban csak szerintem játssza túl magát a srác/beszél kissé egoistán? Bár biztos van mire, de azért kicsit furán hangsúlyoz a videó bizonyos részein. Ha jól tudom, ő a MrScheff/Scheffer/Szakesz. Ha igen, akkor büszke lehet magára, mert amikor feloszlott a -HHR- és Jani09 ezt kirakta a hivatalos fórumra, ő csak trollkodni volt képes, amit mondjuk szépen meg is jutalmaztunk.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    (#10892) Bingisz, (#10893) HungAryan: Én is kerülöm messziről, szerencsére még nem láttam HUNS TS-en. :U Furcsa egy teremtmény, nem tudom melyik bolygóról jött. :DDD

    (#10898) Stigma.HC: Még mielőtt felraktam a 8.9-et gyorsan megnéztem a visszajátszást. Látszik, hogy úgy volt forgatva a torony, hogy a motor felett csapódjon be a lövedék (persze nem direkt), szerintem te a splash-től gyulladtál ki. Ez a feltételezés onnan jön, hogy múltkor néztem egy olyan Arti25 videót, amiben T92-vel splash-eli az IS-8-at, és kigyullad!

    Kimentettem 2 képet a visszajátszásból a saját esetemről is, szerintem tisztán látszik a becsapódás szöge. Kép1 Kép2 Na a bekarikázott lyukat egy 50 120 lőtte normál lőszerrel.

    (#10901) Runo: Az hogy sikerült? :Y

    (#10906) Flayer: Nincs benne az adatlapodban, de fogadjunk, hogy Sony Ericsson Xperia Mini-d/Mini Pro-d vagy Live with Walkman-ed van Android 4.0.4-el. :P

    (#10945) Runo: Én még csak az egyik oldalon voltam a teszten, de onnan jókat lehetett sniper-kedni a sok FV-re és WT-re.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    - T95 33 ezer potenciális sebzés + scout + patrol duty (QB videó)
    - Első köröm Team Battle módban ;]
    - És a végeredmény
    - nagyon szeretem ezt a tankot; 10 átütésből 1700 sebzés, ez a T-62A pontosság... a saját szememmel láttam, ahogy az első 5 kibszott lövedék repül lefele az ellenséges tankok lánctalpa felé, utána eltalálja és 0 dmg :W

    Ez a team battle mód első körben még nagyon tetszett, aztán sorban jöttek az olyan körök, ahol mi tele voltunk 7-es gépekkel, az ellenség meg 8-asokkal, ráadásul a csapattársak is marhák voltak. Aztán egyik klántársam meggyőzött, hogy mégsem olyan rossz, végül is, ha a stat nem romlik, akkor nagy baj nincsen. Ha nyerünk egész jól hoz SU-122-44-el (tisztán 40k prém nélkül), de vereségnél ugyan azzal a tankkal mínusz 10-15k, hiába nem lövök gold ammo-t. Szóval szerintem ma összehívok pár klántársat és meg kéne próbálni, mert ez a játékmód arra tökéletes, hogy olyan tankkal játssz, amivel rosszul megy/nem szeretnél statot rontani/nagy tier-ben nem ér semmit, azt ide hozd. A SU-122-44 pont ilyen, nagy tier-ben nem ér sokat, sokszor már T8-ban is használhatatlan, ha olyan a pálya. Viszont itt nagyjából ki vannak szűrve a hulladék pályák, szóval bátran lehet farmolni és legénységet húzni, szerintem ezt a tankot nem is nagyon fogom már randomban használni.
    Én így képzelek el egy csapatot:
    1. Kemény fejű tank: T29/T32
    2. Kemény fejű tank: T32/Caernarvon
    3. Ázsiai nehéz tank: IS-3/110
    4. T8-as fürge tank: Az összes T8-as med és light, 13 90, T-34-2 és Super Pershing kivételével
    5. Fürge T7-es tank jó DPM-el, látóhatárral és jobb esetben gun depression-nel: Comet/T20/WZ-131/T71/13 75/Type 62
    6. T2-3-mas fürge tank: Pz. I. C/T-15/M22/BT-2/BT-7/Tetrarch/Pz. III. A/T-46/T2 Light/M2 light/M3 Stuart/ M3 Light

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Plasticbomb #10996 üzenetére

    Én ma nem játszottam TB módot, mert a komolyabb csapatok nem viszik a SU-122-44-et, néhol még a Type-ot sem. Meg amúgy is elvagyok én randomban is egy jobb szakasszal (plusz az előző két tankkal már nem kellett többet menni).

    Az IS-3 frontpáncélja nagyon durva lett, a Type 59 már nem viszi át szemből normállal. :( Pedig volt, hogy fentebbről lőttem rá, de még úgy is csak lepattogott. Lehet le kéne porolni a sajátom, úgy sem árt már előre készülni a T8-as CW-kre.

    (#11022) Taragas: Grat az ászhoz! Most, hogy kijött a patch én is elkezdtem játszani a Lórival. Az elején nem nagyon tetszett, de most, hogy már csak a motor hiányzik, így már egész jó kis gép, valami ilyesmire számítottam. Tényleg olyan, mint egy 50 100, csak éppen sokkal jobb. Ha van az embernek tapasztalata a francia 8-as heavy-vel, akkor ezzel sem nehéz a játék, hisz ez fürgébb, gyorsabban tölt, jobb a látótávja és még a gun depression-je is. Így 50 100 mellett élvezet vele játszani. :)
    - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    - Ez a kép kibaszott nagy :DDD hittérítők vagy mi a szar :C
    - Szarvasok (noob-ok) #9
    - СУ-122-44 tank ász
    - Pz II. 3100 bekapott sebzés!
    Megsoroztak a T7CC-k. Amúgy egy dolog miatt nagyon veszélyes az kis a ajándéktank. Ha elkezd rámlőni ~4 db egyszerre, akkor úgy belaggol a játék, hogy mozdulni sem tudok. :N

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Tomi0703 #11030 üzenetére

    Teszten átvitte szemből a D-25T-s WZ-111 a gyakorlóban. Mondjuk ott egész közel lőttük.

    A tornya oldala érezhetően sokkal gyengébb, a tetejét viszont nem nagyon próbáltam még. Annyi tapasztalatom van, hogy olyan 20-25 fokban lőve a tetejéről lepattantam 50 100-al, pedig meg kellett volna lennie a 3x-os overmatch-nek.

    Szerk.: Az oké, hogy a T8 heavy-k belövik, én csak azt mondtam, hogy most már ~175 átütéssel nem lehet belőni szemből, ha nincs forgatva. tök jó lesz így Type-pal meg SU-122-44-el játszani.. :O

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Taragas #11032 üzenetére

    Nem mindig, de olyan 50-50-ben átment (175-181 átütéssel), ha pedig fentebb is voltam hozzá képest, akkor meg főleg. Az oldala most az IS-8-nak is valahogy nagyon troll, múltkor beletáraztam Lórival ~200 méterről és az 5 lövésből 2 mellé ment és 3 lepattant. Arra viszont kíváncsi vagyok, hogy hol lövöd át szemből a tornyát, ha nem a tetején. Amúgy ha már visszanéztem a régebbi képekre, itt van két érdekes 7.5-ből. Itt egy Lóri lőtte be a tornyom szemből, itt meg egy ARL V39. Előbbi képre is csak azt tudom mondani, hogy hiányzik a régi Himmelsdorf.

    (#11033) Tomi0703: Közelebbről már régebben is lehetett (miután rájöttem persze, hol), csak fentebb kellett lőni. 220mm vastag csak a torony alsóbb részén volt egy vékonyabb csíkban, amúgy a kupola körül már vitte a Type is.

    (#11034) Enzolord: Teljesen igazad van, csak én a teszteknél ezt is 175-nek tekintem, mert nem sokkal különbözik. Amúgy régen a Type-nak is 175 volt, és 230-at sebzett. Régi szép idők. Hétvégén megnéztem újra az átütés működését bemutató videót, és kb egy év után leesett, hogy félreértelmeztem a normalizáció fogalmát (vagy valaki annak idején hülyeséget írt a fórumon, én meg azt jegyeztem meg). Eddig abban a tudatban éltem, hogy a normalizáció csökkenti az átütés esélyét, de így már teljesen tiszta, hogy miért érződött gyengébbnek a Type páncélja 8.0 után. A régmúltból maradt néhány kép a telefonom memóriakártyáján. Na valahogy így pattogott régen a Type. Kép1 Kép2 Az a röhej, hogy még a sárvédőről is lepattant valami. :DDD Istenem, de béna voltam még akkoriban. No meg a pályák is mennyivel jobbak voltak, mielőtt szétbszták őket 8.0-ban... :(

    (#11036) robogo81: Kösz a linket! :R

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    November 4.-én 23 óra után nem sokkal észrevettem, hogy van egy roaming mod, amivel EU account-tal az orosz szerverre lehet csatlakozni. Úgy voltam vele, hogy késő van már játszani, majd holnap kipróbálom. Természetesen megoldották a WG-sek, hogy 10. 5-én délután már ne lehessen roaming-olni EU-ról RU-ra. Másnap csalódottságomban leszedtem a RU klienst, kipróbálni, hogy visszafele működik-e, de onnan sem ment.

    Gondoltam játszok egy kicsit low tier-ben (folytatom az orosz szerveres account-om egy napra). Hogy milyen nehéz "szűz" account-tal játszani, az aztán fantasztikus. A kis T3-mas light tanknak esélye sincs megkarcolni a nagy T5 heavy-ket (meg néhány TD-t), ráadásul az 50-60 valahány %-os legénység és a felszerelés (rammer, EGLD, stb) hiánya is csak rontja a helyzetet. Nagyrészt 2 tierrel nagyobbak közé kerültem. Végül is sikerült szép win rate-et összehozni, de hogy minden volt a játék, csak élvezhető nem, az is biztos.

    Na valószínűleg ezért mondja annyi ismerősöm a WoT-ról, hogy "kipróbáltam, de nem tetszett". Osztálytársaim ~60%-a LoL-ozik, de ha már eljut az ember egy bizonyos szintre (mondjuk T5-T6), akkor azért már szerethető a game.
    - - - - - - - - - - - - - -
    Az ilyen vereségektől lehet agyvizet kapni (standarc account of course):
    - Churchill III 1540 XP
    - ST-I 1305 XP

    A Churchill-esnél a végén már ezerrel premium noob-oztak az ellenségtől. :B Sajnos a végén nem bírtam felspotolni az FCM-et, így a komoly 150 sebzése, amit a csata alatt csinált, csak én voltam. Azért vicces volt, hogy amint átváltottam APCR lőszerre, egyből 5 lövésből 4 mellé ment, amikor ezelőtt az arány 5/1 volt.
    Az ST-I-nél lekopogom, 4-ből 3x átment a Maus tornya szemből normál lőszerrel, viszont a végén az arty megmaradt valami 50 hp-n...

    A hétvégi akció nem olyan rossz, rengeteg a leárazás. Végre szerencsére engem is érint belőle valami: visszavehetem a T-34-et és gyakrabban is lőhetek gold ammo-val. ;]

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    (#11071) sith7, (#11073) echterion: Ha ki akarjátok venni, akkor csináljatok egy másolatot a res\packages mappában a hangar_premium.pkg-ról, töröljétek ki a hangar_premium_halloween.pkg-t, és a hangar_premium.pkg másolatát nevezzétek át hangar_premium_halloween.pkg-re. Nekem így már működtek a garázs modok.
    - - - - - - - - - - - - - - - - -
    - Valakinek sikerült már egyáltalán rajtam kívül tank ászt csinálni A-20-al? :) Nekem csak a kis account-on sikerült.
    - Tegnapi nap trollja
    - World of Trackpad (QB videó, szerintem megér egy megtekintést :) )
    - World of Tanks - Winter képek:
    - 1.
    - 2.
    - 3.
    - 4.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz emre #11089 üzenetére

    Szerintem az egész nagyon fain, marha jól néz ki vele a játék. :)
    - - - - - - - - - -
    Megjegyzés a Winter Mod-hoz: A hóesés akár 15-25 FPS romlást is hozhat (legalább is nálam így volt), akinek szintén nincs valami erős gépe, az a particles mappát ne rakja fel!
    És ha már így reklámozom, itt egy letöltő link hozzá (2,6 GB).

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz emre #11091 üzenetére

    Persze, itt van. Remélem jót linkeltem, soha nem töltöttem fel még semmit. :B

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz emre #11094 üzenetére

    Először megláttam a képet mondom mi a szar, egyszerre vagy csapattárs és ellenség? :F

    (#11095) echterion: Torrenttel szeded? Nekem úgy full sebességen jött 3,0 MB/s-el. ~ Fél óra alatt lent is volt.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Stigma.HC #11098 üzenetére

    Szerintem minden pálya szép, még ezen a minecraft-szerű grafikán is (amilyenen én játszok, persze laptopról). :DDD Amin te játszol, az már film lehetne. ;) Engem inkább az zavar, hogy így még hópelyhek nélkül is elvesz 5 fps-t, úgyhogy 6-7 csata után visszatértem a normál változatra. Amiért nagyon büszke vagyok magamra, az az, hogy külön lemásoltam a WoT-ot, és arra raktam fel a Winter Mod-ot. Így most nem kell újrarakni az egész játékot. :)

    (#11101) bullseye: A WZ-131-et szerettem az elején, amíg nem dobálta állandóan T10-esek közé, olyan 8.6 után lett ilyen a 13 90 is. Viszont most itt a lehetőség, hogy Team Battle módban húzzuk ki a nagy tier-ű light tankokat, így nem kell velük randomban szenvedni.
    A T-34-1 nagyon jó kis gép, ne higgy senkinek, aki szidja.
    Az IS-2 a lövege miatt egy hulladék (sajnos az összes D-25* löveg ilyen a játékban), attól függetlenül viszont nem lenne rossz tank, ha kapna egy normális csövet.
    A 110 is buzijó gép, ha fullos, csak nem tudom, mit össze nem fogok vele szenvedni a kis löveggel, amíg meglesz a 100 milis.
    Jók a kínai tankok, legjobb a Type 59. :D

    (#11104) echterion: Jól megy. :P

    (#11105) robogo81: PM ment.

    (#11108) Tomi0703: Azt, amelyiknek nagyobb az átütése.

    (#11109) Steelheart2: Haverom account-ján a T25/2-t próbáltam, az sem olyan rossz. Annyi baja van, hogy cseppet lomha, amúgy jókat lehet vele sniper-kedni, ha papír az ellenség oldala.
    - - - - - - - - - - - - - -
    - Erre a két kérdése valaki? (az off topic-ban kétszeri kirakás után sem válaszolt senki)
    - Ez a mod istenem :DDD
    Eszméletlen jó gép ez a Lorraine, pedig még hiányzik belőle a nagy motor. Tegnapi jobbféle körök:
    - Lorraine 40t: 5617 sebzés
    - Lorraine 40t: 4947 sebzés
    - Lorraine 40t: kerek 4k sebzés, vereség
    - Lorraine 40t: "buzivadász medál" + 3025 dmg
    - Lorraine 40t: 4580 dmg + Top Gun
    Utolsóban az arty telibe lőtt majdnem full sebességnél. Kigyulladtam, egyet tikkelt és éppen túléltem.
    - Haverom tud valamit: 1010 HP-s tankkal egy 1011-et sebző lövést kapott be :DDD

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz emre #11126 üzenetére

    Kösz, hogy szóltál. Így már működnie kéne a linknek.

    (#11127) Bingisz: Nekem tetszett haverom troll ISU-ja, amikor mentem vele.
    - - - - - - - - - - - - - -
    Itt vannak újra a tegnapi képek egy maival és egy tegnap előttivel kiegészítve:
    - Lorraine 40t: 5617 sebzés
    - Lorraine 40t: 4947 sebzés
    - Lorraine 40t: kerek 4k sebzés, vereség
    - Lorraine 40t: "buzivadász medál" + 3025 dmg
    - Lorraine 40t: 4580 dmg + Top Gun

    Persze mára már érzékelte a játék, hogy tegnap folyamatosan 3-4k-kat sebeztem Lórival és tett érte, hogy ma az istenért se bírjak egy értelmes kört menni. 4 kör alatt nem bírtam leduplázni a T-34-85-öt.
    Ilyenkor imád a random faktor.
    Komolyan be kéne vezetni, hogy csak akkor lehessen cap-elni, amikor már max csak 5 tank él csapatonként. Ma egy buzi T-44 miatt (akinek mellesleg 58% volt a win rate-je) 1500 dmg-s kör lett lecsillagozva Lórival, mert nem volt hajlandó kiállni a cap körből. A másik része pedig az, hogy ha elesik egy oldal elesik, akkor lehet visszamenni, ami mondjuk egy heavy-vel nem éppen kellemes dolog.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz #21346560 #11142 üzenetére

    Na jó, akkor legyen 3 vagy kevesebb player. ;) Én azzal szoktam trollkodni a közös chat-en, ha foglalnak a csapattársak, hogy beírom az ellenségnek: "DEFEND THE BASE/RESET!" :C

    (#11146) emre: Az nap ritka szar volt (mi is az egyesen játszottunk, bár előtte a kettesen kicsivel jobban ment), 2db PzII-vel platoon-ban sem nem bírtunk csatát nyerni, valami 4 vereség volt azokkal is sorban. :) Már szakadtunk a röhögéstől, mert semmilyen tier-ben nem nyertünk, pedig alig kellett már csak 2-3 túlélt csata a napi 250k-hoz.

    (#11160) Stigma.HC: Neked mióta van mikrofonod? :Y

    (#11162) Steelheart2: Szerintem nem olyan rossz az az AC 46, jókat lehetett vele sniperkedni (+ a gun depression-je is ütött). Az AC 48 egyenesen király, imádtam azt a tankot, de a Foch (120)-ra nem tudom honnan szerzek 320 ezer XP-t, az a tank nekem nagyon nem jön be.
    - - - - - - - - - - -
    - PzII Top Gun, Steel Wall, Cool-headed, BiA, Kritikus együttműködés (amiből 9 az enyém ;])
    - Low tier veteránok: Saját csapat BT-2 5793 kör, az előbb említett tankkal, saját T18 2950 kör, csak T18-al, ellenséges BT-2 5289 kör BT-2-vel. o_O
    - Nem nagy szám, de prém nélkül is jól kereső Type vereség

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Rambovits #11179 üzenetére

    Ha érdekel, itt a mod. :)

    (#11181) Stigma.HC: Na akkor így kicsivel könnyebb lesz a szakaszozás, ha egyszer nem b*szom el az időm, biztos rádírok, ha van kedved T8-9-ben játszani. :)

    (#11191) Antonius1978: Mivel nem szokta "lesatírozni" a nevét, ezért valszeg nem. Megspórolok neki pár billentyűleütést, ha már úgy is belekezdtem egy hsz-be. ;)
    - - - - - - - - - - - - - - -
    Nem tudom emlékszik-e valaki a T71-es skin-re, amit múltkor linkeltem. Mivel nekem nincs T71-em, de Lorraine-em van, ezért egy nappal később egy kis photoshop-pal és paint.net-eléssel megcsináltam a saját skin-em, a T71-es alapján. Szerintem baromi jó lett, mindig röhögök, amikor előröl nézem a tankot. :DDD

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Taragas #11199 üzenetére

    Szerintem nem néz ki rosszul a Lorraine és a BatChat is szép.

    (#11203) Stigma.HC: Lorraine 40t "vigyori" skin. Csak annyi az egész, hogy be kell másolni a \res_mods\0.8.9\vehicles\france\F19_Lorraine40t mappába azt az egy DDS fájlt.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    Kezd elegem lenni, hogy marhára szaggat a játék. Tegnap óta csinálja, alig van 30-40 fps. Azt nem mondja nekem senki, hogy egy olyan hardver, ami az adatlapomon van, nem képes élvezhető/játszható FPS-sel működtetni a játékot a legalacsonyabb grafikán, WoT Tweaker-ben mindent kikapcsolva, amikor a GTA IV trainer nélkül med-high grafikán elfut 30-al.

    A másik, hogy kezd marhára idegesítő lenni, amikor az emberek jól balanszolt tankokra mondják, hogy OP. Le merem fogadni, a Foch 155-öt OP-zók ~99%-a nem nézte még meg a tank WoT Wiki-s adatlapját.
    Arra gondolt már valaki, hogy:
    - 3 másodperc alatt céloz
    - Iszonyat kicsi a függőleges és a vízszintes lövegkitéríthetősége
    - 12 km/h-val tolat
    - 45 sec alatt tölt be 3! lövedéket, amik között 5 sec a delay
    - 50 mm az oldal és seggpáncélja
    - A frontja tele van weakspot-okkal?

    A kisebb tesója iszonyat nagy szenvedés, hiába céloz papíron 2,3 sec alatt, gyakorlatban annyi ideig teszi azt (EGLD-vel), mint a Type-om EGLD+VertStab+BiA+Pontosság növelő skillek kombinációjával (alapból 2,9 sec). Szinte alig pattan rólam valami, álladóan eltalálják a kupolákat vagy a hasát. A lövege is egy T9-es TD-n ekkora alpha sebzéssel hadd ne mondjam mekkora egy hulladék... Az AC 48-ra tökéletes volt, na de erre... :W

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz #21346560 #11206 üzenetére

    Én is nagyon várom már, bár nem a legnagyobb must have tank számomra. Hát ha 50 100-al ki lehet bírni 48 sec-et, akkor csak megoldható ezzel is az a 45. Bár az azért nem 12-vel tolat, mint a francia TD-k. Nekem alig van néhány tíz köröm a kisebb Foch-al, de ma meglett a tank ász. Nagyon kellett a gold ammo, nehogy a 2 IS befoglaljon, a 4-esről (ami mellesleg alig volt beforgatva) még így is 2x pattantam.

    (#11215) Atlantis: Az meg a másik, amellett a Foch már nem nagy szám. Annak tényleg csak annyi a hibája, hogy papír, nincs camo-ja, és kicsi a gun depression. Ennyi, ezeken kívül csak előnye van.

    (#11222) Stigma.HC: De tudlak irigyelni, hogy ilyen grafikán játszol ráadásul havas textúrákkal és hópelyhekkel. :O
    - - - - - - - - - - - -
    Csak érdekességképp: Megtaláltam, honnan van a "Foch" elnevezés. "Based on the M 4 chassis in 1950 a prototype was finished of a heavy tank destroyer in the form of a 120 mm self-propelled gun, the Canon Automoteur AMX 50 Foch, named after Marshal Ferdinand Foch."
    - - - - - - - - - - - -
    - Ennek a srácnak milyen atomerőműve lehet? :F Az addig oké, hogy full grafikán játszik, de a felbontás még a Full HD-nál is nagyobb (1440p), és emellett még videót is vesz fel. Na így van neki 60 FPS!
    - T-62A 6108 sebzés Nem akarom elkiabálni, de talán kezdek megbarátkozni ezzel a tankkal. Mostanában egész jó köröket lehet vele menni, bár még így is csak vereségek. Azért viszont még mindig haragszom rá, hogy rengeteg mínuszt hoz, hiába próbálok minél effektívebb lövéseket leadni. Eddig az mentette meg az eladástól, hogy az egykori -HHR- klán kérésére annak idején raktam rá egy gold nyári festést, na meg talán az is, hogy ez az egyetlen egy T10-es med tankom.
    - Nem szoktam idegenek köreit megosztogatni, de ez a csapattárs szerintem megérdemli, hogy kirakjam ezt a képet ide. T110E3-mal 10k-t sebzett és 12k potenciális sebzést kapott be.
    Szerk: A napokban én is meglettem minden téren (Winrate, WN7, Csataszám) kék játékos, bár ez nem jelenti azt, hogy nem nézek csúnyán a csatában a többi kék/lila játékosra, mert ők milyen OP-k.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz [HUN]Dani #11229 üzenetére

    Jól megy (főleg Arti25-nek). :P Mondjuk ha felhúznám kicsit a grafikát, lehet nekem is meglenne 25 fps, de már 40 alatt is élvezhetetlen a játék. Most hétvégén ismét felraktam a DiRT 3-mat, felraktam kicsivel közép feletti grafikára, ami nagyjából felér a WoT-tal kimaxolva. Na az futott 30-35 fps-el és élvezhető volt a játék.

    Ennél a játéknál óriási optimalizációs gondok vannak és persze, hogy szarnak rá, 9.0-ban is a grafikát javítják, mintha most sem lenne gyönyörű a játék max grafikán. És aki a 2 magos támogatottságot várja, az fölöslegesen teszi ezt, mivel annyival lesz különb a történet utána, hogy a fizikát nem a szerver, hanem a processzor második magja számolja majd. :W

    (#11232) jozefgucci1: Ja ha jól rémlik, neked is ugyan olyan N5110-esed volt, mint nekem. Sajnálom, hogy mostanában, amikor rám írtál, nem tudtam menni, mindig megvoltunk hárman.

    Ez a "szint" nem a klánélet érdeme, hanem a sok szakaszozásé. A klánélet csak arra jó, hogy statot ronts (század, CW). ;)

    (#11235) emre: Most javítottak 8.9-ben a frontpáncél döntöttségén néhány °-ot, mert nem volt történelem hű.

    (#11260) Stigma.HC: A hsz-ed első részére lényegében ugyan azt tudom mondani, mint Dani-nak a hsz-em első két bekezdésben. Amikor megláttam a skin-t T71-en, úgy voltam vele, hogy ez mindenképpen must have Lorraine-re is. Ha lesz BatChat-em, szerintem majd arra is megcsinálom, de az még odébb van. Mindig felvidít, amikor a 2 vigyori közül meglátom az egyiket. :D

    (#11257) Runo: Te meg mi a f***t keresel T10-ben azzal a KV-2-vel? :Y Amúgy szép kör.

    (#11263) [HUN]Dani: Erre szoktuk mondani haverommal, hogy "nem KS, csak befejeztem". :) Boldog lehet a 32 cap pontjával is..
    - - - - - - - - - - - - - - - - -
    - No comment, már túlzásba viszi a 4 színű cég
    - World of Tanks - Blitz első gameplay; érdemes megfigyelni a matchmaking-et, az E5-ben tuti valami WG dev van
    - Aki nem tud várni a Blitz-re, de mégis szeretne "mobilra WoT-ot", annak erősen ajánlom ezt a játékot. Szerintem nagyon jó, ha csak a telón tudnék játszani, akkor tuti ezzel tölteném a játékra szánt időmet. Annyi baja van, hogy még Sola-n is laggos egy kicsit.
    - Great European Random #7, az elején odabasz a Peggle-s zene. :DDD
    - Imádom az ilyen matchmaking-eket (problémák: pálya, össztier és tanktípus különbség)
    - Persze nem jelenti azt, hogy nem végződhet jól
    Most már úgy vagyok vele, hogy örülök, hogy nem adtam el ezt a tankot, persze azért azt még mindig nem mondanám, hogy jobb, mint a 121. Szerintem a 2 tank egyenrangú, mindkettőnek megvannak az előnyei és hátrányai. Már nem a tankot szidom a sok mellélövés miatt, hanem a játékot, hogy még 45 fps-nél sem mindig folyamatos a kép, megnehezítve így a pontos célzást.

    Megvettem az akció miatt a 110-et, stock-on ritka nagy szenvedés. Nem is magával a tankkal van a baj, hanem a szar D-25T-vel, ami teljes mértékben tönkreteszi a tankot. Komolyan el nem tudom képzelni, hogy egyesek hogyan szánják rá magukat, hogy 112-t/IS-6-ot vegyenek. De azt sem értem, hogy miért istenítik annyira az emberek azt a szar KV-1S-t, amikor arra még vert stab sem megy, ergo a már így is évekig tartó célzás még rosszabb. 19k még a nagy löveg, köszönhetően a nagyrészt jó teambattle csapatoknak köszönhetően 2 nap alatt jutottam ide prém nélkül.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz #21346560 #11267 üzenetére

    Jó ötlet. :K Lehet én is kipróbálom a teszten. Biztos örülnek neked a francia tankok, a leopard-ok és a waffenizék. ;]

    (#11268) Bingisz: Szerintem tökéletesen választottak, a WoWp még gépen is játszhatatlan a nehéz irányítás miatt. Ha lőnek, nem lehet elmenekülni és neked is irtó kicsi esélyed van egyáltalán célba venni valamit az 500m-es (annyi :F) határon belül. Plusz ugye telefonon a nehéz irányítás miatt a kis reakcióidőt igénylő játékokat nem igazán lehet játszani, épp ezért hagyom a fenébe a lövöldözős játékokat is, és ugye a WoWp is ilyen (nem lövöldözős, hanem kis reakcióidőt igénylő).

    Csak az optimalizációt ajánlom, hogy legalább itt csinálják meg normálisan, hogy élvezhetően fusson a Sola-mon is. Szvsz a normálisan játszható repülős játék itt kezdődik. Nem mai, annak idején elvoltam vele (kár, hogy Win7-en már nem fut).
    - - - - - - - - - - - - - -
    - Ebben a videóban van a játék (szerintem) legjobb hangeffektje: amikor az AMX50B két töltény között táraz. Az a nyekkenés és az azt követő vinnyogás valami iszonyat jó hangot ád. Már csak ezért is kell 50B.
    - Őt eddig csak én nem ismertem? Elvileg múltkor Diegho-val stream-elt, csak arról nincsen videó.
    - T-62A 5309+1484 sebzés
    - Valahogy úgy érzem nem érdemlem meg, hogy egy ilyen csapatot vezessek :B Hát pedig más nem volt aki elvállalja az FC-séget. Az UNICA-s srác megtette volna, csak ő nem tudott angolul (magyar volt).
    - Ha egyszer végre meglesz a 110-re a nagy löveg, vagy 10000 csatán keresztül kerülni fogom a D-25-ös csővel rendelkező tankokat (kivétel SU-122-44), annyira szarok. Ennek a kínainak akár 957486 átütése is lehet gold ammo-val, de semmit sem érek vele a lassú célzás és a pontatlanság miatt, ráadásul HEAT lőszer.

    Néha tudom imádni a klánomat. Egyszerre 2 századot futtatnak, persze Team Battle-özni még véletlen sem akarnak, mert "a század is jó". :W Komolyan vennék már ki egyszer is mindenkorra ezt a szar módot a játékból. Hiába nem játszok benne, még így is csak a gond van vele. Hülyét lehet kapni, amikor 10 másodpercenként jön a meghívó.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz [HUN]Dani #11271 üzenetére

    Engem nem különösebben zavar (mármint hogy ő használja), inkább az, hogy az a foch gyári angol legénység hang van beállítva neki és nem a jó kis nemzetköziek. :O Amúgy ha jól láttam a legújabb stream-jében már leszedte a bohóc-skint.

    (#11272) Bingisz: Csak 1 helyen kell + még egy a nézet. Én sosem voltam rajongója a mozgásérzékelős játékoknak, csak néhány jött be (pl Loco Roco Zylo-n, plusz a Doodle Jump-nál is csak később szoktam le a gombokról). A versenyzős játékokat is mindig a képernyő jobb és bal oldalát nyomkodva játszottam.

    (#11275) Runo: :R Meglett tegnap az arany és a napi prém.
    - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Tegnap végre sikerült felrakni a 110-re a nagy csövet, mintha kicserélték volna. T32 óta nem volt ilyen jó 8-as tankom.

    - Első kör a nagy csővel (lényegében a legelső random kör)
    - Niesamowite, po raz kolejny bug w oficjalnej stronie ;]

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz #21346560 #11300 üzenetére

    A HUNS-os csoportban sok embernek sikerült, lényegében a végén már azt csináltam, hogy a "Get Key"-re kattintás után szétvertem az F5-öt, és egyből megadta a kódot. :D De az volt a poén, hogy vagy 4x nőtt a kódok száma, volt, hogy az utolsó 1000-ről hirtelen felugrott 6500-ra. :U

    (#11301) [HUN]Dani: Ne tudd meg én is mit össze nem szenvedtem vele, amíg nem volt meg a nagy löveg. D-25T-vel ugyan olyan hulladék, mint az IS-2, csak a páncél javul. Viszont Team Battle-ben aránylag hamar ki lehet húzni fullosra (prém nélkül 3 nap alatt megvolt, csak az utolsó 10k-nál volt a kódból), bár a lánctalpat teljesen a tornyot meg félig free XP-ból húztam ki.
    - - - - - - - - - - - - - - - -
    Nektek hogy megy az új XVM (5.0.1-test3)? Felraktam, egyáltalán nem is mutatja a statokat. Visszaraktam a test2-est, azután már az sem ment. Kicsivel később épp mondani akartam egyik csata elején, hogy "csak működnék, ha xvm lennék :P", aztán egyből ment.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz #21346560 #11306 üzenetére

    Napi 50k rengeteg, még ha prémiuma is van az embernek, akkor is legalább 40 kör. Nekem most van ~6000 aranyam (ingyen), de annak a 300-nak is örültem. :)

    (#11312) Tomi0703: Kérdések:
    - Csak kicsivel van erősebb telefonod, mint nekem. Neked hogy fut a játék? Nálam olyan 20 fps-el. Igazán lehetne ebbe is valami tömörített textúra, vagy csiszolhatnának az optimalizáción. Így már kell a fenének Blitz. ;] Pofozzák helyre és jó lesz ez is.
    - Mióta játszol vele?
    - Mi a legnagyobb géped?
    Azért bírom, néha berakja a BT-2-t Tiger E meg T-34 ellen. Előbbivel nem álltam még szemben, utóbbit viszont lazán belőttem még szemből is. Itt az én egyik normálisabb köröm:

    WTF videó

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Scheff #11334 üzenetére

    Azért csak nem írogatnék ilyeneket egy nagy múltú klán feloszlásakor, ha Scheffer lennék. Ettől függetlenül a -HHR- létezése utolsó ~fél/egy évében így is Magyarország második legjobb klánja volt.

    Nagyon szívesen. :) Remélem a kicsivel az én hsz-em alatt lévőket is elolvasod, ha már úgy is "lőttek a másik háta mögötti kibeszélésnek".

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Tomi0703 #11317 üzenetére

    "Annak a hardvere erősebb mint az enyém"
    Pedig szerencsétlen telefont hogy szidják a topic-jában.

    Én sehova sem haladok vele, mivel jelenleg nem bírom megtalálni a tökéletes rom-ot a telefonra, naponta rakom újra. :O

    (#11318) Runo: 20 csata alatt :Y

    (#11325) Flayer: Az osztálytársaim egész nap a "dübörögjön az acél" reklámon röhögnek. Múltkor hangtechnikán a tanár nézett volna egy videót youtube-on, erre bejön a wot-os reklám. :) Ezekre nem tudom miért van szükség, nélkülük is rengeteg játékos van. Vagy esetleg még így sincs elég pénze a wg-nek?

    - - - - - - - - - - - -
    - Ide hogy sikerült beragadnom?
    - Újra támad a "vörös" hadsereg
    - 110 3590+1783 sebzés vereség
    - Nagyhal effektus :DDD
    - Hogyan jelezzük, hogy magyarok vagyunk, ha a Hellcat-ünkből 499 méterről kilő egy SU-122-44?
    -Az előző pillanatképen szereplő körnek az eredménye, a végére az AT-7-tel maradtunk
    - 110 4281+1269 sebzés, egyedül hoztam 3 tank ellen
    - 110 4021+1338 sebzés
    - 9 arty egy csatában!
    - Ennél rosszabb leosztást nem igazán tudok elképzelni: Komarin, T12, 11 TD
    - Az eredmény döntetlen lett, hiába a 6519 sebzés..
    - Szakasztársam majdnem ugyan ennyi bekapott sebzést szerzett E-50M-mel. :D
    - T-62A spotter móka (4011+5215 dmg)

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Scheff #11339 üzenetére

    Már az előző hsz-ben enyhén utaltam az egyetértésre:
    "Ettől függetlenül a -HHR- létezése utolsó ~fél/egy évében így is Magyarország második legjobb klánja volt."

    De ez most tök mindegy, én nem a magyar WoT klánok történelme miatt írtam meg az eredeti hsz-t, hanem a stílusod miatt, hogy csak én gondolom-e, kicsit fura vagy mások is. Nem tudom visszanézted-e a bemutatkozó videót, kicsit úgy beszélsz benne, mint a fő gonosz, aki éppen világuralomra tör. ;) Meg amit a többiek írtak, az is érdekes. Ettől függetlenül jó videóitok vannak, tényleg jól bemutatják a tankokat, fel vagyok iratkozva mindkét csatornára.

    (#11346) Runo: Mennyi hp-t vesztettél? :)
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    - Lorraine 40t 4525+593 dmg. Valami eszméletlen jó ez a tank, marha nagy fun faktora van. 50 100 után főleg élvezet vele játszani, sajnos visszafele már nem ugyan ilyen jó a francia 8-as heavy. És akkor a Lóri még Zombies vs Human játékmódba is kiváló, 60km/h-val repesztő 40 tonnás monstrumtól foshatnak a light-ok. ;]
    - GTA 5 tank. Csak én várom, hogy kijöjjön pc-re?

    Más: Nem tudom mikor akarnak már végre valamit kezdeni a szerver laggokkal, így egyszerűen játszhatatlan a játék. Csata közben is többen írták már, hogy nekik is az egekben van a ping, plusz volt már szakasztárs is, aki szintén tapasztalta. Igazán lehetne már egy EU3 szerver, tiszta szánalom, hiába nem teszt szerveren van az ember, még így is van sorban állás (az most nem lényeg, hogy jelentéktelen a hossza, az a fő, hogy van).

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Flayer #11364 üzenetére

    Nálam csak egy hétvégi játék szerepét fogja betölteni, persze azt is csak akkor, ha vidéken veszem elő a lapost internet nélkül.

    Nálam most nem szopóág van hanem szopótörzs!
    I know that feel, bro. :DDD Kibaszott nagy ez a mém. :C Mostanában nekem sem az igazi.

    A GTA IV-et én is végigvittem, még az egyik kiegészítőt is, nekem eddig ez volt a favorit a GTA-k közül, 3-tól kezdve mindegyik PC-sel játszottam már. Szvsz a GTA-k jobbak, mint az SR-ek, utóbbiak túlzottan fikcionálisak.
    A lanparty-shoz meg: Én szívesen kipróbálnám, ha lenne valaki a környékemen, aki WoT-ozik. Bár szerintem ez a mai TS-es beszélgetés sem olyan rossz, így is jókat lehet röhögni, szórakozni, stb.

    (#11370) Scheff: Oh, oké. Szerencsétlen srác ha WoT-ozna, és a >45%-osok közé tartozna, akkor már gépe sem lenne.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Basszus ez a mai nap.. Ilyen szakasztársakkal ilyen win rate-et sikerült összehozni. Egy Lóri-s kör kivételével mind T6-os volt.

    Nem a kedvencem ez az E8. Nagyon pontatlan, nem is céloz valami gyorsan és a sebességével sem vagyok megelégedve. Így nagy lánctalppal olyan Type 59 szintjén mozog, stock-al egy IS-7-tel le lehetne hagyni. Eddigi T6-os medjeim közül (T-34-85, Type 58, Cromwell, VK3002M, VK3001D, VK3001P) ezt tartom a legrosszabbnak. Esetleg talán a Porsche VK-nál jobb, bár az sem biztos, mert buff előtt játszottam vele utoljára. Remélem dob rajta valamit a nagy motor és a 100-as legénység.

    Bingisz: Itt a videó tegnapról. Amúgy bocs még egyszer, hogy belöktelek, véletlen volt. :)
    Többieknek: A fenti videóban egy ritka érdekes játékossal találkoztunk ZvH játékmódban. Csak úgy poénból benyomtuk a voice chat-et, és ezt hallottuk. Kb 5 percen keresztül azt mondogatta, hogy BT-7 cheater, meg azon kívül más is volt. És akkor ez csak egy ~1,5 perces részlet a 10 perces körből. Valami nála sincs rendben. :U :N

    Más: Nem tudom néztétek-e a WG-s filmet a Natgeo-n, érdekes dolgot vettem észre. Amikor a brit tankokat mutatják, és épp a Centurion megy előre, akkor nem gyári hulladék motorhangja van, hanem Gnomefather motorhang modjából játsszák be a történelem hűt. Ez valamit utalás lehet arra, hogy ezt a modot is beleintegrálják a játékba. Jó lenne.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Bingisz #11374 üzenetére

    [link]
    Sok értelme van ugyan abban a tier-ben 3 egyforma löveggel rendelkező tankot tartani. Kíváncsi vagyok miben lesz kiemelkedő, a gun depression-je csak -6/+14 lesz.

    (#11375) Veatta: A saját csapatodból a platoon 2 tagjai ismerősek, klán és platoontársak voltak. :)

    A T9-es IS-4-et jó lenne kipróbálni, kíváncsi vagyok milyen lehetett mostani változatához képest.
    - - - - - - - - - - - - -
    - M4A3E8 tank ász. Nem nagy szám, alig kellett valamit csinálni, hogy megadja. Legelső körömben ezzel a tankkal többet sebeztem, csak az vereség lett, és mivel az ellenségnél 7 killes top gun volt, ezért nem kaptam Incourageous Resistance-et sem.
    - OP stat
    - M4A3E8 3170 sebzés (ofc vereség)
    - Nem értem ezt..

    Így fullosan máris jobb ez az E8, végre úgy mozog, mint egy normális med tank. Iszonyat jó a lövege, csak ahogy az ON topic-ban is írtam, néha vicc, hogy miket nem üt át.

    Úgy látom a hétvégi akció nagyon jó lesz, asszem végre lesz mire költeni azt a 9 milliót. :))

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Gyuri27 #11402 üzenetére

    Igazán megtehetnék még ezt néhány tankkal.

    (#11410) Runo: Az konkrét! Szép!
    - - - - - - - - - - -
    Asszem hétvégén szarrá kerestem magam ezzel a sok akcióval:
    1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7
    - Az ilyen és ilyen leosztások (-> rossz körök) miatt kezd már nagyon elegem lenni a T8-as tankjaimból, ráadásul még egy normális Team Battle-t is lehetetlen találni
    Keresd a hibát:
    - Kép 1; Kép 2 utóbbinál a Type-ot kell nézni
    - Az ilyet úgy nyakon kéne vágni egy ilyennel...
    A (múlt) hét okosságai:
    - A hétvégén megtudtuk klántársammal: unikornisok vagyunk :F
    - Az is kiderült, hogy aki med tankkal játszik az noob, mert azokkal nehéz a játék. Ennek az előzménye az volt, hogy megkértem, valaki jöjjön fel velem a dombra.

    - Az érzés, amikor egyedül lősz ki full HP-ról hátulról egy kis tankkal egy 2 szinttel nagyobb TD-t
    - Érdemes megnézni. A szakaszunk majd' 4x többet sebzet, mint a maradék csapat.
    - Ennek a körnek a végén már nem volt idő beírni az ellenségnek: Fuck this map!
    - Type 59 120 ezer nettókredit És akkor még így is belelőttem 2 csapattársba, akik kimentek elém sniper módban.
    - A várva várt T8 akció

    Ezzel a Komarin pályával csináljanak már valamit, ez egyszerűen játszhatatlan. Nincs még egy pálya, ahol ekkora a camp, még Redshire-en és Serene Coast-on is sokkal gyorsabbak a csaták. Ahányszor erre a pályára kerülök, csak az jut az eszembe, hogy "na megint elb*szok 15 percet az életemből :W"

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz [HUN]Dani #11430 üzenetére

    Kár lenne, ha karácsonykor rengeteg akció volna, ünnepekkor hangyányi időm lesz a játékra. :B

    (#11431) Runo: Igaz, ez is egy megoldás, kösz a tippet. Az a baj, hogy én nagyon utálok scoutolni, inkább azt preferálom, ha más spotol nekem. Szerintem a WZ-132-vel is nagyrészt csak Team Battle-ben fogok menni, nem akarom még egyszer azt átélni, amit a 13 90-nél annak idején. Bár azzal ellentétben ez legalább normális csövet + vert stab-ot is kap.

    (#11464) Runo: Valszeg hibás a fordítás. Haverom használja ezt a skill-t, ő valahogy úgy mondta, hogy az adott pillanaton belüli töltésállapotba rakja a másik lőszert. Ergo ha pl 20 sec-ed van az 50 100-ad töltéséből, de hirtelen át szeretnél váltani pl APCR-re, akkor attól függő nagyságú eséllyel, hogy a hány töltőnek van meg ezt a perk és hogy mekkora szerencséd van, csilingel egyet és az APCR skúlók töltése lesz 20 sec-nél.

    Francia nehéz tanknál érdekes hatása lehet, ha 3*17=51% esélyed van, hogy egyből a kívánt lövedéktípus töltése folytatódjon.
    - - - - - - - - - - - - -
    - Tippeljetek, ki nyert?
    - Naná, hogy mi, az EPIC-esekkel megvolt a Balkán-pówa' :D
    - Ezt is mi nyertük, az érdekes leosztás miatt szerintem megér egy kirakást
    - EFE-V és UNICA az ellenségnél? Ezeket biztos nem verjük el (itt már én voltam a FC, a bolgárok leléptek)
    - Dehogynem :D Pedig csak annyit mondtam az elején, hogy mindenki tegye azt, amit jónak lát, és lám megértették
    - - - - - - - - - - - - - -
    Elvileg úgy van, hogy ha csata közben lejár a prémium, akkor még arra a körre megkapom a bónuszt. Na én az egyik körben rányomtam a csata gombra, direkt várt a játék fél percig, és közben (amíg kereste a meccset) pont lejárt. Természetesen arra a körre már nem kaptam meg a +1,5-ot. :W

    Ezen vesztem össze egyik klántársammal a múltkor, sajnos neki lett igaza, kép hiányában nem tudtam bizonyítani az igazam (az FTR-es cikk ellen, ami az ellenkezőjét állította az én feltételezésemnek). Na most csináltam képet, holnap küldöm is el neki. Szerintem senki sem feltételezi, hogy prémium nélkül 2450 xp-s kört mentem, bár aki még így sem hiszi el, annak itt egy másik kép.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    Nekem nem igazán jött be az új patch. Az Ob 430-ast alapból nem terveztem megvenni, az STB-1-et viszont igen, de úgy érzem nem éri meg a szenvedést.

    A 430-as jó kis gép, fürge, nem érződik a kisebb ROF. Bár így T-62A mellé nem éri meg kihúzni, annyira nem nagy előrelépés, mint ahogy a 140 sem. A 430V2-nek nem forog körbe a tornya (csak 180°-ban), nem valami fürge, a lövegeket pedig már mindenki ismeri. Egyébként szerintem a 10-es bűn ronda.

    Ez az STB-1 nem a kedvencem, többet vártam tőle. Egyszerűen nem érződik a 20 hp/t, olyan lassú (kb T-62-like a gyorsulása), a lövege messzebbre pontatlan. Az egész tank egy nagy átb@szás, nem értem miért mondta a WG, hogy hú hogy fog ennek a tornya pattogni (az is papír). Azért is kamu, mert a videóban csak azért tűnnek olyan gyorsak a japán tankok, mivel valószínűleg fel van gyorsítva a felvétel, vagy csak szimplán maxra van kapcsolva a Motion Blur. :U Legalább ez a 10-es jól néz ki, a többi tank T7-9-ig nagyon ocsmány. Szerintem sokkal jobban megéri a Leo 1-et kihúzni, az szinte minden tekintetben jobb, a grind is kellemesebb.

    A Chi-Ri (T7) elsőre nem lenne rossz gép, jó lövege van, csak az óriási papír test és a lomhaság miatt az. T5 alatt nem próbáltam tankokat, az a felettiek közül igazából ami nekem egyedül tetszik az a Chi-Nu (T5). Ennek nagyon jó lövege és gun depression-je van a saját tier-jében, és bár csak 38,8 a max sebessége, ettől függetlenül eléggé med-tankosan mozog. Én ezt biztosan megtartom, legalább nem kell megvenni a Chi-Nu Kai-t.

    Talán még a 6-os nem lehet rossz, bár azt nem igazán tudtam normál körülmények közt kipróbálni (egyik csatában egyből kilőtt egy KV-2, a másikban pedig nem figyeltem a távolságra [térkép mod nélkül nehéz]), ennek van még olyan érdekes csöve.
    - - - - - - - - - - - - - -
    A grafikai és kezelőfelületbeli újítások jól sikerültek, viszont a pályák nagyon nem. Steppes szinte semmit sem változott a nyitottabb oldalon, csak az eddig is kedvezőbb csapat számára. El Halluf-on ugyan úgy sokkal rosszabbul jár, aki támadja a hegyet A2-ben, sőt még rosszabbul is, mert most már könnyen ránézhetnek a medek szemből.

    Az új pálya meg valami katasztrófa, Komarin-on jobb köröket lehet menni, tök jó, hogy ma csak 6x voltam rajta. Akár már most ki is vehetik, és nem is kell visszarakni, a legjobb az lenne, ha minden erre emlékeztető fájlt kitörölnének a WG Dev-ek gépeiről is. És most a még ennél is nagyobb vicc:

    "the map Port will be completely removed from the game, it will never return after that"

    Komolyan ez a pálya a legnagyobb gondja a WG-nek? Ennél sokkal rosszabbak is vannak. Pl Swamp-et, Komarin-t miért hozták vissza? (Serene Coast szódával elmegy) El Halluf-ot miért nem veszik ki véglegesen? Erlenberggel, Malinovkával és Siegfried Line-nal mikor akarnak már csinálni valamit? A pálya balansznál miért nem veszik figyelembe a win rate-en kívül a játszhatóságot is?
    - - - - - - - - - - - - - - - -
    Az egyetlen dolog, ami vigaszt ad az az, hogy kiválóan megcsinálták a KV és IS alapú orosz és kínai tankok lánctalpát, rengeteget ad ez a kinézetükön. No meg a kínai prémek új színe sem rossz.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Flayer #11500 üzenetére

    Csak úgy kíváncsiságból: Miért van 18 db HE a KV-1S-edben? :)

    (#11507) Runo: Ez már nagyon régóta így van (lehet már a kezdetektől fogva). Minden med tankra (már amire egyáltalán lehet rakni) közepes kaliberű, minden T7+-os és néhány T6-os heavy-re (Sport KV, Troll KV, ARL) nagy kaliberű rammer megy. TD-knél T6-T8-ig tart az átmenet, a SU-100Y-ra nagy, az AT15-re pedig közepes kaliberű töltésgyorsító kell.

    (#11526) emre: Gratula a sebzéshez! Megvan már vele a tank ász? Nekem már csak 38k xp az 50 120, szóval szerintem soha nem is lesz meg az ace. Most már szinte csak Team Battle-ben érdemes húzni a 8-asokat, mivel sokkal több xp-t ad, és mostani random csatákban állandóan T10-be kerülnek ezek a gépek... Végül is úgy sem egy medálért játszik az ember.
    - - - - - - - - - - - -
    - World of Tanks | Trolling Funtage (ep. 17) Itt van egy kis felvidító, én mindig jót röhögök ezeken a videókon. :DDD Bírom a bejátszásokat. "I don't think so." :C
    - No comment
    - Ilyen medálja van már valakinek?
    - Full gold ammoval, 90 milis csővel (csak poénból) BatChat-tel T12-ben

    Kipróbáltam a teszten a Foch 155-öt, hát nem valami könnyű vele játszani. Nem mondom, hogy rossz, jó kis gép, ha ráérez az ember, és úgy jön ki vele a lépés. Aki OP-nak tartja annak most itt a lehetőség, hogy menjen vele pár kört a teszten. Garantáltam meg fog változni a véleménye.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák